Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναντηση στη Θεσ/νικη

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Συναντηση στη Θεσ/νικη

    Προτεινω σε οσους ειναι απο περιοχη θεσ/νικης και ενδιαφερονται να γνωριστουνε με ατομα που θελουν να ανεβουν Σουηδια , να ανταλλαξουμε ιδεες και πληροφοριες να κανονισουμε μια συναντηση . Σας ενδιαφερει; Το ποτε και το που θα το κανονισουμε στην πορεια. Πιστευω οτι ειναι κατι που θα βοηθησειστην καλυτερη προετοιμασια του καθενα απο εμας.

    #2
    Originally posted by orpheus View Post
    Προτεινω σε οσους ειναι απο περιοχη θεσ/νικης και ενδιαφερονται να γνωριστουνε με ατομα που θελουν να ανεβουν Σουηδια , να ανταλλαξουμε ιδεες και πληροφοριες να κανονισουμε μια συναντηση . Σας ενδιαφερει; Το ποτε και το που θα το κανονισουμε στην πορεια. Πιστευω οτι ειναι κατι που θα βοηθησειστην καλυτερη προετοιμασια του καθενα απο εμας.
    εξαιρετικη ιδεα,σιγουρα η ανταλλαγη αποψεων παντα βοηθαει και αυτους που ειναι ετοιμοι (με εισιτηριο) για το μεγαλο βημα αλλα και αυτους που ακομη το σκεφτονται.χρειαζεται μια νεα φουρνια ανθρωπων που θα πανε επανω και θα εχουν τη διαθεση να βοηθησει ο ενας τον αλλον,χωρις ζηλειες και εμπαθειες ,γιατι μετα λυπης μου και απο προσωπικη εμπειρια θα πω οτι οσοι ειναι χρονια επανω οχι μονο δεν βοηθανε αλλα θελουν το κακο και την αποτυχια αυτων που σκεφτονται να κανουν το μεγαλο βημα.εννοειται οτι εξαιρειται η παρεα μας εδω μεσα ,που τα παιδια ειναι αξια συγχαρητηριων!!!περιμενω νεα για τον χρονο καια τον τοπο συναντησης.

    Comment


      #3
      Ζηλεύω...

      Comment


        #4
        Originally posted by Alexarium View Post
        Ζηλεύω...
        γιατί? που μένεις?

        Comment


          #5
          Κι εγώ συμφωνώ στη συνάντηση. Αλλά θα πω ότι λόγω πολλών υποχρεώσεων και παιδιών θα προτιμούσα η συνάντηση όποτε οριστεί να είναι Κυριακή ημέρα, που είμαστε πιό χαλαρά.

          Comment


            #6
            Η συναντηση καλο ειναι να γινει μερα και ωρα που μπορουν αν ειναι δυνατον ολοι οσοι ενδιαφερονται. Απο οτι βλεπω μεχρι στιγμης ειμαστε 3-4 ατομα. Μπορουμε να το κανουμε Κυριακη αν συμφωνουν και οι υπολοιποι αλλα προσωπικα αυτην την Κυριακη μπορω μονο πρωι .

            Comment


              #7
              Συναντηση την Κυριακη?

              Καλησπερα και απο εμενα!

              Δεν εχω αντιρρηση για Κυριακη πρωι.
              Ας επιλεξουμε λοιπον μια μεση αποσταση π.χ. στο κεντρο στην Καμαρα ή στην πλατεια Αριστοτελους και καποια συγκεκριμενη ωρα 11:00 ή 12:00 αν βολευει... πιο πολλα καφε εχει βεβαια στο Ναβαρινο...
              Η Ολγα και εγω βρεθηκαμε ηδη σημερα στο κεντρο και νομιζω οτι η συναντηση ηταν κατατοπιστικη.

              Αποφασιστε μερα, μαλλον Κυριακη απο οτι καταλαβαινω.., ωρα και τοποθεσια και ας μαζευτουμε... φερτε και κανενα laptop ή φλασακια για να ανταλλαξουμε και αρχεια..

