Announcement

Collapse
No announcement yet.

'Eχω πάθει πλάκα!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    'Eχω πάθει πλάκα!!!!!

    'Eχω πάθει πλάκα!!!!!!
    Καλησπέρα και απο εμάς!!!
    Έχετε κάνει καταπληκτική δουλειά!
    Έιμαι στην διαδικασία που μαζεύω τα δικαιολογιτικά που χρειάζοντε για το αυστραλέζικο διαβατήριο μου(εχω γεννηθει στην αυστραλια) με σκοπό να επιστρέψω "νταουν αντερ",μαζί με την οικογένεια μου,την γυναίκα μου και το 4ων χρονών αγοράκι μας.
    Είχα και έχω πολλές απορείες σχετικά με το θέμα,αλλά ανοίγοντας την πρώτη σελίδα στο φορουμ, ανακάλυψα
    αυτόν τον θυσαυρό πληροφορίων!!
    Ξανά ένα μεγάλο

    #2
    Καλωσήλθες φίλε μου και σου εύχομαι ότι καλύτερο γιά εσένα και την οικογένειά σου.
    Τα "μπράβο" ανήκουν στα μέλη που έφυγαν από την Ελλάδα μας γιά ένα καλύτερο μέλλον αλλά δεν ξέχασαν ότι υπάρχουν και άλλοι που χρειάζοναι πληροφορίες και προσπαθούν να βοηθήσουν.
    Να είσαι καλά!

    Comment


      #3
      Πραγματικά έχουν κάνει τα παιδιά εδώ μέσα καταπληκτική δουλειά θυμάμαι όταν πήραμε και εμείς την απόφαση να φύγουμε από Ελλάδα αν δεν ήταν το πατριωτάκι ακόμα στο ψάξιμο θαμάστε.Οταν πήραμε το πρώτο τηλέφωνο στο βερολίνο και τους είπαμε τι visa θέλουμε και δεν είμαστε και πολύ γνωστες από κομπιούτερ και internet τους δώσαμε το email μας να μας στείλουν τα έγγραφα αλλα δυστυχώς ακόμα τα περιμένουμε 9 μήνες μετά.ευτυχώς που βρήκα τα πατριωτάκια και με βοηθήσατε όσο "τιποταλο"

      Comment


        #4
        καλη δυναμη και υπομονη...

        Comment


          #5
          Originally posted by arcs1210 View Post
          καλη δυναμη και υπομονη...
          Καλώς ήρθες στην παρέα μας arcs1210!

          Comment


            #6
            Originally posted by Dionysis68 View Post
            Πραγματικά έχουν κάνει τα παιδιά εδώ μέσα καταπληκτική δουλειά θυμάμαι όταν πήραμε και εμείς την απόφαση να φύγουμε από Ελλάδα αν δεν ήταν το πατριωτάκι ακόμα στο ψάξιμο θαμάστε.Οταν πήραμε το πρώτο τηλέφωνο στο βερολίνο και τους είπαμε τι visa θέλουμε και δεν είμαστε και πολύ γνωστες από κομπιούτερ και internet τους δώσαμε το email μας να μας στείλουν τα έγγραφα αλλα δυστυχώς ακόμα τα περιμένουμε 9 μήνες μετά.ευτυχώς που βρήκα τα πατριωτάκια και με βοηθήσατε όσο "τιποταλο"
            Γεια σου Διονύση,

            Εσυ που μεταναστευσες? Μπορεις να δωσεις πληροφοριες?

            Comment


              #7
              Originally posted by ares_tz View Post
              Γεια σου Διονύση,

              Εσυ που μεταναστευσες? Μπορεις να δωσεις πληροφοριες?
              Φεύγει για Αυστραλία σε λίγο καιρό,
              τι πληροφορίες ψάχνεις?

              Comment

              Working...
              X