Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καινούργιο μέλος στην παρέα σας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Καινούργιο μέλος στην παρέα σας

    Καλήμερα παιδιά.
    Είμαι απο θεσσαλονίκη αλλά πολύ σύντομα θα βρίσκομαι στο Όσλο της Νορβηγίας .
    Ελπίζω να κατφέρω να βρώ ανθρώπους που είναι ή που θα πάνε στην Νορβηγία και να ανταλάξουμε πληροφορίες γιανα κάνουμε πιο εύκολη την διαβίωση μας .

    #2
    [QUOTE=billoslo;34322]Καλήμερα παιδιά.
    Είμαι απο θεσσαλονίκη αλλά πολύ σύντομα θα βρίσκομαι στο Όσλο της Νορβηγίας .
    Ελπίζω να κατφέρω να βρώ ανθρώπους που είναι ή που θα πάνε στην Νορβηγία και να ανταλάξουμε πληροφορίες γιανα κάνουμε πιο εύκολη την διαβίωση μας .
    :vict
    ory:[/QU
    Καλημερα απο Αθηνα πες μου κι εμενα πως τα καταφερες ενδιαφερομαι αρκετα για αυτην την χωρα. Καλο κουραγιο

    Comment


      #3
      Γεια σας παιδια!!!Νομιζω στο φορουμ υπαρχει θεμα για Νορβηγια.Ισως εκει βρειτε και αλλους που ενδιαφερονται.
      Καλη τυχη σε ολους!

      Comment


        #4
        Φίλε geoege όπως είπε και η gogita υπάρχει αντίστοιχο θέμα στο φορουμ όπου έκανα post με περισότερες λεπτομέρειες.Ότι άλλο μπορώ να σε βηθήσω στείλε μυνημα.

        Comment


          #5
          Σ ευχαριστω billoslo Μαλλον θα χρειαστω λιγη βοηθεια.Σ ευχαριστω και παλι

          Comment


            #6
            Originally posted by gogita View Post
            Γεια σας παιδια!!!Νομιζω στο φορουμ υπαρχει θεμα για Νορβηγια.Ισως εκει βρειτε και αλλους που ενδιαφερονται.
            Καλη τυχη σε ολους!
            Μπορεις να βοηθησεις ?βρηκα μονο για Σουηδια

            Comment


              #7
              Originally posted by geoege View Post
              Μπορεις να βοηθησεις ?βρηκα μονο για Σουηδια
              Πληροφορίες και συζητήσεις σχετικά με την μετανάστευση σε ευρωπαϊκές χώρες

              Comment


                #8
                ευχαριστω gogita

                Comment

                Working...
                X