Announcement

Collapse
No announcement yet.

MD STUDIES & RECRUITMENT -axia κλπ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    MD STUDIES & RECRUITMENT -axia κλπ

    Παίδες έχει φύγει κανένας με καμια απ αυτές τις εταιρίες? ξερουμε τι παίζει?

    #2
    Originally posted by Maria Papadopoulou View Post
    Παίδες έχει φύγει κανένας με καμια απ αυτές τις εταιρίες? ξερουμε τι παίζει?
    no one??

    Comment


      #3
      Η σελιδα της axia στην Ελλαδα δεν σου παρείχε καμμια πληροφόρηση;

      Comment


        #4
        Καλημέρα,χωρίς να θέλω να παραπληροφορήσω και χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία επ αυτού. Γνωρίζω μια κοπέλα που κάναμε μαζί μαθήματα η οποία έφυγε με αυτό το πρόγραμμα. Απ οτι κατάλαβα είναι η MD studies μια επιχείρηση και στην ελλαδα η οποία σαν μεσάζοντας επιλέγεις κάποιους μετα απο αίτηση για συγκεκριμένα πόστα που ζητουν γερμανικές εταιρίες και σου επιδοτούν την εκπαίδευση, κ την γλώσσα νμζ. Επίσης με επιφύλαξη, παρακολουθείς ausbildung δλδ. ψάξε το πρέπει να είναι καλή ευκαιρία για να μάθεις τη γλώσσα αν δεν την ξέρεις και μια δουλειά αν δεν ξέρεις ηδη. Αυτη η κοπέλα πάντως εκανε μέσω απο αυτό γερμανικά καθημερινα κανα 6ωρο εντατικά,ακόμη κ απο skype γτ η εταιρια εδρεύει κρήτη. Καλή τύχη

        Comment


          #5
          Did66 η Axia μου εδωσε πληροφοριες αλλα τελικα δειχνει πως με την MD θα συνεργαστω.(η οποια δεν ειναι και τοσο γνωστη)
          ειμαι νοσηλευτρια με καλο επιπεδο γερμανικων(χωρις πτυχιο ομως).μου προσεφεραν εργασια σε καποιο χωριο του Μοναχου.
          ομως επειδη εχω μαθει να φυλαω τα ρουχα μου ρωτησα κ εδω τα πατριωτακια...
          οποιος ξερεις καλως δεχουμενες οι πληροφοριες!!
          ξεκιναω αμεσα λενε μαθηματα μεσω skype,και 19 Οκτωβρη ξεκιναω δουλεια.
          ΟΜΩΣ ειπαν πως αν τελικα σταματησω τα μαθηματα η τελικα ΔΕΝ παω Γερμανια πρεπει να πληρωσω 2500 που κοστιζουν τα μαθηματα.αν παω δεν πληρωνω.το θεμα μου ειναι οτι μιλησα με την ΜD,η εταιρια αυτη εστειλε το βιογραφικο μου εξω και με πηρε μια παρομοια εταιρια της Ιταλιας,η ΕUROCARE,με δυο λογια ο μεσαζων του μεσαζοντος Ω ΜΕΣΑΖΩΝ!Περιμενω να μου στειλουν το συμβολαιο πριν ξεκινησω τα μαθηματα για να μη βρεθω να χρωσταω 2500 απτο πουθενα!

          Comment


            #6
            γεια σας,θα ηθελα να ρωτησω κ γω για την συγκεκριμενη εταιρια. εχει γινει κ σε μενα προταση για εργασια στη Γερμανια ως νοσηλευτρια. κατα ποσο ειναι αξιοπιστη?

            Comment

            Working...
            X