Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καφε-συναντηση στην Stockholm?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Καφε-συναντηση στην Stockholm?

    Γεια σε ολους παιδες!
    Εδω Stockholm δεν γινετε καμια συναντηση για κανα καφε και παρεααααααααααα?

    #2
    Kαλημέρα Σωκράτη !! Ναι γιατί όχι ? Πριν καιρό είχαμε συναντηθεί με κάποια παιδιά απο το πατριωτάκι ! Μπορούμε να κανονίσουμε πάλι !!!
    Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
    Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

    Comment


      #3
      Originally posted by ευανθια View Post
      Kαλημέρα Σωκράτη !! Ναι γιατί όχι ? Πριν καιρό είχαμε συναντηθεί με κάποια παιδιά απο το πατριωτάκι ! Μπορούμε να κανονίσουμε πάλι !!!
      Αντε λοιπον ,κανονιστε το!!!

      Comment


        #4
        Όποιος ενδιαφέρεται για συνάντηση μπορεί να γράψει εδώ !
        Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
        Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

        Comment


          #5
          Για τις επομενες 2 εβδομαδες εγω δυστυχως δεν μπορω... το προγραμμα μου αυτο το διαστημα ειναι αρκετα πιεστικο.
          Θα χαρω ομως να μαθω, αν γινει μεσα σε αυτο το διαστημα, πως τα περασατε...

          Τις καλημερες μου!

          Comment


            #6
            När?

            Comment


              #7
              Gärna !!!
              När och var ?
              "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

              Comment


                #8
                πειτε καποιος μια ημερομηνια και οποιος ερθει ηρθε,därför αλλιως αν περιμενουμε να μαζευτουμε καμια 50αρια,δεν προκειται να γινει ποτε!

                Comment


                  #9
                  kalhspera! Kai egw mesa eimai gia ton kafe paidia!
                  To accomplish great things, you must not only act, but also dream, not only plan, but also believe. ANATOLE FRANCE.

                  Comment


                    #10
                    ..Για ενα καφεδακι,εννοειται οτι ειμαι μεσα.Ας κανω την αρχη και ας ορισουμε Σαββατο 28/09 μεσημερακι καπου στο κεντρο.Τωρα για την ωρα τα βρισκουμε νομιζω...

                    Comment


                      #11
                      Δηλαδη να κανονισουμε απο τωρα για καφε σε εναμισυ μηνα??

                      (Φανταζομαι εννοεις Σεπτεμβρη ε!)

                      Comment


                        #12
                        ...ο δαιμων του διαδικτυου και φυσικα ειναι για 28 Σεπτεμβρη...

                        Comment


                          #13
                          οκ και τοτε αν δεν εχουν προβλημα καποιοι, για 28 ... ε αν ειναι και οκτωμβρη τοτε το γ.........ε!
                          απο κει και περα αν ειναι κανεις αλλος που θελει για καφε κανονιζουμε και μεσα στην εβδομαδα,ξαναλεω δεν ειναι και αναγκη να ειμαστε και 50 για να βρεθουμε,αλλα και ετσι να ειναι εχει καλως!
                          οποτε οποιος ειναι μεσα για αυτη την βδομαδα ριχνει ενα μυνημα,εγω πχ εκτος απο το πρωι που παω sfi μπορω ολες τις ωρες μετα και ολες τις μερες...
                          Για τις 28 που εκανε την αρχη ο φιλος ας το αφησουμε ετσι, δηλαδη να ισχυει!

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by sokratis-salonika View Post
                            οκ και τοτε αν δεν εχουν προβλημα καποιοι, για 28 ... ε αν ειναι και οκτωμβρη τοτε το γ.........ε!
                            απο κει και περα αν ειναι κανεις αλλος που θελει για καφε κανονιζουμε και μεσα στην εβδομαδα,ξαναλεω δεν ειναι και αναγκη να ειμαστε και 50 για να βρεθουμε,αλλα και ετσι να ειναι εχει καλως!
                            οποτε οποιος ειναι μεσα για αυτη την βδομαδα ριχνει ενα μυνημα,εγω πχ εκτος απο το πρωι που παω sfi μπορω ολες τις ωρες μετα και ολες τις μερες...
                            Για τις 28 που εκανε την αρχη ο φιλος ας το αφησουμε ετσι, δηλαδη να ισχυει!
                            Ok ! Jag håller med !

                            Να προτείνω και ένα μαγαζί !
                            Το "Café Spoon" είναι ένα ήσυχο μαγαζί και το έχει Έλληνας ο Χρήστος !
                            Εάν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο πείτε το !
                            Café Spoon Nautica i Sjöstad,
                            Babordsgatan 25 Hammarby Stockholm.Tel: 08-6424019


                            img_1889.jpg178557_29511702.jpg img_1888.jpg
                            Spoon1.jpg


                            Πάτα εδώ !Χάρτης !
                            "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

                            Comment


                              #15
                              Παιδες εγω ειμαι μεσα οποια ημερομηνια και να πειτε, αρκει να ειναι μετα το μεσημερι. Θα χαρω πολυ να σας γνωρισω κιολας, μιας και ειμαι νεα στην πολη.... )))))

                              Comment

                              Working...
                              X