Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τηλέφωνο για γραφείο μετανάστευσης

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Τηλέφωνο για γραφείο μετανάστευσης

    καλησπέρα σε όλους σας.θέλω να επικοινωνήσω με το γραφείο μετανάστευσης στην Αθήνα και δεν έχω τηλέφωνο.μήπως θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει?ευχαριστώ.

    #2
    Μετανάστευση γιά ποιό μέρος ;;;

    Comment


      #3
      Παιδια και εγω ενδιαφερομαι για ενα γραφειο μεταναστευσης για Αυστραλια/Καναδα.
      Το γραφειο ειναι το @@@@@@@@και ειναι του @@@@@@.
      Ειναι τα μονα στοιχεια που εχω και δεν εχω βρει τιποτα στο δυκτιο οσο και αν εψαξα.
      Αν καποιος γνωριζει καποιο τηλεφωνο η διευθηνση του εν λογω γραφειου παρακαλω ας μας το πει.

      Ευχαριστω πολυ.

      Δημητρης.

      Comment


        #4
        file na ta prosexhw ta praktoreia

        Comment


          #5
          2
          Αμα ψάχνεσαι όπως και εγώ στύλε μήνυμα να αλλάξουμε καμία πληροφορία μπας και σηκωθούμε να φύγουμε μια ώρα νωρίτερα απο εδω............

          Comment


            #6
            Ευχαριστώ πάρα πολύ για την πληροφορία.Έχεις επικοινωνήσει εσύ με το γραφείο?Εγώ έχω διαβάσει διάφορα αλλά δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι και θα επικοινωνήσω με το γραφείο τελικά.

            Comment


              #7
              Originally posted by tzam View Post
              Αμα ψάχνεσαι όπως και εγώ στύλε μήνυμα να αλλάξουμε καμία πληροφορία μπας και σηκωθούμε να φύγουμε μια ώρα νωρίτερα απο εδω............
              Τελικα πηγε κανεις στο ενλογω γραφειο να μας πει την εμπειρια του ??

              Ευχαριστω.

              Comment


                #8
                Originally posted by Dimsot View Post
                Τελικα πηγε κανεις στο ενλογω γραφειο να μας πει την εμπειρια του ??

                Ευχαριστω.
                Ειχα παει εγω πριν απο κανα 3 μηνο. Υπαρχει συνεργατης του (δικηγορος) οπως ισχυριζεται που μενει στο σιδνευ και με αυτον προχωραει ολες τις υποθεσεις.

                Πραγματικα με εχει μπερδεψει ο τυπος. Περιμενα να παω σε ενα οργανωμενο χωρο με γκομενιτσες να σηκωνουν τηλεφωνα μπολικα γραφεια και γενικα συνθηκες εργασιακου οργασμου και ανταυτου συναντησαμε εναν μεσηλικα γυρω στα 55 με φυσιογνωμια αρπαχτακια-λαμογιου που εκανε παρεα με αλλους δυο εν εξ αυτουν πανω απο 75 χρονων που παρεπιπτωντος εκτελουσε χρεη ας το πουμε τηλεφωνητη.

                Η 1η εντυπωση λοιπον ηταν εντελως μα εντελως αρνητικη και σκεφτηκα οτι ειναι χασιμο χρονου να καθησω εδω εστω και 5 λεπτα.

                Η εντυπωση μου ομως αλλαξε (οχι δραματικα βεβαια) οταν τον τεσταρα σε καποια θεματα μεταναστευτικων γνωσεων. Περασε το τεστ με αριστα 10 και μαλιστα εμαθα και πραγματα που δεν γνωριζα ποιο πριν.

                Παρ΄ολα αυτα η γενικη εντυπωση δυσκολα μπορει να αλλαξει μιας και η 1η εικονα σε θεματα οργανωσης γραφειου ηταν αποκαρδιωτικη.

                Αν εχετε ελευθερο χρονο καντε μια βολτα κι απο εκει. Ολο και κατι θα αποκομησετε σε θεματα γνωδεων. Προσωπικα ομως την δικια μου περιπτωση δεν θα του την εδινα μιας και δεν μου γεμιζει το ματι.

                Comment


                  #9
                  Ευχαριστουμε για τα "φωτα" σου φιλε blend.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by blend View Post
                    Ειχα παει εγω πριν απο κανα 3 μηνο. Υπαρχει συνεργατης του (δικηγορος) οπως ισχυριζεται που μενει στο σιδνευ και με αυτον προχωραει ολες τις υποθεσεις.

                    Πραγματικα με εχει μπερδεψει ο τυπος. Περιμενα να παω σε ενα οργανωμενο χωρο με γκομενιτσες να σηκωνουν τηλεφωνα μπολικα γραφεια και γενικα συνθηκες εργασιακου οργασμου και ανταυτου συναντησαμε εναν μεσηλικα γυρω στα 55 με φυσιογνωμια αρπαχτακια-λαμογιου που εκανε παρεα με αλλους δυο εν εξ αυτουν πανω απο 75 χρονων που παρεπιπτωντος εκτελουσε χρεη ας το πουμε τηλεφωνητη.

                    Η 1η εντυπωση λοιπον ηταν εντελως μα εντελως αρνητικη και σκεφτηκα οτι ειναι χασιμο χρονου να καθησω εδω εστω και 5 λεπτα.

                    Η εντυπωση μου ομως αλλαξε (οχι δραματικα βεβαια) οταν τον τεσταρα σε καποια θεματα μεταναστευτικων γνωσεων. Περασε το τεστ με αριστα 10 και μαλιστα εμαθα και πραγματα που δεν γνωριζα ποιο πριν.

