Announcement

Collapse
No announcement yet.

bus driver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    bus driver

    καλησπερα απο θεσ'νικη. ειμαι εδω και 10 χρονια οδηγος στα αστικα λεωφορεια και σκεφτομαι σοβαρα να μεταναστευσω στην Αγγλια και για καλυτερες συνθηκες εργασιας και ζωης.πειτε μου σχετικα. βεβαια σκεφτομαι και για Γερμανια, μαθαινω ηδη υην γλωσσα. που ειναι καλυτερα???? ευχαριστω

    #2
    Originally posted by kostas driver View Post
    καλησπερα απο θεσ'νικη. ειμαι εδω και 10 χρονια οδηγος στα αστικα λεωφορεια και σκεφτομαι σοβαρα να μεταναστευσω στην Αγγλια και για καλυτερες συνθηκες εργασιας και ζωης.πειτε μου σχετικα. βεβαια σκεφτομαι και για Γερμανια, μαθαινω ηδη υην γλωσσα. που ειναι καλυτερα???? ευχαριστω
    Καλημέρα Κώστα.είχα πιασει την κουβέντα μια Μερά με ενα οδηγό λεωφορείου και μου είπε οτι παιρνει γυρώ στις 8 λίρες την ωρα και δουλεύει απο 8 μέχρι 10 ώρες περίπου. Το μονο που ξέρω για οδηγούς λεωφορείου στην Σκωτία. Με τα χρόνια μου είπε βέβαια οτι ανεβαίνουν οι μισθοί

    Comment


      #3
      κ γω ενδιαφερομαι γνωριζει κανεις τι διαδικασια χρειαζετε? για οδηγος στο Εδιμβούργου?

      Comment


        #4
        London Bus Driver job vacancies with easyBus !

        Bus Driver Job !
        "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

        Comment


          #5
          Γεια σας και από εμένα. Τον ιούνιο έδωσα για δίπλωμα λεωφορείου και σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο να φύγω για την Αγγλία ή την Σκωτία. Θα μπορέσω να βρω δουλειά ως οδηγός λεωφορείου; Τι κινήσεις πρέπει ακριβώς να κάνω; Να σημειώσω ότι ξέρω καλά αγγλικά αλλά δεν έχω κανένα άτομο σε κάποια από αυτές τις χώρες. Με συγχωρείτε αν γίνομαι κουραστικός αλλά μόνο εσείς μπορείτε να με κατατοπίσετε. Ευχαριστώ

          Comment


            #6
            Κανείς; Ζητώ βοήθεια γιατί τα πιο πάνω posts είναι παλιά και ίσως έχουν αλλάξει κάποια πράγματα. Ευχαριστώ

            Comment


              #7
              Οδηγός ταξί, φορτηγού ή λεωφορείου.

              Originally posted by Χρήστος Σ. View Post
              Κανείς; Ζητώ βοήθεια γιατί τα πιο πάνω posts είναι παλιά και ίσως έχουν αλλάξει κάποια πράγματα. Ευχαριστώ
              Οδηγός ταξί, φορτηγού ή λεωφορείου.



              Become a lorry or bus driver.
              Οδηγός ταξί,φορτηγού ή λεωφορείου.
              "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

              Comment


                #8
                ARRIVA - Work with us
                Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

                Comment

                Working...
                X