Announcement

Collapse
No announcement yet.

καλησπερα!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    καλησπερα!!!

    γεια σας παιδια αν και παρακολουθω καιρο το φορουμ αποφασισα να γραφτω γιατι οι πιθανοτιτες να μεταναστευσω αυστραλια μεγαλωσαν οπως και σε πολυ κοσμο!συγνωμη αν κανω ορθογραφικα λαθη αλλα εδω και πολλα χρονια γραφω greekglish και οπως φεναιτε ξεχναω να γραφω ελληνικα!δυστιχως αν και ξερω να μιλαω και να γραφω αγγλικα δεν εχω καποιο χαρτι και πιστευω ειναι ενα μεγαλο εμποδιο!ειναι οντως?

    #2
    Originally posted by stathis View Post
    γεια σας παιδια αν και παρακολουθω καιρο το φορουμ αποφασισα να γραφτω γιατι οι πιθανοτιτες να μεταναστευσω αυστραλια μεγαλωσαν οπως και σε πολυ κοσμο!συγνωμη αν κανω ορθογραφικα λαθη αλλα εδω και πολλα χρονια γραφω greekglish και οπως φεναιτε ξεχναω να γραφω ελληνικα!δυστιχως αν και ξερω να μιλαω και να γραφω αγγλικα δεν εχω καποιο χαρτι και πιστευω ειναι ενα μεγαλο εμποδιο!ειναι οντως?
    Stathis Welcome

    Comment


      #3
      christine

      Originally posted by stathis View Post
      γεια σας παιδια αν και παρακολουθω καιρο το φορουμ αποφασισα να γραφτω γιατι οι πιθανοτιτες να μεταναστευσω αυστραλια μεγαλωσαν οπως και σε πολυ κοσμο!συγνωμη αν κανω ορθογραφικα λαθη αλλα εδω και πολλα χρονια γραφω greekglish και οπως φεναιτε ξεχναω να γραφω ελληνικα!δυστιχως αν και ξερω να μιλαω και να γραφω αγγλικα δεν εχω καποιο χαρτι και πιστευω ειναι ενα μεγαλο εμποδιο!ειναι οντως?
      Καλώς ήρθες Stathis!
      Εκτός από την περίπτωση της υπηκοότητας και την partner visa, ΝΑΙ είναι απαραίτητο να έχεις IELTS!
      Διάβασε στο forum τα αντιστοιχα θέματα

      Comment

      Working...
      X