Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - Kontsantinos1

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by konstantinos1 View Post
    ευχαριστω για την απαντηση!
    ναι λογικο να βοηθουν πρωτα οσους ξερουν λιγοτερο αγγλικα αλλα καλο θα ηταν να ειχαμε και εμεις τη ευκαιρια να τα βελτιωσουμε, φανταζομαι με μετρια αγγλικα δε παιρνει κανεις καλη δουλεια!

    ααα, ξεχασα να σας πω οτι αγορασα το εισητηριο σημερα! 14 αυγουστου πεταω με ετιχαντ μεσω ολυμπιακης! (μου ευχομαι καλη τυχη με τα κιλα των αποσκευων!!!!)
    Kαλό ταξίδι και ΚΑΛΗ τύχη!!!!!

    Comment


      #17
      Originally posted by australian View Post
      Kαλό ταξίδι και ΚΑΛΗ τύχη!!!!!
      ευχαριστω πολυ φιλε!
      Diversification, innovation and adaptability are always the Keys to success...

      Comment


        #18
        Originally posted by Guderian View Post
        Χθες είχα μία συζήτηση με έναν γνωστό που ήτανε αυστραλία μέχρι πέρσι. Μου λέει οτι όταν κάνεις τα μαθήματα αυτά πληρώνεσαι ! ισχύει;;;
        αυτα τα κανουν σε ανεργους, ή τεσπα συνηθως σε ανεργους. οποτε παιρνουν ταυτοχρονα ταμειο ανεργιας. το να δινουν επιπλεον λεφτα επειδη κανουν μαθηματα δε νομιζω, θα το ειχαμε ακουσει απο καπου.
        Diversification, innovation and adaptability are always the Keys to success...

        Comment


          #19
          Originally posted by marie View Post
          Καλημέρα σε όλους, τη Δευτέρα φεύγω με την οικογένεια για Sydney. Ευχηθείτε μου καλή τύχη γιατί το έχω φοβερή ανάγκη. Και κάτι που ίσως αφορά άτομα που θα ταξιδέψουν με Singapore airlines στο μέλλον και έχει να κάνει με τα κιλά. Κατάφερα να εξασφαλίσω μέσω του πράκτορα που μου έβγαλε τα εισιτήρια 45 κιλά το άτομο. Η εταιρία δίνει 30 και μετά από επικοινωνία με το sales department της Singapore μου εγκρίθηκαν 15 επιπλέον σε κάθε άτομο.
          μαρακι σου ευχομαστε πολυ καλη τυχη!
          εγω φευγω παρασκευη για μελβουρνη! μη σκεφτεσαι τιποτα, μονο οτι γλιτωνουμε τη μιζερια και την υπαναπτυξη της ελλαδας και της ελληνικης κοινωνιας!

          ευχαριστουμε για το τιπ περι αποσκευων!
          Diversification, innovation and adaptability are always the Keys to success...

          Comment


            #20
            καλη τυχη και ολα να σου ερθουν βολικα και σε εσενα konstantinos1

            Comment


              #21
              Originally posted by lift View Post
              καλη τυχη και ολα να σου ερθουν βολικα και σε εσενα konstantinos1
              σε ευχαριστω πολυ, ολα καλα ευχομαι και για σενα!
              Diversification, innovation and adaptability are always the Keys to success...

              Comment


                #22
                Originally posted by konstantinos1 View Post
                μαρακι σου ευχομαστε πολυ καλη τυχη!
                εγω φευγω παρασκευη για μελβουρνη! μη σκεφτεσαι τιποτα, μονο οτι γλιτωνουμε τη μιζερια και την υπαναπτυξη της ελλαδας και της ελληνικης κοινωνιας!

                ευχαριστουμε για το τιπ περι αποσκευων!
                Κωνστντίνε καλή τύχη!!!!!
                Είναι πολλές οι 622 μέρες;

                Comment


                  #23
                  Originally posted by konstantinos1 View Post
                  μαρακι σου ευχομαστε πολυ καλη τυχη!
                  εγω φευγω παρασκευη για μελβουρνη! μη σκεφτεσαι τιποτα, μονο οτι γλιτωνουμε τη μιζερια και την υπαναπτυξη της ελλαδας και της ελληνικης κοινωνιας!

