Announcement

Collapse
No announcement yet.

μεταπτυχιακό στην ολλανδία σουηδία η σκοτία

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    μεταπτυχιακό στην ολλανδία σουηδία η σκοτία

    Καλησπέρα.Εχω τελειώσει τει τηελεπικοινωνιών και πληροφορικής και ψάχνω μεταπτυχιακο στιςχωρες που ανέφερα.Επειδει ομως έχω χαθεί στο internet μηπως χέρει καποιος να βοηθήσει πιο συγκεκριμένα.Δηλαδή θέλω να μαθω απο τιμές μέχρι τα καλύτερα πανεπιστημια κτλ.ευχαριστω εκ των προτέρων οποιον μπορει να με βοηθησει.

    #2
    Originally posted by redplanet View Post
    Καλησπέρα.Εχω τελειώσει τει τηελεπικοινωνιών και πληροφορικής και ψάχνω μεταπτυχιακο στιςχωρες που ανέφερα.Επειδει ομως έχω χαθεί στο internet μηπως χέρει καποιος να βοηθήσει πιο συγκεκριμένα.Δηλαδή θέλω να μαθω απο τιμές μέχρι τα καλύτερα πανεπιστημια κτλ.ευχαριστω εκ των προτέρων οποιον μπορει να με βοηθησει.
    έχεις ψάξει στις επίσημες σελίδες τους? πάντως μπορω να σου πω με σιγουριά οτι στη σουηδία είναι δωρεαν τα μεταπτυχιακά κ υπάρχουν αγγλοφωνα. για ολλανδία οσο εψαξα είδα οτι εχει σχετικά φθηνά. απο 1.700 ξεκινάνε αλλα παίζει ρόλο κ η ειδικότητα κ το πανεπιστήμιο!

    παντως έχουν πολύ οργανωμένες σελίδες οπότε πιστεύω θα βγάλεις άκρη!
    καλη τυχη!

    Comment


      #3
      Και οι 3 περιοχές είναι εξίσου καλές και αρκετά οικονομικές!!! Δύσκολη απόφαση...Εγώ πάντως πήγα στην Σκωτία και ήταν αρκετά καλά.

      Comment

      Working...
      X