Announcement

Collapse
No announcement yet.

Απο Λαρισα-Αδελαιδα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Απο Λαρισα-Αδελαιδα

    Γεια χαρά σε όλους είμαι ο ΚΩΣΤΑΣ απο λαρισα και μέσα Μαρτίου φεύγω για αδελαιδα είμαι γεννημένος εκεί και μετα απο την κατάσταση που υπάρχει εδώ σκέφτηκα να την κάνω......

    #2
    Καλωσήλθες φίλε μου, εύχομαι να πάνε όλα καλά στην Αυστραλία γιά εσένα, και όταν με το καό πάς εκεί, μην ξεχάσεις να ενημερώνεις τους φίλους μας στο φορουμ που ζητούν πληροφορίες και αγωνιούν γιά το αύριο ...
    Να είσαι πάντα καλά.

    Comment


      #3
      Καλώς ήρθες !

      Comment


        #4
        Κωστας γεια σου ειμαι και εγω στην ιδια θεση ετοιμος να την κανω απο Ελλαδα Θεσσαλονικη.Ειμαι γεννημενος και εγω στην Αυστραλια Μελβουρνη.Θα ηθελα εαν θελεις κι εσυ να μου πεις καποια πραγματα για εκει μεσω facebook (vasilios mantzaras) ή μεσω Skype (vasilios mantz).Ευχαριστω....

        Comment


          #5
          Καλώς ήλθες Κώστα,
          τι λέει η Αδελαιδα ;

          Comment


            #6
            Originally posted by Kostas konstantinou View Post
            Γεια χαρά σε όλους είμαι ο ΚΩΣΤΑΣ απο λαρισα και μέσα Μαρτίου φεύγω για αδελαιδα είμαι γεννημένος εκεί και μετα απο την κατάσταση που υπάρχει εδώ σκέφτηκα να την κάνω......
            Ααααααα ρε Κώστα
            Από τις 23-02-2011 μέχρι κ σήμερα στις 25-08-2013 ούτε ένα γράμμα...???

            Ευτυχώς που δεν περίμενα νέα σου...!!!

            υ.γ. Ασχέτως με τα παραπάνω... Εύχομαι να είσαι καλά όπου κ αν βρίσκεσαι. Αλλά μας Ξέχασες...!!!
            Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

            Comment


              #7
              Originally posted by evans1 View Post
              Καλωσήλθες φίλε μου, εύχομαι να πάνε όλα καλά στην Αυστραλία γιά εσένα, και όταν με το καλό πάς εκεί, μην ξεχάσεις να ενημερώνεις τους φίλους μας στο φορουμ που ζητούν πληροφορίες και αγωνιούν γιά το αύριο ...
              Να είσαι πάντα καλά.
              Ευτυχώς σε άκουσε...
              Είδες τι κάνει το φιλότιμο...???
              Μας φλόμωσε στις πληροφορίες...!!!

              Υ.Γ.
              Μπράβο σε όλους που έχουν κάνει, κάνουν κ θα κάνουν το ίδιο με τον Κώστα δηλαδή να ξεχάσουν από που ξεκίνησαν...!!!
              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

              Comment


                #8
                Originally posted by Akis7 View Post
                Καλώς ήρθες !
                Δυστυχώς ο πατριώτης Κώστας
                Ήρθε...!!!
                Είδε...!!!
                Κ Απ ήλθε...!!!

                Όπως φυσικά κάνουν οι περισσότεροι... αν σκεφτείτε ότι το φόρουμ έχει σχεδόν 8.000 μέλη κ γράφουν μόνο 100-150...!!!

                Λυπάμαι...!!!
                Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                Comment


                  #9
                  Originally posted by vasilios 1969 View Post
                  Κωστας γεια σου ειμαι και εγω στην ιδια θεση ετοιμος να την κανω απο Ελλαδα Θεσσαλονικη.Ειμαι γεννημενος και εγω στην Αυστραλια Μελβουρνη.Θα ηθελα εαν θελεις κι εσυ να μου πεις καποια πραγματα για εκει μεσω facebook (vasilios mantzaras) ή μεσω Skype (vasilios mantz).Ευχαριστω....
                  Δυστυχώς πατριώτη Βασίλη είσαι κ εσύ στην ίδια θέση με τον πατριώτη Κώστα αλλά κ στην ίδια κατηγορία που όλοι τους ( Ξεχνάνε από που ξεκίνησαν ) ...!!!


                  Υ.Γ. Όσες πληροφορίες έδωσε ο Κώστας σε σένα κ στα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ άλλες τόσες έδωσες κ εσύ...!!!

                  Μιλάμε για πολύ Φιλότιμο...!!!
                  Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by thanasis View Post
                    Καλώς ήλθες Κώστα,
                    τι λέει η Αδελαιδα ;
                    Καλησπέρα Θανάση.

                    Πολύ φοβάμαι ότι θα περιμένουμε πολύ μέχρι να μάθουμε τι λέει η Αδελαΐδα κ γενικά πολλές πόλεις του εξωτερικού από "πατριωτάκια" σαν τον Κώστα κ τον Βασίλη...!!!

                    Δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα κ γι'αυτό απάντησα σε όλα τα ποστ με τέτοιο τρόπο επειδή εμένα προσωπικά με ενοχλεί αφάνταστα αυτό...!!!
                    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                    Comment

                    Working...
                    X