Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 155 από 155
  1. #151
    Junior Member
    Εγγραφή
    Mar 2016
    Gender
    Female
    Περιοχή
    thessaloniki
    Μηνύματα
    1

    Προεπιλογή

    ειμαι 35 ετων εχω 2 πτυχια παραιατρικων (βοηθος μικροβιολογου Δ.Ε.) αγγλικα κ προσπαθω να μαθω γερμανικα χωριζμενη μ αναν μικρο 4χρ. θελω να βρω σε μικροβιολογικο εργαστηριο δουλεια η οτι δηποτε αλλο πρωινο για να μπορω να εργαζομαι της ωρες του σχολειου του μικρου κ να μην πληρονω εξτρα...γνοριζετε κατι;

  2. #152
    Εγγραφή
    Apr 2016
    Gender
    Male
    Περιοχή
    Düsseldorf
    Μηνύματα
    1

    Προεπιλογή

    ASSISTENTIN GESUCHT
    ASSISTENTIN GESUCHT, FÜR EINFACHE BÜROARBEITEN UND TERMINIERUNG. 20 EURO/STD.
    γνώσεις Γερμανικών.
    Emanuell Charis
    Manthenstr.19 40625 Düsseldorf
    Tel.Nr. 0211 93072416 Mobile 0152 08582847

  3. #153
    Εγγραφή
    May 2016
    Gender
    Male
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    4

    Προεπιλογή

    Έχω ένα ξαδερφάκι πολιτικό μηχανικό και υποψήφιο διδάκτωρα στο πανεπιστήμιο, ο οποίος ψάχνει δουλειά στη Γερμανία.Όποιος ενδιαφερόμενος ας στείλει μήνυμα να του αποστείλω το βιογραφικό του. Ευχαριστώ.

  4. #154
    Εγγραφή
    Aug 2016
    Gender
    Male
    Περιοχή
    Μηνύματα
    1

    Προεπιλογή

    ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ελληνικό στην περιοχή της Κολωνίας αναζητά έναν/μία επαγγελματία για να αναλάβει τη διεύθυνσή του.

    Περιγραφή θέσης: Διασφάλιση ομαλής λειτουργίας εστιατορίου, συντονισμός εξυπηρέτησης πελατών, ευθύνη εισπράξεων, πρωτοβουλία για βελτιστοποίηση των υπηρεσιών

    Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε ανάλογη θέση, υπευθυνότητα και ικανότητα ανάληψης ευθυνών, επικοινωνιακός και ευπροσήγορος χαρακτήρας, πολύ καλή γνώση γερμανικών και αγγλικών (προφορικά και γραπτά), καλές δεξιότητες η/υ

    Προσφέρονται: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερός μισθός, 2500 + μπόνους), καταγραφή και αποζημίωση υπερωριών (σε χρόνο ή επιπρόσθετο εισόδημα), υποστήριξη στην ανεύρευση κατοικίας, απασχόληση σε έναν διακεκριμένο και αγαπητό χώρο εστίασης.

    Αν σας ελκύει η προοπτική, στείλτε μας το βιογραφικό σας στο info@grecruitment.com ή τηλεφωνήστε στο 0030 2313 019150.

  5. #155
    Junior Member Το avatar του χρήστη Άβας
    Εγγραφή
    Dec 2011
    Gender
    Male
    Περιοχή
    Ήλιο, τη Σελήνη και την Ηώ
    Μηνύματα
    2

    Προεπιλογή

    Ζητούνται Μάγειρες-/σες η' έμπειρο ζευγάρι σε ελληνική ταβέρνα στην Γερμανία

    Περιγραφή:
    Ζητείται Μάγειρας-/σα η' Ζευγάρι – με εμπειρία στην κουζίνα a La Carte ως υπεύθυνος κουζίνας σε ελληνική ταβέρνα στην Γερμανία

    Απαραίτητα Προσόντα:
    Προϋπηρεσία / εμπειρία στην ελληνική δημιουργική / σύγχρονη κουζίνα
    Ικανότητα διαπροσωπικών σχέσεων, οργάνωσης και ομαδικότητας
    Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων (HACCP)

    Προσφέρονται:
    Ασφάλιση και άριστες συνθήκες εργασίας και συμβίωσης
    Δίκαιες αποδοχές με βάση τα κριτήρια σας
    Διαμονή και διατροφή
    Αποστείλετε το Βιογραφικό σας Σημείωμα στο theosakismail@gmail.com, με επισυναπτόμενη φωτογραφία. Παρακαλούμε μόνο σοβαρές προτάσεις!
    Quo vadis?