Announcement

Collapse
No announcement yet.

Θελω να κανω κπν να μπει στη διαδικασια να σκεφτει μηπως μου αρεσει ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Θελω να κανω κπν να μπει στη διαδικασια να σκεφτει μηπως μου αρεσει ...

    ...Πως το ακουτε αυτο ..Δυσκολο ?
    Θελω απλα να πλαναται αυτη η αμφιβολια στο μυαλο του,
    (και σε περιπτωση που δεν το εχει σκεφτει μεχρι τωρα...να σκεφτει πως θα ηταν αν ημασταν μαζι! )
    μεχρι να κανει κινηση κ να μου δειξει αν ενδιαφερεται!

    καταλαβαινετε..δε θελω να εκτεθω!Το μονο που θελω ειναι να του μπει αυτη η ιδεα στο μυαλο,αλλα..χωρις να ειναι και 100% σιγουρος !

    #2
    Το .. '' κπν '' σημαίνει ''κάποιον'' ;;; (Γιατί σε λίγο θα θέλουμε Αλβανό .. μεταφραστή γιά να καταλάβουμε τα .. Νεοελληνικά !!!! :mad

    [Αν δοκίμασες να βάλεις πάνω από 3 εικονίδια,μάλλον γι'αυτό σου έβγαλε το μήνυμα .. ]

    Comment


      #3
      Originally posted by evans1 View Post
      Το .. '' κπν '' σημαίνει ''κάποιον'' ;;; (Γιατί σε λίγο θα θέλουμε Αλβανό .. μεταφραστή γιά να καταλάβουμε τα .. Νεοελληνικά !!!! :mad

      [Αν δοκίμασες να βάλεις πάνω από 3 εικονίδια,μάλλον γι'αυτό σου έβγαλε το μήνυμα .. ]
      ΝΑΙ ... καποιον!! :p
      εχεις να καταθεσεις τις σκεψεις σου στο ερωτημα μου ? ? ?

      Comment


        #4
        Γυναίκα είσαι ... καλύτερα να σου δώσουν συμβουλές οι γυναίκες τού φορουμ !! Ξέρουν πιό καλά πως .. κουνάνε την ουρά ...:D :rolleyes:

        Comment


          #5
          ...πράγματι, εδώ χρειάζεται γυναικείο μυαλό.


          Μην ξεχνάς - η ιδέα μπορεί να του έχει μπει,
          αλλά να μην κάνει ποτε μία κίνηση, γιατί του βγήκε πάλι. :D

          Comment


            #6
            Originally posted by thanasis View Post
            ...πράγματι, εδώ χρειάζεται γυναικείο μυαλό.


            Μην ξεχνάς - η ιδέα μπορεί να του έχει μπει,
            αλλά να μην κάνει ποτε μία κίνηση, γιατί του βγήκε πάλι. :D
            αστειευεσαι τωρα ??
            κοιτα,αν εχει καταλαβει οτι μου αρεσει κ ενδιαφερεται γιατι δεν κανει κατι ??
            αν παλι εχει καταλαβει οτι μου αρεσει κ ΔΕΝ ενδιαφερεται γιατι συνεχιζει να λοξοκοιταει και γιατι κοιταει κ η παρεα του??????
            αν παλι δεν εχει καταλεβει καν οτι μου αρεσει...(ειναι δυνατον να μην εχει καταλαβει οτι μου αρεσει???)

            ιδου τα ερωτηματα!
            ποιος θα μου δωσει απαντησεις ??? οεεοοο!

            Comment


              #7
              Originally posted by glitter View Post
              αστειευεσαι τωρα ??
              κοιτα,αν εχει καταλαβει οτι μου αρεσει κ ενδιαφερεται γιατι δεν κανει κατι ??
              αν παλι εχει καταλαβει οτι μου αρεσει κ ΔΕΝ ενδιαφερεται γιατι συνεχιζει να λοξοκοιταει και γιατι κοιταει κ η παρεα του??????
              αν παλι δεν εχει καταλεβει καν οτι μου αρεσει...(ειναι δυνατον να μην εχει καταλαβει οτι μου αρεσει???)

              ιδου τα ερωτηματα!
              ποιος θα μου δωσει απαντησεις ??? οεεοοο!
              Έχεις σκεφτεί να πας να του μιλήσεις;

              είμαι σίγουρος ότι θα σου λυθεί η απορία με τη μία, αν και το όλο παιχνίδι είναι κάπως ενδιαφέρον.

              Comment


                #8
                Originally posted by evans1 View Post
                Το .. '' κπν '' σημαίνει ''κάποιον'' ;;; (Γιατί σε λίγο θα θέλουμε Αλβανό .. μεταφραστή γιά να καταλάβουμε τα .. Νεοελληνικά !!!! :mad

                [Αν δοκίμασες να βάλεις πάνω από 3 εικονίδια,μάλλον γι'αυτό σου έβγαλε το μήνυμα .. ]
                Πλάκα στη πλάκα έχω γνωρίσει Αλβανούς που γνωρίζουν τα ελληνικά καλύτερα και απο Έλληνες. Ενώ Έλληνες που να γνωρίζουν τα Αλβανικά καλύτερα απο Αλβανούς όχι ακόμα!!

