Announcement

Collapse
No announcement yet.

Από την Εκπομπή "ΝΕΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ" του ΣΚΑΙ για μετανάστευση στην Αυστραλία

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    leyteris77 σωστοοοοοο1!!!!!λες????να το ξανα σκεφτουμεεε?καλο παντως χι χι

    φευγω κι αφηνω πισω μου συντρημια αρρωστημενουσ και αγριμια φευγω τωρα φευγω!!!δεν το λεω εγω ενα τραγουδι το λεει!!!

    Comment


      #47
      Originally posted by mikael View Post
      THN ΦΤΩΧΙΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ..ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΒΑΛΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ..ΟΣΟ ΔΕΝ ΞΕΣΗΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΡΟΥΜΑΝΙΑ..

      ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΚΑΠΟΥ?
      ΤΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΥΠΕΡΒΟΛΗ-ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ..ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΤΩΧΙΑ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΞΩ..Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ.
      Σε πληροφορω οτι στην Ρουμανια ειναι καλυτερα απο την Ελλαδα, το ξερω επειδη ειμαι Ρουμανα. Βεβαια, δεν σε παρεξηγω, ;) Στην Ρουμανια δεν υπαρχουν φροντιστηρια και να δειτε πως μιλανε αγγλικα οι Ρουμανοι, το εκπαιδευτικο συστημα ειναι πολυ καλο και δουλειες υπαρχουν για οποιος θελει πραγματικα να δουλευει. Θα μου πεις γιατι πανε τοτε οι Ρουμανοι σε αλλα κρατη? Εμ, πανε για τα πολλα τα λεφτα οπως ολος ο κοσμος αλλοτε.

      Comment


        #48
        Η κυρία που άνοιξε την συζήτησε δεν ξαναεμφανίστηκε....
        ούτε απάντησε σε ερωτήματα από εδώ μέσα, γιατί???
        Κανονικά καποιος πρεπει να το παλευει το πραγμα και ας εχει αρνητικη αντιμετωπιση απο τον κόσμο εδω μέσα, ετσι ευκολα τα παρατάμε?
        Και το θεμα της μεταναστευσης αν παρει δημοσιότητα πάλι καταλήγει στην ανικανότητα των Ελληνων πολιτικων, δεν είναι άσχετο με την κατάσταση της Ελλάδας, όλο και κάποια θετικά θα έχει να προσφέρει, το κακό είναι να κρύβουμε και να κουκουλώνουμε καταστάσεις.

        Αντε να είστε όλοι καλα και δυνατοί!!!!!

        Comment

        Working...
        X