Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αναζητω δουλεια στην Φινλανδια

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Αναζητω δουλεια στην Φινλανδια

    Γεια σας παιδια! Συγγνώμη που το ανακοινονω εδω αλλα εχω προσπαθησει σχεδων ολα.Καταγουμε απο Ρωσια, ζω εδω κ´ 6 χρωνια στην Ελλαδα, την λατρεβω σαν χωρα αλλα δεν παει αλλο. Εχουν στριμοχτει παρα πολυ τα πραγματα. Πισο να γυρισω δεν μπορω γτ δν εχω κανεναν. Γ αυτο θελω να φυγω Φινλανδια, Ελσινκη που εστο εκει εχω μηα γνωστη που μπορει να με βοιθησει με την κατοικία γ πρωτες τρης μηνες. Γ να εγκασταθω ομως εκει χρεαζουμε προσκλησει γ δουλεια, οι φινλαδοι δν καθωνται να ασχοληθούν με τετοια θεματα. Γ αυτο σας παρακαλω αν καποιος απο εσας ειναι εκει ή εχει γνωστους εκει που μπορουν να με προσλαβουν γ δουλεια, βοηθιστε με αν δε σας ειναι δυσκολο. Ξερω παρα πολλες δουλειες αν καποιος χρεαζετε του στελλνω CV. Ολα τα εξωδα προσκλισεις θα τα αναλαβω εγω. Το email μου : knureev@gmail.com
    Ας μας πάνε ολα καλα!
    Συγγνωμη κ παλι

    #2
    Λυπάμαι που θα απογοητεύσω αλλά το σύστημα της πρόσκλησης δεν ισχυει. Ίσχυε παλαιότερα για κάποιες χώρες.
    Πλέον πρέπει να ανήκεις σε κάποια συγκεκριμένη κατηγορία επαγγέλματος και να κάνεις αίτηση για βίζα.
    An employee and work - The Finnish Immigration Service

    Comment


      #3
      Ισως θα πρεπει να παω απο εκει

      Comment

      Working...
      X