Announcement

Collapse
No announcement yet.

μαθηματα γερμανικων στο σπιτι

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    μαθηματα γερμανικων στο σπιτι

    πριν λιγο καιρο σκεφτομουν την μεταναστευση στην αυστραλια...δυστηχως λογω οικονομικων αλλα και βιζας δεν μπορω να παω εκει παρολο που εχω γνωστους να με φιλοξενησουν.σκεφτομαι αφου δεν μπορω να μεταναστευσω γαι αυστραλια να πας γερμανια!και κοντα και χωρις βιζα και φτηνο εισητηριο!ελα ομως που υπαρχει ενα μεγαλο προβλημα...δεν ξερω ουτε λεξη απο γερμανικα!κατεβασα την μεθοδο για pc την teel me more german...τι μου πρωτεινετε να κανω?δεν παιζουν λεφτα για φροντηστηρια,ξερω αγγλικα και αραβικα...ευχαριστω πολυ στελιος...

    #2
    Δεν ξερω να σου προτεινω ,για μαθηματα Γερμανικων ,που λες ,αλλά απλα ,να σου ευχηθώ ,να σου ερθουν ολα ,βολικά!
    ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

    Comment


      #3
      Originally posted by Στελιος αιγυπτιωτης View Post
      πριν λιγο καιρο σκεφτομουν την μεταναστευση στην αυστραλια...δυστηχως λογω οικονομικων αλλα και βιζας δεν μπορω να παω εκει παρολο που εχω γνωστους να με φιλοξενησουν.σκεφτομαι αφου δεν μπορω να μεταναστευσω γαι αυστραλια να πας γερμανια!και κοντα και χωρις βιζα και φτηνο εισητηριο!ελα ομως που υπαρχει ενα μεγαλο προβλημα...δεν ξερω ουτε λεξη απο γερμανικα!κατεβασα την μεθοδο για pc την teel me more german...τι μου πρωτεινετε να κανω?δεν παιζουν λεφτα για φροντηστηρια,ξερω αγγλικα και αραβικα...ευχαριστω πολυ στελιος...
      Ξεκίνα από αυτό, είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ! και δωρεάν φυσικά

      Deutsch Interaktiv | DW.DE

      Καλό κουράγιο!

      Comment


        #4
        ευχαριστω αγαπητοι μου φιλοι για τις απαντησεις και το ενδιαφερον σας!μια φιλη απτο φορουμ μου μου προτεινε το rosseta stone...ακομα δεν το εχω δοκιμασει λογο αργου torrent..καθε αρχη και δυσκολη,παντος μπερδευεις την γλωσσα σου οταν πας να προφερεις λεξεις στα γερμανικα

        Comment


          #5
          Για το rosseta stone εχω ακουσει και απο αλλους καλα λογια. Δοκιμασε και αυτο που σου ανεφερε ο archer και διαφορα αλλα και καταλληγεις σε οποιο σε βολευει.

          Για την γλωσσα θεμα συνηθειας ειναι ολα.
          You Can Have Whatever You Like...

          Comment

          Working...
          X