Announcement

Collapse
No announcement yet.

Θα δουμε την εθνικη Ελλαδας την Παρασκευη?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Θα δουμε την εθνικη Ελλαδας την Παρασκευη?

    Αντε να κανονισουμε και καμμια μαζωξη οι εδω Grek-Stockholmers!
    To Λοιπον!
    Παρασκευη απογευμα παιζει η Ελλαδα το πρωτο ματς στο Euro στις 18:00 ωρα Σουηδιας(να μην μπερδευομαστε!)
    Οποτε οποιος φιλος/-η (κυριως βεβαιαα φανταζομαι οι ποδοσφαιροφιλοι) ενδιαφερεται θα ειμαι στην πιτσαρια Mon Ami στο Jakobsberg(γραμμη pendeltag απο Central mot Balsta) και το μαγαζι ειναι περιπου 5' με τα ποδια απο τον Σταθμο(αλλα εχει πολυ καλη πιτσα,ενα σωρο μπυρες και μεγαλη τηλεοραση,αλλα και καλες τιμες πανω απ'ολα!)
    Το μαγαζι προτεινεται ανεπιφυλακτα για συνδυασμο πιτσα-μπυρα-μπαλλα!
    Εννοειται βεβαια οτι οποιος θελει ερχεται,απλα για γνωριμια μεταξυ μας και μπλα-μπλα!
    Οποιος ψηνεται με την ιδεα ας στειλει μηνυμα ή ας μου κανει ενα τηλεφωνο στο 0764271543 οποτε αν μαζευτουμε πολλοι να κλεισω τραπεζακι
    Εν καιρω βεβαια θα κανονισω και αλλες συναντησεις ετσι ωστε γραφουμε που γραφουμε εδω μεσα,καλυτερα να τα λεμε ολοι απο κοντα!
    Τα σεβη μου!

    YΓ Βαζω και την τοποθεσια του μαγαζιου
    http://www.restaurangportal.se/resta...ang,r3650.html

    #2
    Επίσης στην Ελληνική κοινότητα Στοκχόλμης θα δείξουν όλους τους αγώνες σε μεγάλη οθόνη.
    Κοντά στο σταθμό μετρό, Odenplan (με την πράσινη γραμμή). Διεύθυνση Idungatan 4A.
    Kartor, v

    Originally posted by vstrommer71 View Post
    Αντε να κανονισουμε και καμμια μαζωξη οι εδω Grek-Stockholmers!
    To Λοιπον!
    Παρασκευη απογευμα παιζει η Ελλαδα το πρωτο ματς στο Euro στις 18:00 ωρα Σουηδιας(να μην μπερδευομαστε!)
    Οποτε οποιος φιλος/-η (κυριως βεβαιαα φανταζομαι οι ποδοσφαιροφιλοι) ενδιαφερεται θα ειμαι στην πιτσαρια Mon Ami στο Jakobsberg(γραμμη pendeltag απο Central mot Balsta) και το μαγαζι ειναι περιπου 5' με τα ποδια απο τον Σταθμο(αλλα εχει πολυ καλη πιτσα,ενα σωρο μπυρες και μεγαλη τηλεοραση,αλλα και καλες τιμες πανω απ'ολα!)
    Το μαγαζι προτεινεται ανεπιφυλακτα για συνδυασμο πιτσα-μπυρα-μπαλλα!
    Εννοειται βεβαια οτι οποιος θελει ερχεται,απλα για γνωριμια μεταξυ μας και μπλα-μπλα!
    Οποιος ψηνεται με την ιδεα ας στειλει μηνυμα ή ας μου κανει ενα τηλεφωνο στο 0764271543 οποτε αν μαζευτουμε πολλοι να κλεισω τραπεζακι
    Εν καιρω βεβαια θα κανονισω και αλλες συναντησεις ετσι ωστε γραφουμε που γραφουμε εδω μεσα,καλυτερα να τα λεμε ολοι απο κοντα!
    Τα σεβη μου!

    YΓ Βαζω και την τοποθεσια του μαγαζιου
    Mon ami pizzeria restaurang restaurang i Jrflla

    Comment


      #3
      Επίσης και στο Debaser Medis, θα χει τα ματς, κ θα μαζευτούμε να δούμε τον καρπουζά από το Εστορίλ και τα παληκάρια του.

      Comment


        #4
        Originally posted by vstrommer71 View Post
        Αντε να κανονισουμε και καμμια μαζωξη οι εδω Grek-Stockholmers!
        To Λοιπον!
        Παρασκευη απογευμα παιζει η Ελλαδα το πρωτο ματς στο Euro στις 18:00 ωρα Σουηδιας(να μην μπερδευομαστε!)
        Οποτε οποιος φιλος/-η (κυριως βεβαιαα φανταζομαι οι ποδοσφαιροφιλοι) ενδιαφερεται θα ειμαι στην πιτσαρια Mon Ami στο Jakobsberg(γραμμη pendeltag απο Central mot Balsta) και το μαγαζι ειναι περιπου 5' με τα ποδια απο τον Σταθμο(αλλα εχει πολυ καλη πιτσα,ενα σωρο μπυρες και μεγαλη τηλεοραση,αλλα και καλες τιμες πανω απ'ολα!)
        Το μαγαζι προτεινεται ανεπιφυλακτα για συνδυασμο πιτσα-μπυρα-μπαλλα!
        Εννοειται βεβαια οτι οποιος θελει ερχεται,απλα για γνωριμια μεταξυ μας και μπλα-μπλα!
        Οποιος ψηνεται με την ιδεα ας στειλει μηνυμα ή ας μου κανει ενα τηλεφωνο στο 0764271543 οποτε αν μαζευτουμε πολλοι να κλεισω τραπεζακι
        Εν καιρω βεβαια θα κανονισω και αλλες συναντησεις ετσι ωστε γραφουμε που γραφουμε εδω μεσα,καλυτερα να τα λεμε ολοι απο κοντα!
        Τα σεβη μου!

        YΓ Βαζω και την τοποθεσια του μαγαζιου
        Mon ami pizzeria restaurang restaurang i Jrflla
        vstrommer μενω στο jakobsberg θα θελα πολυ να παρεβρεθω.
        Εργαζομαι ομως μεχρι τις 22.00 την παρασκευη.
        Την επομενη φορα.

        Comment


          #5
          Originally posted by jannis View Post
          vstrommer μενω στο jakobsberg θα θελα πολυ να παρεβρεθω.
          Εργαζομαι ομως μεχρι τις 22.00 την παρασκευη.
          Την επομενη φορα.
          Νο προμπλεμ
          Κι εγω στο Jakobsberg ειμαι για δουλεια,οποτε τα λεμε εν καιρω
          Αυριο παντως μετα την δουλεια θα ειμαι εκει να δω το ματς

          Comment

          Working...
          X