Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΜΝΗΜΟΝΙΟ 1000+1 ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΜΝΗΜΟΝΙΟ 1000+1 ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ...

    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί στη σελίδα 12 πέθανε η πρωταγωνίστρια και βαρέθηκα να το συνεχίσω...
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί τα βράδια ντύνομαι τροτέζα.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί η Διαμαντοπουλου δεν εχει τυπωσει ακομα τα βιβλια
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί ειχε τελικο dancing on ice!
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί περιμένω και το sequel για να τα διαβάσω μαζί.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί ειχα δει πρωτα την ταινια...
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί γιατί τις τσόντες μου αρέσει να τις βλέπω όχι να τις διαβάζω.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί δεν θα κόβαμε ούτε cent από τους μισθούς μας... Οπότε δε μ αφορούσε...
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί δεν είχε glossy paper, Τζίζους.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί είμαι ο τζακ νόρις
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί, πού να σας τα λέω, στα χέρια μου το είχα & μού επιτέθηκε ένα σκιουράκι-νίντζα & μού το πήρε #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί ήθελα να πάει αδιάβαστο.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί περίμενα να οργανώσουμε βραδιά μνημονίου με την Αννούλα και τον Ανδρέα, αλλά δεν ευκαιρούσαν... #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί το Mega έλεγε ότι έπρεπε να το υπογράψω.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί διάβαζα το σενάριο του χόλυγουντ για τη ζωή μου κ την 17Ν.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί είχα απόλυτη εμπιστοσύνη στον πρόεδρό μου και την εξυπνάδα του!
    #δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί θα καθαρίσει για μας ο Κουβέλης...
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί μου ειχε πει ο Γιωργακης πως το ειχε διαβασει ο Μιχαλης.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί ποτέ δεν διαβάζω τα terms and conditions. Πώς κάνετε έτσι πια;
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί κανένας από τους συναδέλφους μου δεν το διάβασε.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί η γραμματέας μου έχυσε όλον τον καφέ πάνω του και ντράπηκα να ζητήσω κι άλλο αντίγραφο! #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί είμαι μάγκας και το κέφι μου θα κάνω.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί Μου αρέσουν οι εκπλήξεις
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί μου είπαν ότι δεν έχει Happy End και δεν μπορώ τις στεναχώριες.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί έπεσα σε επεισόδια στην κηφισίας και με πλάκωσαν - τα σκεπάσματα! Έπιασε;
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί ήμουν στο πάρτυ του Γιάννη του Σλόου.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί να το διαβάσω άλλωστε;;
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί μου το στείλανε σε Flash αρχείο. #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί έπρεπε να φτάσω το μαχαίρι στο κόκκαλο αλλά δεν έβρισκα το κόκκαλο
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί νόμιζα ότι θα το απαγγείλουν στη βουλή
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί φαντάστηκα ότι θα βγει και σε περίληψη.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί δεν είχε καλές κριτικές
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί θα ανεβεί το καλοκαίρι Επίδαυρο και θα πάω να το δω
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί είχα άλλες υποχρεώσεις: Να γυρνάω από κανάλι σε κανάλι για να το υπερασπίζομαι #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί ειχε δώρο η συσκευασία και το πήρα
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί εκείνο τν καιρό κυνηγούσα επικίνδυνους ανήλικους με κατσαρόλες που χαλούσαν την εικόνα της χώρας στο εξωτερικό
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί ποναγε η κοιλιά μου (στον Βενιζέλο γιατί έπιασε η δικαιολογία;)
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί ήταν στα Αγγλικά. Helloooo!
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί είχε πολλές σελίδες με ψιλά γράμματα
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί πήγαινα για πρωθυπουργός. Αυτά είναι αγγαρείες για συμβούλους και μαλακίες για αντάρτες #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί τα γάντια της στολής του batman δεν ειναι για ξεφυλλισμα
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί έτσι κ αλλιώς θα με ψηφίζατε. Ξανά και ξανά. Μου- χα- χα.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί έχω βουλευτική ασυλία
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί εκει που κοιτουσα το εξωφυλλο, πεταχτηκε ο σκυλος και το πηρε καλε κυρια
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί έκαναν πολλή φασαρία κάτι αγανακτισμένοι απ' έξω και δεν μπορούσα να συγκεντρωθω. #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί είχε gossip girl νέο επεισόδιο και δεν μπορούσα να το χάσω.
    #Δε_διάβασα_το_μνημόνιο_γιατί μπορώ.
    Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

    #2
    Βασικα 46 ειναι αυτοι αλλα τεσπα...προσθεστε εσεις τους υπολοιπους
    Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

    Comment

    Working...
    X