Announcement

Collapse
No announcement yet.

SOS - Σημαντικές Δημόσιες Υπηρεσίες κ Τηλέφωνα για Ώρα Ανάγκης στην Μεγάλη Βρετανία.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    SOS - Σημαντικές Δημόσιες Υπηρεσίες κ Τηλέφωνα για Ώρα Ανάγκης στην Μεγάλη Βρετανία.

    Ανοίγω αυτό το θέμα για όσους μπορεί να χρειαστεί μία ανάγκη κ δεν ξέρει που να απευθυνθεί.

    Όποιοι μπορούν κ γνωρίζουν Αστυνομία, Αεροδρόμια, Νοσοκομεία, Κοινότητες Ομογενών κ.α. ας τα γράψουν εδώ να υπάρχουν.


    υ.γ. Εκτός από Ιππόδρομο κ Καζίνο φυσικά... γιατί
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

    #2
    δε βλέπω κ μεγάλη ανταπόκριση - μήπωσ επειδή ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ μεταξύ των Ελλήνων ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ?

    Comment


      #3
      Originally posted by ckastam View Post
      δε βλέπω κ μεγάλη ανταπόκριση - μήπωσ επειδή ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ μεταξύ των Ελλήνων ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ?
      Ναι ρε αυτο ειναι ...το βρηκες ...congrats.

      Comment


        #4
        E ρε αυτη η καραμελα... Ημαρτον!
        Και στο κατω κατω, googlare οτι θες και θα το βρεις!
        Τοσο δυσκολο ειναι ή θες αλληλεγγυη στο να σου παταμε τα πληκτρα?
        Συγνωμη για το υφος μου αλλα οταν τους βαζεις ολους στο ιδιο τσουβαλι, ολο και καποιον θιγεις!

        Comment


          #5
          A βρε Jim...επειδη εγραψες <εκτος απο ιπποδρομο κ καζινο>..δεν γραφουν...

          Comment


            #6
            Ελληνας χωρις κουμαρι δεν γινεται!! χαχαχα!!
            Πλακα πλακα επειδη εχω δουλεψει σε πολλες χωρες του κοσμου,δεν υπηρχε καζινο να παω χωρις Ελληναρες μεσα !!Μιλαμε για πολυ χαβαλε!!

            Comment


              #7
              Originally posted by Kostas_GR View Post
              Ελληνας χωρις κουμαρι δεν γινεται!! χαχαχα!!
              Πλακα πλακα επειδη εχω δουλεψει σε πολλες χωρες του κοσμου,δεν υπηρχε καζινο να παω χωρις Ελληναρες μεσα !!Μιλαμε για πολυ χαβαλε!!
              Εννοείς ότι πήγαινες στο καζίνο να παίξεις ή ότι δούλευες σε καζίνο; Κι εγώ όταν ήμουν φοιτήτρια ήξερα παιδιά που πήγαιναν κι έπαιζαν. Τα σκατά τους λούζομαι τώρα. Χαβαλές και αηδίες, ώρα είναι να είμαστε και περήφανοι για το πόσο Έλληναρες είμαστε στα καζίνο.

              Comment


                #8
                Originally posted by miss espresso View Post
                Εννοείς ότι πήγαινες στο καζίνο να παίξεις ή ότι δούλευες σε καζίνο; Κι εγώ όταν ήμουν φοιτήτρια ήξερα παιδιά που πήγαιναν κι έπαιζαν. Τα σκατά τους λούζομαι τώρα. Χαβαλές και αηδίες, ώρα είναι να είμαστε και περήφανοι για το πόσο Έλληναρες είμαστε στα καζίνο.
                Εννοω οτι πηγαινα και εβρισκα Ελληνες!!Ενταξει το να πας να παιξεις 30-50 ευρω και να πιεις και 2 ποτα μια φορα την εβδομαδα δεν ειναι κατι μεγαλο !!Αλλο αν εισαι αρρωστος με το τζογο !!

                Comment


                  #9
                  Αλλαζω το τιτλο...<..Οποιοι ξερουν απο Ιπποδρομο κ Καζινο κ θελουν να τσακονουντε..ας γραψουν εδω... >Καλα δεν το πιστευω ...

