Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νεο μελος !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Νεο μελος !

    καλη σας μερα! ειμαι η κωνσταντινα. εδω και αρκετο διαστημα παρακολουθω το forum σας ομως τωρα πια βρηκα το θαρρος να σας γραψω. εχει φτασει το πραγμα στο απροχωρητο. δεν ξερω απο που να ξεκινησω και που να καταληξω. αν ημουν μονη μου πιστευω θα ηταν πολυ πιο απλα τα πραγματα στο θεμα της μεταναστευσης αλλα δεν ειμαι. ειμαι παντρεμενη με ξενο. απο αραβικη χωρα. ληγουν τα χαρτια του και οταν παει για ανανεωση αργουν πολυ. μεχρι να τα παρει στα χερια του εχουν σχεδον ληξει. και ξανα απο την αρχη. εχουμε και 2 παιδια. δραμα η κατασταση. ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ. οταν πηρα τηλεφωνο για να ρωτησω την πορεια της αδειας του στην περιφερεια μου εβαλαν και χερι γιατι πηρα ξενο. συγνωμη αν σας κουρασα αλλα απλως ηθελα να σας δωσω μια γευση του τι ζουμε και ποιος ο λογος που θελω να ριξω μαυρη πετρα. να εχετε μια ομορφη και φωτεινη μερα!

    #2
    Originally posted by konstantina1 View Post
    καλη σας μερα! ειμαι η κωνσταντινα. εδω και αρκετο διαστημα παρακολουθω το forum σας ομως τωρα πια βρηκα το θαρρος να σας γραψω. εχει φτασει το πραγμα στο απροχωρητο. δεν ξερω απο που να ξεκινησω και που να καταληξω.................................
    konstantina1 καλώς ήλθες!

    Comment


      #3
      σας ευχαριστω! καλως σας βρηκα

      Comment


        #4
        καλωσ ηρθεσ κων/να και συ
        και γω καινουργιες ειμαστε
        Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

        Comment


          #5
          Originally posted by Aussie View Post
          καλωσ ηρθεσ κων/να και συ
          και γω καινουργιες ειμαστε
          Kαλώς ήλθες κι εσυ aussie

          Comment


            #6
            είμαι καινούργια και εγώ !!!!
            προσπσθώ να πάω Αυστραλία και θα τα καταφέρω!!!

            Comment


              #7
              Originally posted by mar76 View Post
              είμαι καινούργια και εγώ !!!!
              προσπσθώ να πάω Αυστραλία και θα τα καταφέρω!!!
              Welcome mar76
              Good Luck

              Comment

              Working...
              X