              Ελενη

              Comment


                #8
                Originally posted by Νεομετανάστρια View Post
                Καλησπερα και απο εμενα!

                Δεν εχω αντιρρηση για Κυριακη πρωι.
                Ας επιλεξουμε λοιπον μια μεση αποσταση π.χ. στο κεντρο στην Καμαρα ή στην πλατεια Αριστοτελους και καποια συγκεκριμενη ωρα 11:00 ή 12:00 αν βολευει... πιο πολλα καφε εχει βεβαια στο Ναβαρινο...
                Η Ολγα και εγω βρεθηκαμε ηδη σημερα στο κεντρο και νομιζω οτι η συναντηση ηταν κατατοπιστικη.

                Αποφασιστε μερα, μαλλον Κυριακη απο οτι καταλαβαινω.., ωρα και τοποθεσια και ας μαζευτουμε... φερτε και κανενα laptop ή φλασακια για να ανταλλαξουμε και αρχεια..

                Ελενη
                και.αν μπορειτε να προωθησετε προς τα εδω και καμμια μπουγατσα κρεμμα,και ενα κακαο,θα ηταν τελεια!!!!!

                Comment


                  #9
                  Originally posted by antogeor View Post
                  και.αν μπορειτε να προωθησετε προς τα εδω και καμμια μπουγατσα κρεμμα,και ενα κακαο,θα ηταν τελεια!!!!!
                  Αν δεν νηστευεις Μεγαλη βδομαδα σου φερνω μια παγωμενη...
                  θελεις και κακαο? ή καμια με κιμα?

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Νεομετανάστρια View Post
                    Αν δεν νηστευεις Μεγαλη βδομαδα σου φερνω μια παγωμενη...
                    θελεις και κακαο? ή καμια με κιμα?
                    Μπουγατσα κρεμμα.και............κακαο.προσεξε οχι μιλκο η μεβγαλ........κακαοοο!!!Ετσι γιατι οταν ερχομαι θεσσαλονικη,το ζηταω σαν κακαο,μια φορα που ειχα ζητησει ενα μιλκο,με ρωτησαν απο ποια περιοχη της αθηνας ειμαι

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by antogeor View Post
                      Μπουγατσα κρεμμα.και............κακαο.προσεξε οχι μιλκο η μεβγαλ........κακαοοο!!!Ετσι γιατι οταν ερχομαι θεσσαλονικη,το ζηταω σαν κακαο,μια φορα που ειχα ζητησει ενα μιλκο,με ρωτησαν απο ποια περιοχη της αθηνας ειμαι
                      καλα σου εκαναν!!
                      λεει τετοια πραγματα ο κοσμος εδω στην Θεσσαλονικη?
                      εγω που ειχα χρονια να παραγγειλω σουβλακι στην Αθηνα και ξεχαστηκα τι νομιζεις οτι επαθα με τα καλαμακια?

                      Comment


                        #12
                        πωωωω μπουγατσα κρεμα και γαλα κακαο απο φαρμα κουκακη......ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

                        Comment


                          #13
                          Εσυ βρε μολις 3 βδομαδες δεν εισαι σουηδια; Τα πεθυμησες κιολας; :-) Σε καταλαβαινω παντως απολυτα :-P .Λοιπον για μην αποσυντονιζομαστε τελικα Κυριακη πρωι;

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by saetron View Post
                            πωωωω μπουγατσα κρεμα και γαλα κακαο απο φαρμα κουκακη......ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ


                            εγραψες!!!
                            που να πιεις και τον χυμο πορτοκαλι του!

                            Comment


                              #15
                              συναντηση για Κυριακη

                              ....να πουμε λοιπον για συναντηση αυτην την Κυριακη 22/1/2012 στις 12:00 στην Καμαρα?

                              (...σαν τους Αθηναιους στον Μπακακο...)

                              Comment

                              Working...
                              X