Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψαχνω ατομο για Αγγλια η Σκωτια

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Ψαχνω ατομο για Αγγλια η Σκωτια

    Γεια χαρα ψαχνω ατομο για να ανεβουμε μαζι Αγγλια η Σκωτια απο Σεπτεμβριο οπιος ενδιαφερεται ας στειλει στο... timosant@yahoo.gr ty..

    #2
    timos 76 σου εστειλα μηνυμα να τα πουμε και απο κοντα οποτε θες οσω ποιο πολυ τοσο ποιο καλα παιδια για πανω να ενωθουμε αδερφια...........χαρης

    Comment


      #3
      Καλησπερα παιδες,εγω ειμαι σκωτια εδω και μερικους μηνες.Οποιος θελει (και μπορω φυσικα) να το βοηθησω σε οτιδηποτε με μεγαλη μου χαρα!!

      Comment


        #4
        Καλησπέρα georgelam, είμαι 23 ετών και ψάχνω εργασία στην Βρετανία (ανειδίκευτος) για να συνεχίσω τις σπουδές μου, μιας και τα οικονομικά μου δεν μου επιτρέπουν "δοκιμαστικά ανοίγματα".

        Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν σου είναι εύκολο και μπορείς να βοηθήσεις ώστε να βρεθεί κάτι...

        Υ.Γ. καλύτερα στείλε μου π.μ.

        Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων...

        Comment


          #5
          Originally posted by sapiokilias View Post
          Καλησπέρα georgelam, είμαι 23 ετών και ψάχνω εργασία στην Βρετανία (ανειδίκευτος) για να συνεχίσω τις σπουδές μου, μιας και τα οικονομικά μου δεν μου επιτρέπουν "δοκιμαστικά ανοίγματα".

          Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν σου είναι εύκολο και μπορείς να βοηθήσεις ώστε να βρεθεί κάτι...

          Υ.Γ. καλύτερα στείλε μου π.μ.

          Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων...
          Καλησπερα sapiokilia.Σου εχω στειλει πμ..

          Comment


            #6
            kalhspera Georgelam..

            Me lene Maria

            Skeftomai na fygw gia Agglia, na psaksw gia douleia..

            Einai polu duskolo, to kserw.. alla den exw kai kanenan filo ekei gia na meinw k na dw ti mporw na kanw..

            Tha hthela th bohtheia sou.., na milhsoume ektos forum..na sou ekshghsw...

            Se euxaristw, ek twn proterwn..

            Comment


              #7
              Καλησπερα Μαρια.Εχεις πμ

              Comment


                #8
                ψαχνω δουλεια για μαραγκος ειμαι στο επαγγελμα 25 χρονια

                Comment


                  #9
                  georgelam εισαι ακομα προθυμος να βοηθησεις ? Εστω και σε μερικες ερωτησεις απο εκει που εισαι ? Αν ναι πες μου να σε απασχολησω σε ΠΜ.

                  Thank you ;)

                  Comment


                    #10
                    Τιθομαι και εγω στην διαθεση του καθενος που χρειαζεται καπου βοηθεια... Με χαρα μου να συνεισφερω αν μπορω!

                    Comment


                      #11
                      Για Σκωτία, ρωτήστε και μένα αν θέλετε.

                      Comment


                        #12
                        Τι μισθος παιζει εκει για Butcher-Meat Cutter ?

                        Comment


                          #13
                          Με λιγο ψάξιμο μπορείς να δεις ότι είναι από 13,500-17,500 χιλιάδες μικτά (σε λίρες).
                          Καλό θα είναι να δεις αν χρειάζεται να είσαι fully qualified.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by γιωργοςαγουλας View Post
                            ψαχνω δουλεια για μαραγκος ειμαι στο επαγγελμα 25 χρονια
                            Για την δουλειά σου, μπορείς να βρεις πάρα πολλές θέσεις και με πολύ καλό μισθό! Σε τέτοιες θέσεις, ζητούν απεγνωσμένα άτομα.
                            Αν δεν κάνω λάθος, θα πρέπει να έχεις κάποιο CSCS Card απαραίτητα! Αν ψάξεις σε όποιοδήποτε σάιτ ευρέσεως εργασίας για Σκωτία (και αν κρίνω από την πολυετή εμπειρία σου), θα βρείς πολύ άνετα θέσεις.

                            Comment


                              #15
                              Καλημερα παιδια.
                              Σκεφτομαι και εγω να φυγω για Αγγλια Σκωτια. (Περισσοτερο λογω γλωσσας παρα για την χωρα. Οπου βρεθει καλη δουλεια καλα θα ειναι).
                              Αν υπαρχει παρεα που να ενδιαφερεται ακομα καλυτερα.

                              Comment

                              Working...
                              X