Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δανία

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    καλημερα..θα ηθελα να μαθω πια ειναι τα πιο αξιοπιστα site με προσφερομενες δουλειες και με αγγελιες για σπιτια...τυπου χρυση ευκερεια,skywalker κλπ..σας ευχαριστω πολυ
    What doesnt Kill you,Makes you Stronger..

    Comment


      #32
      ξερει καποιος αν στην Saxo Bank στην Ελλαδα μπορω να ανοιξω λογαριασμο απο Ελλαδα και να τραβαω τα χρηματα μου απο Ελλαδα αλλα και απο Δανια???
      What doesnt Kill you,Makes you Stronger..

      Comment


        #33
        H Saxo Bank δεν ειναι τραπεζα ρε συ φιλος , κοιταξε τα χαρτια τους και το σιτε τους τι λενε...

        Comment


          #34
          με τι ακριβος ασχολειται η τραπεζα αυτη ρε παιδεια..
          What doesnt Kill you,Makes you Stronger..

          Comment


            #35
            φίλος, χαλάς το thread. ανοιξε αλλου θρεντ για την τραπεζα και ρωτα.
            αυτη η συζητηση ειναι για την δανια.

            Comment


              #36
              καλησπερα σε ολους.ειμαι 27ετων με ολα τα επαγγελματικα διπλωματα και σκεφτομαι να παω Δανια για οδηγος φορτηγου.εχω ακουσει οτι υπαρχει ζητηση.μπορει καποιος που μενει εκει τι λεφτα παιζουν περιπου σαν οδηγος κ αν οντως υπαρχει ζητηση?ευχαριστω

              Comment


                #37
                Καλησπέρα! Διαβάζω με ενδιαφέρον όσα γράφετε και θέλω να ρωτήσω.Εχω δυο πτυχία είμαι πολιτικός μηχανικός και ηλεκτρολόγος τ.ε. με γνώση αγγλικών είναι εύκολο να βρω εργασια στον τομεα μου; Υπάρχουν συγκεκριμένα site που πρέπει νσ απευθυνθώ; Ευχαριστώ πολυ!

                Comment


                  #38
                  Kαλησπέρα

                  ενδιαφέρομαι για δανια , αν υπάρχει κάποιος χρηστιανός , πληροφορίες θέλω μόνο, ουτε δανεικά , ούτε να πάνε κάπου για εμένα ούτε να μου βρούν δουλεια. πάω εκει που μπορώ να μέινω τον πρώτο μήνα π.χ. βρήσκω σπίτι χωρίς να έχω δουλεία? ή με συγκατοίκηση τουλάχιστον για αρχή ή επειδή είμαι 40 απλά το ξεχνάω? πάω στον αντίστοιχο οαεδ για εύρεση εργασίας, με αγγλικά θα επικοινωνήσω ή θα φάω πόρτα? θα μου συστήσουνε τίποτα που να πάω να ψάξω? υπάρχει εφημερίδα ή κάποιο σαιτ με έυρεση δουλειας στα αγγλικά? στην γερμανία π.χ. βρίσκει ενας δουλεία εύκολα σε πακέτα ντελίβερι, σε σεκιούριτη χωρίς προηπηρεσία και γερμανικά επειδή πληρώνουν το πιο χαμηλό ορομίσθιο. εκει σε ποιούς τομείς μπορω να κοιταξώ εκτός καθαριότητα π.χ.? έχω χαρτί στα εκαβ, θα μπορώ να βρω δουλεια σε ασθενοφόρα οχι στα επείγοντα λόγω γλώσσας αλλά σε απλές μεταφορές αρρώστων?

                  ένας χρηστιανός να επικοινωνούμε με μηνήματα για πληροφορίες και μόνο, υπάρχει?
                  Last edited by vertigo; 06.12.2020, 16:59.

                  Comment

                  Working...
                  X