Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχετικά με αεροπορικές και εισιτήρια

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ^με μια ανταπόκριση είναι +20h φαντάσου με 2ή3 ανταποκρίσεις...

    Comment


      Έχει πετάξει κάποιος με CHINA AIR? διαβάζω συνέχεια για Qatar kai emirates αλλα τίποτα για Chine air.... βρήκα οικονομικά εισητήρια απο Αθήνα για Μελ με China.... οι εμπειρίες σας????

      ευχαριστώώώώώ

      Comment


        Originally posted by AussieHope View Post
        Τερμα η Singapore, τερμα η Thai, τερμα η Gulf. Τελικα δεν θα μεινει καμμια εταιρια. Μηπως θα πρεπει να ξανα-ναυλωσουμε το Πατρις;;;; Θα ρωτησω στα ναυπηγεια του Περαματος για το που βρισκεται....
        το πατρις ειναι εδω κατω εστειατοριο πολυτελειας παρακαλω!!!!

        Comment


          Καλημέρα πατριωτάκια.
          Μόλις έκλεισα για Μελβούρνη για 4 Σεπτεμβρίου,με Singapore & 1 στάση.Athens-Singapore-Melbourne 780 με 40kg/άτομο χωρισμένα σε 2 βαλίτσες(25+15 πχ) + χειραποσκευή 7kg.
          Βίζα και τα κιλά απο 23 στα 40 (χωρίς καμία χρέωση)τα κανόνισε για εμένα το πρακτορείο
          Το όνομα του πρακτορείου είναι Australian travel.gr και είναι στην Αθήνα.
          Ps:Η Singapore σταματάει 25 Οκτωμβρίου.

          5 Σεπτεμβρίου τελικά όχι 4 όπως έγραψα
          Μάλλον ανυπομονώ να πάω

          Comment


            Καλημέρα,
            Έκλεισα εισητήρια για Μελβούρνη (Αθήνα-Αμπου Ντάμπι,Αμπου Ντάμπι-Μελβούρνη) με Etihad Airways και πιστέυω πως είναι η καλύτερη επιλογή για Μελβούρνη καθώς έχει αναμονή (transit) στο Αμπου Ντάμπι ΜΟΝΟ 2 ώρες.
            Επίσης είναι πολύ καλή ή ώρα που πετάει και η ώρα που φτάνει Μελβούρνη.
            Σας παραθέτω παρακάτω τις πληροφορίες του εισητηρίου
            FROM /TO FLIGHT CL DATE DEP FARE BASIS NVB NVA BAG ST

            ATHENS EY 90 D 1435 DOWGR OK
            ABU DHABI SEAT: ARRIVAL TIME: 2010
            TERMINAL:3

            ABU DHABI EY 460 D 2220 DOWGR OK
            TERMINAL:3
            MELBOURNE SEAT: ARRIVAL TIME: 1810
            TERMINAL:2

            Αν υπολογίσεις ότι το Άμπου Ντάμπι είναι 6 ώρες πίσω απο Μελβούρνη τότε ουσιαστικά ξεκινάς στις 04:20 π.μ ώρα Μελβούρνης και άν πείς ότι θα κοιμηθείς κανα 8ωρο γιατί για σένα είναι βράδυ ακόμα τότε ουσιαστικά μετατρέπεις το ταξίδη σου σε 4ωρο (ανάλογα με την ώρα και τις ώρες που θα κοιμηθείς).

            Τέλος θέλω να αναφέρω την άψογη εξυπηρέτηση του γραφείου στην Αθήνα.

            Αυτά!!!
            Μήν αφήνεις αυτό που σε τρώει....
            να χορτάσει!!!!

            Comment


              Originally posted by zaxaroplastis View Post
              Καλημέρα,
              Έκλεισα εισητήρια για Μελβούρνη (Αθήνα-Αμπου Ντάμπι,Αμπου Ντάμπι-Μελβούρνη) με Etihad Airways και πιστέυω πως είναι η καλύτερη επιλογή για Μελβούρνη καθώς έχει αναμονή (transit) στο Αμπου Ντάμπι ΜΟΝΟ 2 ώρες.
              Επίσης είναι πολύ καλή ή ώρα που πετάει και η ώρα που φτάνει Μελβούρνη.
              Σας παραθέτω παρακάτω τις πληροφορίες του εισητηρίου
              FROM /TO FLIGHT CL DATE DEP FARE BASIS NVB NVA BAG ST

              ATHENS EY 90 D 1435 DOWGR OK
              ABU DHABI SEAT: ARRIVAL TIME: 2010
              TERMINAL:3

              ABU DHABI EY 460 D 2220 DOWGR OK
              TERMINAL:3
              MELBOURNE SEAT: ARRIVAL TIME: 1810
              TERMINAL:2

              Αν υπολογίσεις ότι το Άμπου Ντάμπι είναι 6 ώρες πίσω απο Μελβούρνη τότε ουσιαστικά ξεκινάς στις 04:20 π.μ ώρα Μελβούρνης και άν πείς ότι θα κοιμηθείς κανα 8ωρο γιατί για σένα είναι βράδυ ακόμα τότε ουσιαστικά μετατρέπεις το ταξίδη σου σε 4ωρο (ανάλογα με την ώρα και τις ώρες που θα κοιμηθείς).

