Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ

    Καλημέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω τι ελπίδες έχω ώς ανειδίκευτος εργάτης στην Αγγλία (έχω ενα χαρτί από Ι.Ι.Ε.Κ ως τεχνικός δυκτίων ηλεκτρονικών υπολογιστών αλλα δεν νομίζω να βοηθήσει).Είμαι 22 χρονών με ένα όχι και τόσο ικανοποιητικό κομπόδεμα(μέχρι να βρεθεί κάτι θα έχει αυξηθεί βέβαια),με καλή χρήση της Αγγλικής γλώσσας.Μεταξύ μας και σκουπιδιάρης πάω μπροστά στο καλό που θα μου κάνει η μαύρη πέτρα.Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας...

    #2
    geia sou anomos sou estila prosopiko minima des to kai ta leme

    Comment


      #3
      Καλο θα ηταν να μοιραζοσασταν τις συμβουλες σας και με τα υπολοιπα μελη, εκτος αν ηταν κατι προσωπικο.
      You Can Have Whatever You Like...

      Comment


        #4
        Παιδιά, αν υπάρχει κάτι, για οτιδήποτε εννοώ, και μπορεί κάποιος να βοηθήσει πάνω σε αυτό, και εγώ είμαι ανοιχτός σε πρωτάσεις ... 12 Νοεμβρίου θα είμαι στο Λονδινό.

        Comment


          #5
          Originally posted by Diamond Spy View Post
          Καλο θα ηταν να μοιραζοσασταν τις συμβουλες σας και με τα υπολοιπα μελη, εκτος αν ηταν κατι προσωπικο.
          Συμφωνώ κι εγώ σ'αυτό. Έχω απαντήσει μια-δυο φορές στο παρελθόν με πμ, αλλά το μετάνιωσα αμέσως γιατί σκέφτηκα ότι ακυρώνω την ιδέα αυτού του φόρουμ. Εκτός κι αν είναι κάτι προσωπικό κι εγώ θέλω η επικοινωνία να γίνεται μέσα στο φόρουμ.

          Comment


            #6
            Originally posted by Diamond Spy View Post
            Καλο θα ηταν να μοιραζοσασταν τις συμβουλες σας και με τα υπολοιπα μελη, εκτος αν ηταν κατι προσωπικο.
            ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

            Comment

            Working...
            X