                    Παρ΄ολα αυτα η γενικη εντυπωση δυσκολα μπορει να αλλαξει μιας και η 1η εικονα σε θεματα οργανωσης γραφειου ηταν αποκαρδιωτικη.

                    Αν εχετε ελευθερο χρονο καντε μια βολτα κι απο εκει. Ολο και κατι θα αποκομησετε σε θεματα γνωδεων. Προσωπικα ομως την δικια μου περιπτωση δεν θα του την εδινα μιας και δεν μου γεμιζει το ματι.
                    Originally posted by Dimsot View Post
                    Ευχαριστουμε για τα "φωτα" σου φιλε blend.
                    Φίλοι μου η γνώμη μου είναι να προσέξετε πολύ πριν εμπιστευθείτε "Γραφεία" που αναλαμβάνουν μεταναστευτικές υποθέσεις .... Υπάρχουν πολλοί που θα προσπαθήσουν να εκμεταλευθούν την αγωνία και την ανάγκη των άλλων γιά να έχουν οι ίδιοι οικονομικό όφελος.Προσέξτε πολύ,δεν είναι καιρός να χαθούν κόποι μιάς ζωής από επιτήδειους απατεώνες !!!

                    Comment


                      #11
                      ok paidia thanks ma se poion txa basistoume,apos exo matxei to MARA einai to pio sigoyro e ti lete

                      Comment


                        #12
                        Γεια σας.

                        Γνωριζει καποιος εαν το γραφειο του κ.Κωστα Μακρη εχει κλεισει? Παιρνω τηλεφωνο στο γραφειο του και στο κινητο του και δεν απανταει κανεις. Ξερετε εαν υπαρχει καποιο αλλο τετοιο γραφειο μεσολαβησης για μεταναστευση στον Καναδα? Ευχαριστω.

                        Comment


                          #13
                          ''Τζίφος''

                          Originally posted by <nemo> View Post
                          καλησπέρα σε όλους σας.θέλω να επικοινωνήσω με το γραφείο μετανάστευσης στην Αθήνα και δεν έχω τηλέφωνο.μήπως θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει?ευχαριστώ.

                          Το γραφείο που ψάχνεις έκλεισε!!! Εγώ για να το μάθω το πλήρωσα!!!!! Έκανα έξοδα να κατέβω Αθήνα, μετά από ραντεβού με τον ιδιοκτήτη, 2 μέρες δεν απαντούσε στα τηλέφωνα για να βγει στο τέλος ''συνεργάτης'' του και να μου ανακοινώσει ότι το ......''γραφείο'' .έχει αναστείλει τη λειτουργία του ή κάτι τέτοιο!!!!!! Σύνολο δαπάνης 280 € .... δε θα τα ξεχάσω ποτέ...!


                          ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΤΕ ΓΙΑ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ, ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ AGORIANI ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!!!! ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ Μ. Α. R. A. Κ Α Ι Μ Ο Ν Ο Μ Ε Α Υ Τ Ο Υ Σ!!!!!!!!!! ΕΔΩ .... https://www.mara.gov.au/Home/default.aspx ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ EXPERTS ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΙΤΕΣ!!!!!!!!!!!

                          Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by αντρικος View Post
                            Το γραφείο που ψάχνεις έκλεισε!!! Εγώ για να το μάθω το πλήρωσα!!!!! Έκανα έξοδα να κατέβω Αθήνα, μετά από ραντεβού με τον ιδιοκτήτη, 2 μέρες δεν απαντούσε στα τηλέφωνα για να βγει στο τέλος ''συνεργάτης'' του και να μου ανακοινώσει ότι το ......''γραφείο'' .έχει αναστείλει τη λειτουργία του ή κάτι τέτοιο!!!!!! Σύνολο δαπάνης 280 € .... δε θα τα ξεχάσω ποτέ...!


                            ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΤΕ ΓΙΑ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ, ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ AGORIANI ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!!!! ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ Μ. Α. R. A. Κ Α Ι Μ Ο Ν Ο Μ Ε Α Υ Τ Ο Υ Σ!!!!!!!!!! ΕΔΩ .... https://www.mara.gov.au/Home/default.aspx ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ EXPERTS ΣΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΙΤΕΣ!!!!!!!!!!!

                            Φιλοι πατριωτες μια ερωτηση παρακαλω...προφανως κανενα γραφειο δεν καθεται να ασχοληθει με την υποθεση σου γιατι εχει καλη καρδια κλπ κλπ..ποσο θα μου κοστισει λοιπον αν απευθυνθω στο Mara για να κινητοποιηθουν για την μεταναστευση κ ευρεση εργασιας μου?

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by angel.co View Post
                              Φιλοι πατριωτες μια ερωτηση παρακαλω...προφανως κανενα γραφειο δεν καθεται να ασχοληθει με την υποθεση σου γιατι εχει καλη καρδια κλπ κλπ..ποσο θα μου κοστισει λοιπον αν απευθυνθω στο Mara για να κινητοποιηθουν για την μεταναστευση κ ευρεση εργασιας μου?
                              Δεν απευθύνεσαι στο ΜΑRA αλλα σε δικηγόρο πιστοποιημένο στον MARA!! Εγώ απευθύνθηκα εδώ και στο λέω ότι οι άνθρωποι κάνουν σοβαρή δουλειά!!!
                              Ότι ερωτησεις έχεις εδώ θα βρουν απάντηση!



                              Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

                              Comment

                              Working...
                              X