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by nikita View Post
                    Αλλαζω το τιτλο...<..Οποιοι ξερουν απο Ιπποδρομο κ Καζινο κ θελουν να τσακονουντε..ας γραψουν εδω... >Καλα δεν το πιστευω ...
                    Μάλλον έχεις δίκιο κ βλέπω να σβήνονται όλα τα ποστ κ το λέω αυτό γιατί όσοι είναι στην Μεγάλη Βρετανία αντί να γράψουν οτιδήποτε για αυτό το θέμα δυστυχώς γράφουν για αυτό που τόνισα ότι δεν πρέπει να γράψουν...!!!

                    Δυστυχώς μας αρέσει πολύ η κόντρα κ χωρίς λόγο κ αυτό επειδή δεν υπάρχει μία φάρμα για να παίζουμε.
                    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                    Comment


                      #11
                      Jim <Ειναι σαν να τσακονουντε οι γιατροι για το ποδοσφαιρο...πανο απο το κεφαλι του αρωστου>!!!....

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by Kostas_GR View Post
                        Εννοω οτι πηγαινα και εβρισκα Ελληνες!!Ενταξει το να πας να παιξεις 30-50 ευρω και να πιεις και 2 ποτα μια φορα την εβδομαδα δεν ειναι κατι μεγαλο !!Αλλο αν εισαι αρρωστος με το τζογο !!
                        ΕΛΕΟΣ!

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by jimathens View Post
                          Μάλλον έχεις δίκιο κ βλέπω να σβήνονται όλα τα ποστ κ το λέω αυτό γιατί όσοι είναι στην Μεγάλη Βρετανία αντί να γράψουν οτιδήποτε για αυτό το θέμα δυστυχώς γράφουν για αυτό που τόνισα ότι δεν πρέπει να γράψουν...!!!

                          Δυστυχώς μας αρέσει πολύ η κόντρα κ χωρίς λόγο κ αυτό επειδή δεν υπάρχει μία φάρμα για να παίζουμε.
                          Μην το γενικεύεις Jim. Είναι γεγονός ότι αρκετοί Έλληνες που έρχονται στην Αγγλία ήταν και είναι ψωνάρες αυτό δεν σημαίνει ότι οι υπόλοιποι θα πρέπει να βλέπουμε να γράφονται σημεία και τέρατα και να μην μιλάμε. Προσωπικά βρήκα πολύ ενοχλητική την παρατήρηση ότι δεν υπάρχει απάντηση αλληλεγύη από τη στιγμή που το μέλος που έγραψε αυτό το σχόλιο δεν έκανε κάποια συνεισφορά στο thread.

                          Από κει και πέρα σαν Ελληνίδα που έζησε στην Αγγλία στο παρελθόν και μετανάστευσε εδώ τώρα θίγομαι απίστευτα όταν η εθνικότητά μου γίνεται συνώνυμη του τζόγου και της ανευθυνότητας. Έχεις δίκιο ότι θα έπρεπε να επέμβει moderator στο παρόν thread, ωστόσο κρίνω ότι αυτό θα έπρεπε να γίνει από το πρώτο μήνυμα που βγήκε εκτός θέματος και όχι στο 10ο.

                          Comment


                            #14
                            Ειναι αξιοθαυμαστο πως μαλωνουμε στο ιντερνετ για ψυλλου πηδημα και πως στην ζωη μας στην κοινωνια ειμαστε απελπιστικα ανοητοι και αβουλοι... Ελλαδα 2013

                            Comment


                              #15
                              Βασικα ο καθενας το αντιλαμβανεται διαφορετικα...Για παραδειγμα:Οταν δουλευεις σε ξενη χωρα στην οποια δεν υπαρχουν πολλα μερη να πας και εισαι κλεισμενος σε ενα μερος σαν στρατοπαιδο,χωρις να εχεις επαφη με τον εξω κοσμο και χωρις να χαλας ουτε 1 ευρω απο αυτα που παιρνεις 1 μερα που δικαιουσε αδεια που θα πας??? Το πιο λογικο σε ενα καζινο,οπου με το 20αρικο ή το 50αρικο θα περασεις την ωρα σου,θα πιεις,θα φας και ισως παρεις και κανα πσιλο αν σου κατσει !!Δεν ξερω αν εχεις ιδεα απο καζινο !Εγω προσωπικα πηγαινα οπως σου ειπα !!Δεν βλεπω γιατι τοσο αρνητικοτητα!!


                              Originally posted by miss espresso View Post
                              ΕΛΕΟΣ!

                              Comment

                              Working...
                              X