Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πωλείται εισητήριο

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Πωλείται εισητήριο

    Μιας και τελικά δεν θα φύγω (τουλάχιστον όχι μέχρι τον Δεκέμβριο) για Σουηδία και δεν θα μου χρειαστεί το εισητήριο που έχω εκδόσει, αναρτώ παρακάτω πληροφορίες εάν ενδιαφέρεται κάποιος για να το αγοράσει.

    Το εισητήριο είναι με την Ryanair από Θεσσαλονίκη για Στοκχόλμη για της 20 Αυγούστου 2012. Στη τιμή του εισητηρίου καλύπτεται και αποσκευή εως 20κιλά (είναι το maximum που επιτρέπει η εταιρεία)

    Εγώ βρίσκομαι Θεσσαλονίκη και η παραλαβή μπορεί να γίνει ακόμα και από το σπίτι μου για να μην υπάρχουν υποψίες απάτης.

    Επικοινωνία με pm ή email και αν υπάρχει ενδιαφέρον μπορώ να δώσω το κινητό μου.

    Τιμή πώλησης: 100€.
    Η Τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

    #2
    Ξέρει κανείς αν μπορώ να ακυρώσω το εισητήριο και να μου επιστραφεί κάποιο μέρος του ποσού του εισητηρίου?
    Η Τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

    Comment


      #3
      Originally posted by wint3r View Post
      Ξέρει κανείς αν μπορώ να ακυρώσω το εισητήριο και να μου επιστραφεί κάποιο μέρος του ποσού του εισητηρίου?
      Σίγουρα μπορείς, το πόσο εξαρτάται από την εταιρεία, τον προορισμό, και την τιμή του εισιτηρίου. Παράδειγμα ακυρωσα προσφατα εισητηριο για Μελβούρνη που η τιμη του εταν 650 μου κράτησε τα εκατό

      ελα σε επικοινωνία με την αεροπορική εταιρεία !!!
      ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

      Comment


        #4
        Wintr Καλημέρα,

        επειδή το έχω πρόσφατο το διάβασμα στην rynair άνοιξε στο site της ryanair, terms and conditions, γράφει για τις ακυρώσεις. Άνοιξε και το table of fees. Δεν μπορώ να σου βάλω το link ακόμη, θέλει να έχω περισσότερα posts, αλλά θα το βρείς εύκολα.
        Δέσποινα

        Comment


          #5
          Το εισητήριο συνεχίζει να είναι προς πώληση.

          1. Τιμή συζητίσημη
          2. Για όσους δεν ξέρουν το εισητήριο θα εκδοθεί στο όνομα τους κανονικά
          3. Δυνατότητα αλλαγής ημερομηνίας της πτήσης
          Η Τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

          Comment


            #6
            Το αυτο κι εγω!
            ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!!
            Επειδη δεν μπορει να ερθει η γυναικα μου τα Χριστουγεννα επανω για γιορτες,μας περισσευει ενα εισιτηριο!!!
            __________________________________________________ _________________________________________
            23/12,Κυριακη,εισιτηριο Ρωμη-Arlanda με πτηση της Norwegian,ωρα 19:20 απο Fiumicino
            `````````````````````````````````````````````````` ````````````````````````````````````````
            Τιμη 60 ευρω(περιλαμβανει και εξτρα αποσκευη βαρους εως 20 κιλα,κανονικη τιμη εισιτηριου 85 ευρω)

            Αν καποιος ενδιαφερεται,ας επικοινωνησει το συντομοτερο δυνατον με πμ

            Comment

            Working...
            X