Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

    Καλησπερα σε ολους σας. Ονομαζομαι Ηλιας μενω στην Αθηνα και ειμαι 40 ετων. Σκεφτομαστε σοβαρα με την σηζυγο μου να μετακομισουμε μονιμα στην Μελβουρνη της Αυστραλιας. Υπαρχουν μακρινοι συγγενεις και θα ηθελα να μαθω πριν μπω στην διαδικασια επικοινωνιας μαζι τους το αν μπορουν να εκδοσουν προσκληση εργασιας προς εμενα.

    Ειναι απαραιτητο να υπαρχει συγγενεια για την εκδοση προσκλησεως?

    Ευχαριστω.

    #2
    Άσχετα που είναι συγγενείς, μπορούν να σου κάνουν την Employer Sponsored Workers Visa.

    Δηλαδή να λειτουργείσουν σαν ανάδοχος - sponsor σε εσένα σαν εργαζόμενο. Αν έχεις τις υπόλοιπες προυποθέσεις και εσύ και είναι διατεθιμένοι και εκείνοι (εδω κολάει το συγγενείς), είναι καλή visa για εργασία και παραμονή και μετά απο 2 χρόνια παραμονή σου δίνει και δικαιώματα μόνιμότητας αν θες.
    Υπομονή και επιμονή patriotes.

    Comment


      #3
      απορια

      οταν λες (σαν αναδοχος) τι εννοεις ακριβως??γιατι κ γω εχω τον αδερφο της μαμας μου κατω κ με ενδιαφερει να κατεβω.με την αιτηση με βρισκει κ δουλεια αυτος που ειναι στην αυστραλια??ευχαριστω για την βοηθεια.

      Comment


        #4
        ΑΝΑΔΟΧΟΣ ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΑΠΟ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

        ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.......!!!!!!!!
        ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ......
        ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΟΗΘΑΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ.....!!!!

        ΕΙΜΑΙ 45 ΕΤΩΝ
        ΕΧΩ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΤΕΝΙΚΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ,
        ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΥΔΡΑΥΛΙΚΑ,
        ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΑ.
        ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ Α,Β,Γ,Δ,Ε ΚΑΙ ΜΟΤΟ,
        ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΤΑΞΙ, ΣΕ ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ 5ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΦΟΡΤΗΓΑ:
        ΜΕ ΑΡΠΑΓΗ ΓΙΑ ΣΚΡΑΠ {ΠΑΛΙΑ ΣΙΔΕΡΑ}, ΠΡΕΣΑ ΣΚΡΑΠ, ΠΡΕΣΑ ΜΠΕΤΟΥ, ΒΥΤΙΑ, ΝΤΑΛΙΚΕΣ,
        ΑΝΑΤΡΕΠΟΜΕΝΑ, ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ, ΑΠΟΦΡΑΚΤΙΚΑ, ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΑ, ΤΣΑΠΕΣ, ΦΟΡΤΩΤΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ.
        ΕΧΩ ΝΑΥΤΙΚΟ ΦΥΛΑΔΙΟ Κ ΔΟΥΛΕΨΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΔΕΞΑΜΕΝΟΠΛΟΙΟ 2000 ΤΟΝΩΝ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ,
        ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΓΕΡΑΝΟΥ Α" ΠΑΝΩ ΑΠΟ 300ΗΡ ΜΕ ΕΜΠΙΡΕΙΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΓΕΡΑΝΟΥΣ
        ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2008 ΕΩΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΓΕΡΑΝΟΥΣ
        Κ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΓΙΑ ΑΝΥΨΩΣΕΙΣ, ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ, ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ, Κ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΒΑΡΕΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ
        ΑΠΟ 1-100 ΤΟΝΟΥΣ Π.Χ.: ΣΠΙΤΙΑ ΜΠΕΤΟΥ, ΚΟΤΕΡΑ, ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ, ΤΟΡΝΟΥΣ, ΓΕΡΑΝΟΓΕΦΥΡΕΣ κ.α.
        Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΣΤΡΑΛΕΖΙΚΟ ΔΙΑΒΑΤΙΡΙΟ Κ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Κ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΕΖΙΚΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΗΜΕΝΟΣ 14-2-1994 ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΑ 18.

        ΑΝ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
        Η ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΑΝΑΔΟΧΟ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
        ΤΑ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ: 6985878031, 6944436324 ΔΗΜΗΤΡΗΣ. " ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ".
        Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

        Comment

        Working...
        X