Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αγγελίες από όσους είναι ήδη στην Αυστραλία

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Καλησπερα παιδια,,.
    Υπαρζουν 2 δωματια στο Doncaster για ενοικιαση, επιπλωμενα σε πολυ καλη περιοχη διπλα απο εμπορικο και μεσα μεταφορας...
    Για περισσοτερες πληροφοριες στειλτε μου προσωπικο μηνυμα!

    Comment


      Ευχαριστουμε πολυ μαλλον εχω βρει κατι.

      Comment


        Ψαχνω να βρω να νοικιασω σπιτι με 2+ υπνοδωματια Melbourne,δεν εχω κολλημα με την περιοχη...αμα κανεις γνωριζει κατι ας μου στειλει μυνημα γιατι το κυνηγι σπιτιου ειναι πολυ εξαντλητικο κ ψυχοφθορο τελικα.
        “Nothing is forever”

        Comment


          ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ

          Σκεφτομαι να φυγω Μελβουρνη τελη οκτωβριου για μονιμα .Ειμαι 36 χρονων κ ειμαι υπηκοος Αυστραλιας κ εχω δικο μου σπιτι.Aν τελικα αποφασισω να παω , δεν θα ηθελα να παω μονος σε ενα τοσο μακρινο ταξιδι κ να μεινω μονος μου ,μιας κ το σπιτι ειναι αρκετα μεγαλο, θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιος/α να συγκατοικησουμε μαζι με ενα λογικο ενοικιο.Το σπιτι ειναι στο Doveton .

          Comment


            Καλησπερα!Είμαι η Γεωργια, είμαι στην μελβουρνη δυο μήνες και ενδιαφέρομαι σοβαρά για να νοικιάσω δωμάτιο ως συγκατοίκηση ή ανεξάρτητο bungalow . Αν έχεις ακόμα κάτι διαθέσιμο παρακαλώ τηλεφώνησε μου στο 0405996784, ή στείλε μου προσωπικό μήνυμα το δικό σου κινήτό να σε καλέσω εγώ .Το email μου είναι theodoradounda@gmail.com
            ευχαριστώ

            Comment


              ενδιαφερομαι για σπιτι και δουλεια

              Originally posted by George311 View Post
              Σκεφτομαι να φυγω Μελβουρνη τελη οκτωβριου για μονιμα .Ειμαι 36 χρονων κ ειμαι υπηκοος Αυστραλιας κ εχω δικο μου σπιτι.Aν τελικα αποφασισω να παω , δεν θα ηθελα να παω μονος σε ενα τοσο μακρινο ταξιδι κ να μεινω μονος μου ,μιας κ το σπιτι ειναι αρκετα μεγαλο, θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιος/α να συγκατοικησουμε μαζι με ενα λογικο ενοικιο.Το σπιτι ειναι στο Doveton victoria.
              Με λενε Αναστασια και ειμαι 35 χρονων. Ειμαι ελληνιδα και σκεφτομαι να φυγω για Αυστραλια. Ηθελα να σε ρωτησω αν ισχυει η προταση σου ακομα. Μπορεις να μου απαντησεις στο: anastasia.kommatidou@gmail.com

              Comment


                Καλημερα με λενε Αναστασισ και ειμαι 35 χρονων. Ενδιαφερομαι να φυγω για Αυστραλια για δουλεια αλλα φεν εχω που να μεινω. Ηθελα να ξερω αν ισχυει η προταση σου για τον οκτοβρη. Μπορεις να μου απαντησεις σε παρακαλω στο: anastasia.kommatidou@gmail.com Σε ευχαρειστω πολυ!

                Comment


                  Για φιλοξενία στην Αυστραλία

                  Χαιρετε, θελω να ταξιδεψω στην Αυστραλια σε 2 μηνες περιπου,
                  το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω καποιον να με φιλοξενήσει εκει κατω.
                  Υπάρχει καποιος φιλος να μου δωσει φιλοξενεια για λιγο καιρο?
                  Μπορουμε να μοιραστουμε τα εξοδα της σιτισης..ευχαριστω

                  Comment


                    Καλησπέρα. Αν μπορείς να γράψεις κάποιες πληροφορίες για σένα θα ήταν καλό για όσους ενδιαφερθούν να σε φιλοξενήσουν πιστεύω πως θα ήθελαν να γνωρίζουν: με τι βίζα θα έρθεις, πόσο καιρό σκέφτεσαι να κάτσεις, πόσο χρονών είσαι, άνδρας ή γυναίκα (γιατί στο Gender κ την Περιοχή του Προφίλ πολλοί γράφουν ότι θέλουν δυστυχώς) κ.α.
                    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                    Comment


                      Καλησπέρα από Σύδνευ
                      Ζητούνται επαγγελματίες σερβιτόροι και σερβιτόρες ευπαρουσίαστοι, να εργαστούν σε εστιατόριο πολυτελείας στα ανατολικά προάστια του Σύδνευ, με άριστη γνώση της Αγγλικής κατά προτίμηση απόφοιτοι σχολής τουριστικών επαγγελμάτων. Οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν μαζί μου με πμ για περισσότερες πληροφορίες.
                      Υ.Γ παρακαλώ μόνο όσοι έχουν δικαίωμα εργασίας να επικοινωνούν.

                      Comment


                        Γεια χαρά σε όλους-ες. Υπάρχει ελεύθερο δωμάτιο μόνο για γυναίκα στην Μελβούρνη, περιοχή: Mount Waverley. Το σπίτι είναι τριάρι, πλήρως επιπλωμένο με δύο τουαλέτες, 1 μπάνιο, καινούργια κουζίνα (φούρνος - εστίες, ζεστό νερό και θέρμανση όλα με γκάζι), τηλέφωνο και ίντερνετ, για πάρκιν μόνο στον δρόμο. Είναι 3 χιλιόμετρα από το κέντρο του Oakleigh και στάση λεωφορείου στα 30 μέτρα. 'Οποια ενδιαφέρετε ας μου στείλει μήνυμα.
                        Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                        Comment

                        Working...
                        X