Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΚΟΣΤΟΣ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΚΟΣΤΟΣ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ..
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΗ ΒΙΖΑ.ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ,ΠΑΡΑΒΟΛΑ,ΓΙΑΤΡΟΙ,ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΑ.ΚΤΛ

    #2
    Μαριάνθη διάβασε και λίγο την ενότητα που σε ενδιαφέρει!
    http://www.patriotaki.net/%CE%BC%CE%...84%CE%B1-2295/
    Ενα Cupcake την ημέρα την ξενιτιά την κάνει πέρα!

    Comment


      #3
      καλημέρα ελντα! ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΛΙΝΚ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΜΕΣΩ ΓΟΝΕΑ....ΕΓΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ...ΔΗΛ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 380€ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ,ΠΑΡΑΒΟΛΑ.ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ Κ ΡΩΤΩ ΚΑΠΟΙΟς ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΙΑ ΤΙΜΗ!
      ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΣ!

      Comment


        #4
        Originally posted by marianthi View Post
        καλημέρα ελντα! ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΛΙΝΚ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΜΕΣΩ ΓΟΝΕΑ....ΕΓΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ...ΔΗΛ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 380€ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ,ΠΑΡΑΒΟΛΑ.ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ Κ ΡΩΤΩ ΚΑΠΟΙΟς ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΙΑ ΤΙΜΗ!
        ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΣ!
        Μαριάνθη ίσως με ενα τλφν στην πρεσβεία σου λυνότανε οι απορίες σου και εαν προσφερόσουν να έγραφες και εσύ τι κόστος χρειάζεται, ίσως βοηθούσες και εσύ κάποιον στο μέλλον!
        Αυτή η ενότητα εχει ελάχιστους εθελοντές οι οποίοι προσφέρουν!
        Ενα Cupcake την ημέρα την ξενιτιά την κάνει πέρα!

        Comment


          #5
          Εχω πάρει τηλ εννοείτε κ πέρα απο το κοςτος της πρόσκλησης δεν αναφέρουν τα υπόλοιπα έξοδα της διαδικασίας..αν μαθω θα σας ενημερώσω.

          Comment


            #6
            Originally posted by marianthi View Post
            Εχω πάρει τηλ εννοείτε κ πέρα απο το κοςτος της πρόσκλησης δεν αναφέρουν τα υπόλοιπα έξοδα της διαδικασίας..αν μαθω θα σας ενημερώσω.
            Ενα Cupcake την ημέρα την ξενιτιά την κάνει πέρα!

            Comment


              #7
              Επισης μπαγιάτικη απάντηση: όσοι απο σας έχετε δικαίωμα να πάρετε υπηκοότητα λόγω γονέα, καλύτερα να πάτε κατευθείαν στην πρεσβεία. Θα σας εξυπηρετήσουν αμέσως.

              Comment

              Working...
              X