Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΠΕΙ για κατηγορία Ε'

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΠΕΙ για κατηγορία Ε'

    Επιδη βλέπω οτι τα διπλώματα στη Γερμανια είναι πανάκριβα λεω να βγάλω το Ε' πρίν φύγω .
    Ξέρει κανείς κάθε πότε γίνονται τα σεμιναρια για το ΠΕΙ και αν μπορω να το κάνω μόνος μου (μου ζητάνε 180 ευρω για το ΠΕΙ οι σχολες ) η πρέπει υποχρεωτικά να παω μέσω σχολής οδηγών??

    Ευχαριστώ

    #2
    Απ'οσο γνωρίζω μόνο μέσω σχολής γίνεται και καλυτερα από Ελλάδα,Στην Γερμανια ειναι πανάκριβα.

    Comment


      #3
      Τι είναι το Π.Ε.Ι κόστος και πώς το βγάζω ?

      Originally posted by anstik View Post
      Επιδη βλέπω οτι τα διπλώματα στη Γερμανια είναι πανάκριβα λεω να βγάλω το Ε' πρίν φύγω .
      Ξέρει κανείς κάθε πότε γίνονται τα σεμιναρια για το ΠΕΙ και αν μπορω να το κάνω μόνος μου (μου ζητάνε 180 ευρω για το ΠΕΙ οι σχολες ) η πρέπει υποχρεωτικά να παω μέσω σχολής οδηγών??

      Ευχαριστώ
      Τι είναι το Π.Ε.Ι κόστος και πώς το βγάζω ?



      Π.Ε.Ι /εδώ !

      Τιμοκατάλογος/διπλώματα/Π.Ε.Ι .
      "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

      Comment


        #4
        Σχετικα με το ΠΕΙ:
        Ειναι νορμαλ η διαδικασια να μου εχει καταθεσει η σχολη οδηγων το διπλωμα στο υπουργειο εδω και δυο μηνες να μου εχει δωσει φοτοτυπια της βεβαιωσης καταθεσης και ακομα να μην με εχει ειδοποιησει ο δασκαλος για τα μαθηματα του ΠΕΙ ??
        η βεβαιωση γραφει καταθεση διπλωματος 26/6/2014

        Comment


          #5
          Ναι.! Οι ανανεωσεις διπλωματων και τα ΠΕΙ αργουν πολυ να επιστρεψουν απο την ΓΑΔΑ γιατι πλεον εκει εκτυπωνονται! Δινουν προτεραιοτητα στα διπλωματα τα κανονικα και αφηνουν τις Ανανεωσεις και τα ΠΕΙ πιο χαλαρα.Φιλος μου που εδωσε στα Χανια και αυτος ΠΕΙ που ειχε διπλωμα απο το 2008 το στειλανε πισω μετα απο 3 μηνες.
          Μπαχαλο αλλα στην Ελλαδα αυτος ειναι ο κανονας
          Better Think twice instead once

          Comment

          Working...
          X