Announcement

Collapse
No announcement yet.

Λιγα Αγγλικα.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Λιγα Αγγλικα.

    καλησπερα παιδια..θελω να παω παρα πολυ προς αγγλια μερια αλλα τα αγγλικα μου δεν ειναι καλα...για αρχη υπαρχουν δουλειες που να μην χρειαζονται να μιλας και τοσο...παντως εχω διαθεση και ορεξη να μαθω...

    #2
    Σε τί επίπεδο είσαι; Μπορείς να συνεννοείσαι έστω και σπαστά; Εκεί σίγουρα θα μάθεις γρηγορότερα πάντως.

    Comment


      #3
      [QUOTE=Natalia_;93579]Σε τί επίπεδο είσαι; Μπορείς να συνεννοείσαι έστω και σπαστά; Εκεί σίγουρα θα μάθεις γρηγορότερα πάντως.[/QUOTE

      Ναι δεν ειμαι ασχετος μπορω σπαστα να συνεννοηθώ...και ακομα καλυτερα καταλαβαινω τι μου λενε....

      Comment


        #4
        Πως ξερεις οτι καταλαβαινεις καλυτερα απ οτι μιλας ? Ξεκινα να μαθαινεις απο εδω, υπαρχουν αρκετες πλατφορμες που μπορεις να ανεβασεις το επιπεδο των Αγγλικων σου.

        Comment


          #5
          [QUOTE=NarrowB;93587]Πως ξερεις οτι καταλαβαινεις καλυτερα απ οτι μιλας ? Ξεκινα να μαθαινεις απο εδω, υπαρχουν αρκετες πλατφορμες που μπορεις να ανεβασεις το επιπεδο των Αγγλικων σου.[/QUκαταλαβαινω τι λεει ο αλλος αλλα συσκολευομαι να βρω της λεξειςνα απαντησω...το ξερω θα κανω και εκει της προσπαθειες μου....

          Comment

          Working...
          X