Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δηλώστε εδώ όσοι λάβατε Πρόσκληση γιά Έκθεση Αυστραλών εργοδοτών

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    ναι, είτε θετική είτε αρνητική , μία απάντηση θα την πάρουμε. τώρα αν θα χαρούμε ή όχι είναι άλλη πονεμένη ιστορία.

    Comment


      #32
      Καλησπέρα σας! Έλαβε κανείς πρόσκληση για το event ?Σήμερα δε κλείνουν οι προσκλήσεις;

      Comment


        #33
        Καλησπέρα σε όλους. Έλαβα θετική απάντηση το πρωι ( Ηλεκτρολόγος Μηχανικός).

        Comment


          #34
          Skills Australia Needs - you are invited to attend
          Ο τίτλος του email.

          Comment


            #35
            pπαιδια θα ηταν χρησιμο αυτοι που λαβαν να γραφουν εαν θελουν κ τι ειδικοτητα εχουν!
            γιατροι,μηχανικοι κτλ.

            Comment


              #36
              μεχρι τωρα μετραμε 3 θετικες κ 0 αρνητικες.

              Comment


                #37
                Έτσι για να φύγει το άγχος της αναμονής προτείνω το παρακάτω link

                Hold.........Hold.........Hold..........



                Smile!

                Μόλις μου ήρθε μια σκέψη! Φαντάζεστε να βγούνε και να πούνε:......"Συγνώμη για την ταλαιπωρία αλλά, επειδή φέτος προβλέπεται ότι θα γίνεται το σώσε στις 8-9/10/2011 από πορείες, διαδηλώσεις, μολότωφ, στρουμφάκια και λοιπά ξωτικά, και τα ταξί μάλλον θα έχουν κατεβάσει σημαία, το event αναβλαλλεται για 8-9/10/2012" !!!!!

                Ξανά-smile!

                Comment


                  #38
                  φιλε νικο ουτε εσυ πηρες ακομα ε?ΞΕΡΕΙς ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ?ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΣΤΑΛΕΙ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΑΙΛ.πΩς Κ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ

                  Comment


                    #39
                    φιλε Νικο ουτε εσυ πηρες ακομα ε?Ξερεις τι μου κανει εντυπωση?Λογικα θα σταλει ομαδικο μαιλ στους παραληπτες αφου θα λεει τα ιδια πραγματα.Πως κ γιατι καποιοι πηραν νωριτερα απο αλλους???????

                    Comment


                      #40
                      Δε μου φαίνεται λογικό να λαμβάνουμε σιγά σιγά μεϊλ... Πολύ φοβάμαι ότι σε όσους "κοπούν" θα σταλεί ομαδικό αρνητικό μέιλ που θα λέει τα ίδια πράγματα... αλλιώς εύχομαι να γνωριστούμε στο event )

                      Comment


                        #41
                        και εγώ το ίδιο θα ευχηθώ!!!

                        Comment


                          #42
                          Φιλοι μου καλησπερα !

                          Μολις ηρθε θετικη απαντηση για τη skils expo ειμαι ηλεκτρολογος αυτ/των (automotive electrician)

                          κανεις μια τυπικη διαδικασια και τυπωνεις το εισιτηριο σου αφου επιλεξης την ωρα που θελεις

                          στις 9,00 το πρωι του Σαββατου 8/10/11 θα ειμαι εκει στο hilton .

                          αντε να γνωριστουμε μερικοι απο εμας
                          :kouragio:

                          Comment


                            #43
                            Καλησπερα σε όλους. Εχω την εντύπωση ότι οι άνθρωποι λόγω άλλης νοοτροπιας (από την ελληνική ) τα διαβάζουν τα βιογραφικά .Δεν τα ελέγχει ένας αλλά ομάδα. Λειτοργούν αξιοκρατικά. Φυσικά προς συμφέρον τους, αλλά και δικό μας. Καλη επιτυχία σε όλους (και οπως λεει και ο Agoriani) Υπομονη και Επιμονη.Καλ'ο θα ήταν να γράφεται και τον αριθμό της αίτηση σαςγια να ξέρουμε σε τι στάδιο βρισκόμαστε οι υπόλοιποι

                            Comment


                              #44
                              Απο Ελλάδα ή απο Αυστραλία τα στέλνουν.....εκει τωρα ειναι 4-5 η ώρα ειναι δυνατον να στέλνουν τωρα;;;; άρα μάλον απο εδω στέλνονται

                              Comment


                                #45
                                Παιδιά πήρα κι εγώ! Είμαι Εργοθεραπεύτρια (παραϊατρικό είναι) και έχω και πτυχίο Ψυχολογίας. Την έστειλαν σήμερα το πρωί.

                                Comment

                                Working...
                                X