              Τέλος θέλω να αναφέρω την άψογη εξυπηρέτηση του γραφείου στην Αθήνα.

              Αυτά!!!
              μπράβο ζαχαροπλάστηηηηηηηηηηηηηηη
              καλό ταξίδι και καλή τύχη εύχομαι
              όλα δεξιά να σου πάνε!!!!!!!!!!!!!
              περιμένουμε νέα σου
              και μην ξεχνάς το CORNER χαχαχαχαχαχα

              φιλικά
              aussie

              Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

              Comment


                Σ'ευχαριστώ πολύ Aussie,

                περιμένω για να το ανοίξουμε το corner
                Μήν αφήνεις αυτό που σε τρώει....
                να χορτάσει!!!!

                Comment


                  Originally posted by zaxaroplastis View Post
                  Σ'ευχαριστώ πολύ Aussie,

                  περιμένω για να το ανοίξουμε το corner
                  Ωπα κοπέλια βαζω και τον εαυτο μου μέσα zaxaroplasti να ανοίξουμε μαγαζί να γλυκαθεί η ψυχη μας και μη σε νοιάζει θα στο ξεπληρώσω το σιροπι και σε σενα και στη Aussie

                  Comment


                    Originally posted by kostas.v View Post
                    Καλημέρα πατριωτάκια.
                    Μόλις έκλεισα για Μελβούρνη για 4 Σεπτεμβρίου,με Singapore & 1 στάση.Athens-Singapore-Melbourne 780 με 40kg/άτομο χωρισμένα σε 2 βαλίτσες(25+15 πχ) + χειραποσκευή 7kg.
                    Βίζα και τα κιλά απο 23 στα 40 (χωρίς καμία χρέωση)τα κανόνισε για εμένα το πρακτορείο
                    Το όνομα του πρακτορείου είναι Australian travel.gr και είναι στην Αθήνα.
                    Ps:Η Singapore σταματάει 25 Οκτωμβρίου.

                    5 Σεπτεμβρίου τελικά όχι 4 όπως έγραψα
                    Μάλλον ανυπομονώ να πάω
                    Φιλαράκο σε παρακαλώ μου γράφεις την διεύθυνση του πρακτορείου και τηλέφωνο για να κλείσω και εγώ σ'αυτόν... thanks

                    Comment


                      Για να κάνεις τα κιλά από 30 σε 40 μπορείς να πάρεις και μόνος σου τηλ. στην singapoore και να τους πεις ότι πας για μόνιμη μετανάστευση (αν έχεις one way τόσο το καλύτερο) σου το κάνουν έτσι απλά. Εγώ τουλάχιστον έτσι έκανα σήμερα για τα πεθερικά μου.

                      Comment


                        Originally posted by John-Chania View Post
                        Ωπα κοπέλια βαζω και τον εαυτο μου μέσα zaxaroplasti να ανοίξουμε μαγαζί να γλυκαθεί η ψυχη μας και μη σε νοιάζει θα στο ξεπληρώσω το σιροπι και σε σενα και στη Aussie
                        χαχαχα
                        καλοδεχούμενος
                        και συ χαχαχαχαχ

                        Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                        Comment


                          Originally posted by Dianne View Post
                          Φιλαράκο σε παρακαλώ μου γράφεις την διεύθυνση του πρακτορείου και τηλέφωνο για να κλείσω και εγώ σ'αυτόν... thanks
                          Australian travel 2106459901 Σούτσου Δημητρίου 41 & Λεωφόρος Αλεξάνδρας, Αθήνα - Αμπελόκηποι.

                          Comment


                            Εγώ παιδιά έκλεισα για 13 Σεπτεμβρίου με Ολυμπιακή μέχρι Κωνσταντινούπολη και μετά Σινγκαπουρ μέχρι Μελβούρνη 3040 δια 4 = 760 €

                            Comment


                              Originally posted by John-Chania View Post
                              Ωπα κοπέλια βαζω και τον εαυτο μου μέσα zaxaroplasti να ανοίξουμε μαγαζί να γλυκαθεί η ψυχη μας και μη σε νοιάζει θα στο ξεπληρώσω το σιροπι και σε σενα και στη Aussie
                              Αντε με το καλό να κάνουμε ενα καλό team!
                              Ανοίξαμε και σας περιμένουμε
                              Μήν αφήνεις αυτό που σε τρώει....
                              να χορτάσει!!!!

                              Comment


                                Παιδιά θέλω να ρωτήσω για τα εισιτήρια για Περθ. Γνωρίζει κανείς να μου πει? Είναι κάποιςς που γνωρίζει κάποια πράγματα για το Περθ ώστε να βοηθήσει? Καταλαβαίνετε ότι τις ίδιες ερωτήσεις που γίνονται για τη Μελβούρνη, το Σύδνεϋ και την Αδελα'ίδα, έχω εγώ για το Περθ.
                                Να είστε καλά.

                                Comment

                                Working...
                                X