                ΥΓ. Απλή υποσημείωση :p

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Liger77 View Post
                  Έχεις σκεφτεί να πας να του μιλήσεις;

                  είμαι σίγουρος ότι θα σου λυθεί η απορία με τη μία, αν και το όλο παιχνίδι είναι κάπως ενδιαφέρον.
                  το σκεφτηκα μια βραδια ,που ειχα απηυδησει να σου πω την αληθεια ,αλλα μετα που το ξανασκεφτηκα ειπα στον εαυτο μου?
                  και τι να του πω ?εχω αντιληφθει πως με κοιταζεις?
                  κιαν μου πει ?ποιος ,εγω?μπα!!(που και να θελει δηλ.,παιζι πολυ κ το ενδεχομενο να μην το παραδεχτει,ειτε γιατι θα τον πιασω στον υπνο,ειτε γιατι θα του΄ρθει αποτομο,ειτε γιατι ειναι παραδοσιακος τυπος και θελει τον αντρα να κανει την 1 κινηση..ασε που μπορει να με χαρακτηρισει επιπολαια,απελπισμενη,ευκολη,χιλια δυο ..ή να νομισει πως τα 'χω τσουξει!)
                  τοτε τι λενε ,ε?
                  συγνωμμη λαθος!κι ολα καλα .ολα ανθηρα ?
                  θα εχω γινει ρομπα κ χωρις λογο!

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by glitter View Post
                    το σκεφτηκα μια βραδια ,που ειχα απηυδησει να σου πω την αληθεια ,αλλα μετα που το ξανασκεφτηκα ειπα στον εαυτο μου?
                    και τι να του πω ?εχω αντιληφθει πως με κοιταζεις?
                    κιαν μου πει ?ποιος ,εγω?μπα!!(που και να θελει δηλ.,παιζι πολυ κ το ενδεχομενο να μην το παραδεχτει,ειτε γιατι θα τον πιασω στον υπνο,ειτε γιατι θα του΄ρθει αποτομο,ειτε γιατι ειναι παραδοσιακος τυπος και θελει τον αντρα να κανει την 1 κινηση..ασε που μπορει να με χαρακτηρισει επιπολαια,απελπισμενη,ευκολη,χιλια δυο ..ή να νομισει πως τα 'χω τσουξει!)
                    τοτε τι λενε ,ε?
                    συγνωμμη λαθος!κι ολα καλα .ολα ανθηρα ?
                    θα εχω γινει ρομπα κ χωρις λογο!
                    Παραδοσιακός; τι είναι ο Λουμίδης;

                    Εάν πάλι είναι άντρας που θέλει να κάνει την πρώτη κίνηση, τότε θα την είχε κάνει. Είπαμε να περιμένεις άλλα όχι και να ασπρίσεις!

                    Σίγουρα μίλα του τί είχες τι έχασες, σε τελική ή θα κάτσει ή θα προσπεράσει.

                    Φιλικά
                    Νίκος
                    ΥΓ. Ρόμπα δεν γίνεσαι με τίποτα, μην το σκέφτεσαι κάν.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Liger77 View Post
                      Εάν πάλι είναι άντρας που θέλει να κάνει την πρώτη κίνηση, τότε θα την είχε κάνει. Είπαμε να περιμένεις άλλα όχι και να ασπρίσεις!

                      Σίγουρα μίλα του τί είχες τι έχασες, σε τελική ή θα κάτσει ή θα προσπεράσει.

                      Φιλικά
                      Νίκος
                      ΥΓ. Ρόμπα δεν γίνεσαι με τίποτα, μην το σκέφτεσαι κάν.
                      ara gia na mhn kanei ..les oti DE thelei ?????
                      nai den exw na xasw kati apla mou eiai dyskolo pws na ksekinisw ti sizitisi...
                      eksallou auto to diastima eimai makria logw eksetastikhs...

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by glitter View Post
                        ara gia na mhn kanei ..les oti DE thelei ?????
                        nai den exw na xasw kati apla mou eiai dyskolo pws na ksekinisw ti sizitisi...
                        eksallou auto to diastima eimai makria logw eksetastikhs...
                        δεν μπορώ να ξέρω τι θέλει ένας τρίτος.

                        το ερώτημα είναι τι θέλεις εσύ, και τι μπορεί να έχεις εφόσον είσαι μακρυά.

                        εσύ ξέρεις τι θέλεις;

                        αυτά απο εμένα, ειλικρινά εύχομαι να βοήθησα.

                        Καλή τύχη

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by Liger77 View Post
                          δεν μπορώ να ξέρω τι θέλει ένας τρίτος.

                          το ερώτημα είναι τι θέλεις εσύ, και τι μπορεί να έχεις εφόσον είσαι μακρυά.

                          εσύ ξέρεις τι θέλεις;
                          dystyxws oute ki egw ...makari na iksera!

                          egw kserw ti thelw ....gia mena h apostash den einai provlima ...
                          an k de tha yfistatai gia polu kairo akoma !!!!!
                          einai proswrino ayto!

                          Comment


                            #14
                            Παιδια ΔΕ βλεπω να γινεται ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ!
                            Τον εκανα add στο facebook και με απερριψε 2 φορες!!!!!! :confused::confused:

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by glitter View Post
                              Παιδια ΔΕ βλεπω να γινεται ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ!
                              Τον εκανα add στο facebook και με απερριψε 2 φορες!!!!!! :confused::confused:
                              Ξέρει ότι είσαι εσύ ;;; Αν το ξέρει ,για εμένα καλύτερα να τον ξεχάσεις !! (Μην γίνεις και ρεζίλι τζαμπα ... άλλωστε σίγουρα θα βρείς κάποιον πιό αξιόλογο που θα έχει περισσότερο τάκτ !! )

                              Comment

                              Working...
                              X