Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εργασία στο Ντίσελντορφ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Εργασία στο Ντίσελντορφ

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΕΙΔΗ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΦ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΥΠΟΨΗΝ ΤΟΥ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ?Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ Κ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΗ ΓΝΩΣΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ.Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.

    #2
    Αναζήτηση εργασίας στο Ντίσελντορφ!!!

    kalhspera!!eimaste duo kopeles,k psaxnoume gia ergasia sto dusseldorf,se enan mhna tha eimaste ekei,gnwrizoume liga germanika..einai amesh anagkh opoios mporei na voithisei tha to ektimousame,eyxaristw!!!

    Comment


      #3
      τι εχετε σπουδασει? απο το link του γερμανικου οαεδ καντε αναζητηση εργασιας JOBB

      Comment


        #4
        Fusikotherapeia k noshleutiki exoume spoudasei!tha t tsekaroume...euxaristoume polu!

        Comment


          #5
          Originally posted by thanasis View Post







          - Προσπαθήστε να γράφετε ελληνικά, τα greeklish επιτρέπονται μόνο
          για τους Έλληνες της Διασποράς. Μηνύματα σε άλλες γλώσσες διαγράφονται.



          φιλικά
          ο admin σας
          ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

          Comment


            #6
            Επείγουσα αναζήτηση εργασίας στο Düsseldorf

            Ψάχνω για οποιαδήποτε εργασία στην περιοχή του Düsseldorf λόγω απόλυσις...HELP!!!!!!

            Comment


              #7
              Düsseldorf και Köln πάρε τηλέφωνο και ζήτα δουλειά !

              Originally posted by Urban View Post
              Ψάχνω για οποιαδήποτε εργασία στην περιοχή του Düsseldorf λόγω απόλυσις...HELP!!!!!!
              Ελληνικές επιχειρήσεις στο Düsseldorf και Köln πάρε τηλέφωνο και ζήτα δουλειά.


              Hellas-Katalog.de: Webkatalog f

              Hellas-Katalog.de: Webkatalog f

              Ελληνικές εταιρείες στο Ντίσελντορφ.

              Ελληνικές εταιρείες στην Κολωνία.

              "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

              Comment


                #9
                vielen Dank

                Comment


                  #10
                  gern gesehen

                  Comment


                    #11
                    ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

                    2 θέσεις εργασίας σε εστιατόριο στο Düsseldorf

                    Αγαπητές φίλες, αγαπητοί φίλοι και φορείς του Δικτύου για την Νεομετανάστευση. Σας ενημερώνουμε για δύο θέσεις εργασίας στην πόλη του Düsseldorf. Το εστιατόριο Hermes μετακόμισε και βρίσκεται σε νέα διεύθυνση:

                    An der Vehlingshecke 60, 40221 Düsseldorf.

                    Στο νέο χώρο του εστιατορίου ζητούνται δύο άτομα, ένα ως βοηθός μάγειρα (Küchenhilfe) και ένα ως βοηθός στο service (Servicehilfe).
                    Για την κουζίνα δεν απαιτείται γνώσεις γερμανικών, ενώ για το Service απαιτείται μερική γνώση γερμανικών. Για ενδιαφέρον και περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο: 0211/374501 ab 16:30 Uhr. Ή απλώς ο ενδιαφερόμενος να επισκεφθεί τον χώρο από τις 17:00 Uhr, όποτε ανοίγει και το μαγαζί.

                    It’s simple. When someone does something nice for you, you pay it forward and do an act of kindness for someone else.

                    Comment


                      #12
                      ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ

                      ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΙΒΩ 16 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΝΤΣΕΛΝΤΟΡΦ ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΟΛΛΑΝΔΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑΤΗΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΣΚΑΨΙΜΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΜΑ ΚΑΛΟΔΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ 11 ΕΩΣ 14 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΛΩΣΣΑ.

                      Comment


                        #13
                        Originally posted by sakis salonika View Post
                        ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΙΒΩ 16 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΝΤΣΕΛΝΤΟΡΦ ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΟΛΛΑΝΔΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑΤΗΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΣΚΑΨΙΜΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΜΑ ΚΑΛΟΔΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ 11 ΕΩΣ 14 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΛΩΣΣΑ.
                        Φιλε μου ενδιαφέρομαι εγώ! Μπορείς να με βοηθήσεις;

                        Comment


                          #14
                          Originally posted by sakis salonika View Post
                          ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΙΒΩ 16 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΝΤΣΕΛΝΤΟΡΦ ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΟΛΛΑΝΔΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑΤΗΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΣΚΑΨΙΜΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΜΑ ΚΑΛΟΔΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ 11 ΕΩΣ 14 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΛΩΣΣΑ.
                          Ο Urban ,στον οποίο αναφέρεσαι,έγραψε τελευταία φορά ,στο thread αυτό,στις 17/7/2014 ,δλδ πριν 7 μήνες...Αν και μπαίνει στο forum ,όπως είδα στο προφίλ του και τελευταία φορά ήταν χθες.Ελπιζω να χει τακτοποιηθεί μέσα στους μήνες που πέρασαν κι αν όχι..να δει το post σου...
                          ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                          Comment


                            #15
                            Originally posted by vertigo View Post
                            Ο Urban ,στον οποίο αναφέρεσαι,έγραψε τελευταία φορά ,στο thread αυτό,στις 17/7/2014 ,δλδ πριν 7 μήνες...Αν και μπαίνει στο forum ,όπως είδα στο προφίλ του και τελευταία φορά ήταν χθες.Ελπιζω να χει τακτοποιηθεί μέσα στους μήνες που πέρασαν κι αν όχι..να δει το post σου...
                            Το πρόσεξα κ εγώ αυτό, αλλά μιας και το θέμα με ενδιαφέρει άμεσα ζήτησα πληροφορίες από τον sakis salonica.

                            Comment

                            Working...
                            X