Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μαθήματα για καμάκια

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Μαθήματα για καμάκια

    ...και μερικά μαθήματα για υποψήφια διεθνή ΚΑΜΑΚΙΑ

    ΓΕΡΜΑΝΙΔΑ
    ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΤΕ: στην Κρήτη
    ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΤΕ: από τις τρίχες στις μασχάλες
    ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ: ζητώντας την να τις βάλετε αντηλιακό στην πλάτη για να μην καεί η ευαίσθητη λευκή επιδερμίδα της.
    ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Αν την πιάσετε πολύ ώρα την πάρλα θα σας δει σαν τον μεγάλο της τον αδερφό και θα σας ζητήσει για το βράδυ να την γνωρίσετε σε κανέναν φίλο σας πάς και γ@@@.!

    ΣΟΥΗΔΕΖΑ

    ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΤΕ: στην Ρόδο
    ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΤΕ: από τις τρίχες στα πόδια οι οποίες δεν θα φαίνονται όμως επειδή είναι ξανθές.
    ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ: Με φιλοσοφικές συζητήσεις περί ανέμων και υδάτων. Πείτε ότι θέλετε αρκεί να κρατήσετε το σοφιστικό βλέμμα. Δεν παύουν να είναι ξανθές και θα τσιμπήσουν.
    ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Δώστε της απ' την αρχή να καταλάβει τι θέλετε και που το πάτε. Διαφορετικά θα τελειώσουνε οι διακοπές της και θα φύγει οπως ηρθε.

    ΓΑΛΛΙΔΑ

    ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΤΕ: στην Σαντορίνη
    ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΤΕ: Από τα επώνυμα συνολάκια που θα φοράει και το DIOR το μπικίνι.
    ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ: Οπωσδήποτε καλοντυμένος με την Le Monde στο χέρι. Δώστε της να καταλάβει ότι προτιμάτε τα γαλλικά προϊόντα προσφέροντάς της ένα τσιγάρο CAULOISES BLONDES.
    ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Μην δείξετε την γυφτιά σας. Πάτε την σε ένα ακριβό Restaurant για φαγητό. Θα την σκλαβώσετε!

    ΑΓΓΛΙΔΑ

    ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΤΕ: στην Κέρκυρα
    ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΤΕ: από τους τόνους μπύρας που θα κατεβάζει στα μπαράκια του Κάβου.
    ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ: αξύριστοι, αχτένιστοι με άσπρο μπλουζάκι, τζιν και με μια μπύρα στο χέρι.
    ΣΥΜΒΟΥΛΗ: μην φάτε πολύ ώρα στο ψήσιμο γιατί θα φύγετε λιώμα από τις μπύρες και δεν θα κάνετε ΤΙΠΟΤΑ.

    ΕΛΛΗΝΙΔΑ

    ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΤΕ: ΠΑΝΤΟΥ!!!
    ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΤΕ: Να κάνει topless ηλιοθεραπεία σην παραλίτα για να τραβήξει την προσοχή (πολλές τουρίστριες = μεγάλος ανταγωνισμός).
    ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ: Με το καλύτερο φουσκωμένο κομμάτι που έχετε επάνω σας. Tο πορτοφόλι!!!
    ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Δώστε της να καταλάβει ότι προτιμάτε πράγμα MADE IN GREECE!!!

    GAY

    ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙΤΕ: στην Μύκονο
    ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΤΕ: Μόλις φτάσετε εκεί
    ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ:Χωρίς κόπο. Θα σας προλάβουνε και θα σας πλησιάσουνε αυτοί

    ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Αν πάλι είσαστε ΤΟΣΟ χάλια που δεν σας την πέφτει ούτε π@@@@ς, κάντε μια βόλτα στο PIERO' S και ζητήστε από τον DJ να σας βάλει ΣΑΚΗ ΡΟΥΒΑ το "ΣΕ ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ" για να χoρέψετε πάνω στο μπαράκι. Του π@@@@η!!! Κάποιος θα το πιάσει το υπονοούμενο!!!

    #2
    Κυρία Καθηγήτρια μία παράκληση ...
    Θά ήθελα οδηγίες γιά :
    1.Ιταλίδες,
    2.Ισπανίδες,
    3.Περουβιανές,
    4.Βιετναμέζες
    5.Σαρακατσάνες.
    6.Αϊτινές.
    :o:rolleyes:

    Comment


      #3
      Evans1 πας για ρεκόρ;

      Φαίνεσαι μεγάλος διεθνολατρής καμακιστής ;)



      Comment


        #4
        Τρελλές ατάκες για Καμάκι ;)

        Τρελλές ατάκες για Καμάκι ;)


        Τρελλή Ατάκα 1:
        Είμαι καινούργιος στην πόλη, μπορείς να μου δώσεις οδηγίες για να βρω το σπίτι σου.

        Τρελλή Ατάκα 2:
        Μήπως ξέρεις από Πρώτες Βοήθειες;
        Μόλις σε είδα μου κόπηκε η αναπνοή!


        Τρελλή Ατάκα 3:
        Είσαι πολύ όμορφη, μήπως ξέρεις να μαγειρεύεις και να σιδερώνεις;

        Τρελλή Ατάκα 4:
        Μήπως είσαι ο διακόπτης μου;
        Μόλις σε βλέπω, με ανάβεις!


        Τρελλή Ατάκα 5:
        Ξέρεις τι μου αρέσει γύρω από σένα;
        Τα χέρια μου!

        Comment


          #5
          Τρελλές ατάκες για Καμάκι ;) - 2

          Τρελλές ατάκες για Καμάκι ;)


          Τρελλή Ατάκα 6:
          Συγγνώμη, έχασα τον αριθμό του τηλεφώνου μου, μήπως μπορείτε να μου δανείσετε τον δικό σας;

          Τρελλή Ατάκα 7:
          Αυτό το φόρεμα φαίνεται σπουδαίο επάνω σου!
          Επίσης και εγώ επάνω σου καλά θα έδειχνα!


          Τρελλή Ατάκα 8:
          Θες να κάνουμε μαθηματικά; Θα προσθέσουμε εμένα και σένα, θα αφαιρέσουμε τα ρούχα μας και θα πολλαπλασιαστούμε!

          Τρελλή Ατάκα 9:
          Λέγομαι και "καφές" γιατί θα σε κρατήσω ξύπνια όλη νύχτα.

          Τρελλή Ατάκα 10:
          Το χρώμα των μαλλιών σου ταιριάζει τέλεια με το χρώμα στο μαξιλάρι μου.

          Comment


            #6
            Originally posted by Yaryalitsa View Post
            Evans1 πας για ρεκόρ;

            Φαίνεσαι μεγάλος διεθνολατρής καμακιστής ;)


            Σσσσσσσσσσ !! Βρέ περίεργη,γιά νά ''τσιμπήσει'' η ..... ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΗ τά έγραψα ..... :D

            Comment

            Working...
            X