Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΙΕΚ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΙΕΚ

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ειναι μια συγγενης μου αυστραλια ,αλλα το θεμα με βιζα το εχω λυση,θελω να ρωτησω εχω βγαλει ιεκ Μηχανικου υπολογιστων ,υπαρχει αναγνωριση για τα ιεκ στην αυστραλια?

    #2
    Εδω και εδω υπάρχουν αναφορές απο τότε που είχα κάνει στο παρελθόν, προσπάθεια να αναγνωρίσω και εγω τίτλους σπουδών απο ΙΕΚ κρατικό και την πιστοποίηση.
    Χωρίς αποτέλεσμα. Δεν γνωρίζω αν υπάρχει κάποιος παράπλευρος τρόπος αναγνώρισης. Εγω δεν τα κατάφερα να τα αναγνωρίσω και προχώρησα σε σπουδές εδω, πρώτα και μετά δουλειά.
    Υπομονή και επιμονή patriotes.

    Comment


      #3
      Originally posted by Agoriani View Post
      Εδω και εδω υπάρχουν αναφορές απο τότε που είχα κάνει στο παρελθόν, προσπάθεια να αναγνωρίσω και εγω τίτλους σπουδών απο ΙΕΚ κρατικό και την πιστοποίηση.
      Χωρίς αποτέλεσμα. Δεν γνωρίζω αν υπάρχει κάποιος παράπλευρος τρόπος αναγνώρισης. Εγω δεν τα κατάφερα να τα αναγνωρίσω και προχώρησα σε σπουδές εδω, πρώτα και μετά δουλειά.
      ......και εμείς έτσι ακριβώς σκεφτήκαμε, δεν θα μπούμε καν στην διαδικασία της αναγνώρισης.
      Ισχύει μόνο Ευρώπη ώστε να μπορεί να πιάσει δουλειά στην αρχή αλλά χρειάζεται πάλι σεμινάρια για την κάθε χώρα!
      Τι και αν έχει βγεί το Φεκ τι και αν πήρε φέτος την πιστοποίηση επάνω στο επάγγελμά του ειδικότητα:
      ( Προσωπικό Ιδιωτικής ασφάλειας)
      Καταλήγουμε ίσως σπουδές αφού πρώτα μπεί το συγκεκριμένο επάγγελμα στην λιστα και βεβαιωθούμε αν θα αναγνωρίζεται η προϋπηρεσία του για αίτηση βίζας 190 & 489.
      Ενα Cupcake την ημέρα την ξενιτιά την κάνει πέρα!

      Comment

      Working...
      X