                  ευχαριστουμε για το τιπ περι αποσκευων!
                  ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕ !!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                  Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                  Comment


                    #24
                    σας ευχαριστω πολυ παιδια! να ειστε καλα!

                    μαριε με συγχωρεις για το μαρακι που ειπα, νομιζα οτι εισαι μαρια γιατι εχεις το σηματακι οτι εισαι γυναικα! χιχιχχι
                    Diversification, innovation and adaptability are always the Keys to success...

                    Comment


                      #25
                      επαναφερω την ερωτηση μηπως ξερει κανεις κατι ποιο συγκεκριμενο, προς τα παιδια που κατεβηκαν προσφατα στην αυστραλια:
                      το centrelink κανει δωρεαν μαθηματα αγγλικων μονο σε ατομα που δεν ξερουν καλα αγγλικα ή και σε καποιον που ξερει και ειναι σε επιπεδο να μπορει να βρει δουλεια αλλα θελει να τα βελτιωσει ή τελειοποιησει? και αν καποια στιγμη βει δουλεια μπορει να τα συνεχισει τα μαθηματα ή τον σταματανε?
                      Diversification, innovation and adaptability are always the Keys to success...

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by konstantinos1 View Post
                        επαναφερω την ερωτηση μηπως ξερει κανεις κατι ποιο συγκεκριμενο, προς τα παιδια που κατεβηκαν προσφατα στην αυστραλια:
                        το centrelink κανει δωρεαν μαθηματα αγγλικων μονο σε ατομα που δεν ξερουν καλα αγγλικα ή και σε καποιον που ξερει και ειναι σε επιπεδο να μπορει να βρει δουλεια αλλα θελει να τα βελτιωσει ή τελειοποιησει? και αν καποια στιγμη βει δουλεια μπορει να τα συνεχισει τα μαθηματα ή τον σταματανε?
                        ντινε απαντησανε ποιο πισω τα παιδια

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by konstantinos1 View Post
                          ευχαριστω για την απαντηση!
                          ναι λογικο να βοηθουν πρωτα οσους ξερουν λιγοτερο αγγλικα αλλα καλο θα ηταν να ειχαμε και εμεις τη ευκαιρια να τα βελτιωσουμε, φανταζομαι με μετρια αγγλικα δε παιρνει κανεις καλη δουλεια!

                          ααα, ξεχασα να σας πω οτι αγορασα το εισητηριο σημερα! 14 αυγουστου πεταω με ετιχαντ μεσω ολυμπιακης! (μου ευχομαι καλη τυχη με τα κιλα των αποσκευων!!!!)
                          Καλό ταξίδι. Με επιμονή και υπομονή όλα θα πάνε τέλεια θα δείς......!!!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by demi View Post
                            Καλό ταξίδι. Με επιμονή και υπομονή όλα θα πάνε τέλεια θα δείς......!!!! ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ
                            ευχαριστω πολυ ντεμη, σειρα σου τωρα να εμψυχωσεις ε? χαχαχα

                            Guderian τα παιδια παραπανω μου ειπαν πραγματα που ηξερα ηδη, αυτο που θελω να μαθω ειναι αν δικαιουνται ολοι μαθηματα αγγλικων ανεξαρτητα αν εχουν ηδη ενα καλο επιπεδο γνωσης.
                            Diversification, innovation and adaptability are always the Keys to success...

                            Comment


                              #29
                              μια ακομη ερωτηση! παιδια σορρυ αλλα ετοιμαζομαι και εχω αρκετες αποριες, καταλαβαινετε! οποιος εχει ιδεα ας απαντησει!

                              τα duty free στο ελ. βενιζελος και στο αεροδρομιο του αμπου νταμπι ειναι πραγματι χωρις φορους, δηλαδη ειναι πραγματι πολυ φτηνοτερα? θελω να αγορασω για τους συγγενεις μου τσιγαρα, ουζα και καποια δωρα (κολιε για το λαιμο ή χειροπεδα κτλ.) και αναρωτιεμαι αν αξιζει να τα αγορασω στο ελ. βενιζελος ή στο αμπου νταμπι ή να τα αγορασω απο ελλαδα σε καταστημα κανονικο!
                              Diversification, innovation and adaptability are always the Keys to success...

                              Comment


                                #30
                                kalh tyxh kai na soy pane ola kala kostantine...........

                                Comment

                                Working...
                                X