Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μεταφορά μηχανής και αυτοκινήτου

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Μεταφορά μηχανής και αυτοκινήτου

    Καλημέρα σε όλους..

    Σκέφτομαι και εγώ για να μεταναστεύσω Αυστραλία, και απλά θέλω να ρωτήσω εδώ όλα τα παιδιά, αν ξέρει κανένας πόσο περίπου κοστίζει η μεταφοράς μηχανής ή αυτοκινήτου..
    Λέω να πάρω την μηχανή, μια και είναι καινούργια και δεν την χάρηκα, αλλά δεν ξέρω πόσο θα μου πάει..

    Έχει κανένας καμιά ιδέα? και με ποιές εταιρείες??

    Εθχαριστώ και καλημέρα!

    #2
    Γειά σου πατριώτη Skevos!!!!
    Αν ψάξεις στο αντίστοιχο θρεντ του φόρουμ που αναφέρει για μεταφορά πραγμάτων στην Αυστραλία θα βρεις αυτό που ψάχνεις....
    Γενικά πάει με το κυβικό η μεταφορά...εκεί θα βρεςις & τα κόστη & εταιρείες μεταφοράς από μέλη που έχουν κάνει ήδη χρήση των υπηρεσιών τους!!!

    Καλή συνέχεια....
    Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

    Comment


      #3
      Εχω διαβασει ολα τα θρεντς γι αυτο το θεμα και δεν εχω καταλαβει τι πραγματα μπορει να στειλει κατω κανεις...εγω ενδιαφερομαι για οικοσκευη (οχι επιπλα) , 2 παιδικα ποδηλατα και σκληρους δισκους υπολογιστη....οποιος γνωριζει τον ευχαριστω εκ των προταιρων σορρυ απο τους διαχειριστες που εβαλα εδω το θεμα αλλα τα αλλα δυο που θεωρουσα οτι εκει επρεπε να το ποσταρω ειναι κλειστα.

      Comment


        #4
        Καλημερα

        Ποσο ευκολο η δυσκολο ειναι να μεταφερω ενα ανδρικο ποδηλατο?

        Comment


          #5
          Θελω να κανω μια ερωτηση , αν αξιζει να στειλω ενα αμαξι 1800 κυβικων ,και μοντελο 2002 ,ως προς το θεμα ταξινομησης ?

          Comment

          Working...
          X