Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ερωτήσεις σχετικά με την μετανάστευση στην Αυστραλία (XΙI)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by alexan72 View Post
    Πολύ σωστός Australian!!! Πάρα πολύ σωστός! Θα συμφωνήσω και με τον Νίκο, καθώς θεωρώ ότι ο κυνισμός είναι το τελευταίο μας αποκούμπι για να μην σαλτάρουμε τελείως... (παντρεμένος;; είμαι πολύ οικονομική!!!)
    Alex... δεν παίζεσαι!!!! Ένα καλαμπούρι είπα να κάνω και το κάνατε serial! Πάντως.... αναμένω (μετά τη δηλωσή σου ότι είσαι οικονομική) να του ρωτήσεις τον Australian πόσες βαλίτσες θα πάρει μαζί του Και φαντάσου τώρα τη μέρα που θα φτάσετε να έχουν απεργία εκεί τα taxi και τα λεωφορεία!:D

    Comment


      Originally posted by Sandra View Post
      australian oxi den mou aresei h kolash kserw ti epikratei edw k pws 8a einai se liga xronia mhnes mallon auto fainetai......alla an deis thn apanthsh tou vpappas 8a katalaveis giati mou einai duskolo na fugw....den lew oti 8elw na fugw apla mou einai duskolo na xwristw me tous dikous mou an8rwpous
      Φύγε γιατί σε λίγο καιρό θα σου φωνάζουν οι δικοί σου που δεν είσαι εκεί για να τους κάνεις πρόσκληση!!!

      Comment


        Originally posted by Nikos Mech Eng View Post
        Alex... δεν παίζεσαι!!!! Ένα καλαμπούρι είπα να κάνω και το κάνατε serial! Πάντως.... αναμένω (μετά τη δηλωσή σου ότι είσαι οικονομική) να του ρωτήσεις τον Australian πόσες βαλίτσες θα πάρει μαζί του Και φαντάσου τώρα τη μέρα που θα φτάσετε να έχουν απεργία εκεί τα taxi και τα λεωφορεία!:D
        Ε, αυτό να δω...! Όσο για την πλάκα που ξεκίνησε χθες, η αλήθεια είναι ότι είναι μια καλή ιδέα, από το να με πη%&#ει ο κάθε μα*@@#$ας πολιτικός προτιμώ να επιλέγω εγώ το πού, πότε και με ποιόν!
        (Australian μην ακούς, κάνουμε πλάκα με το Νίκο!)

        Comment


          Και για όσους δεν το πήραν απόφαση..... έχω κάτι για να τους βοηθήσει ......follow the link....

          Comment


            Originally posted by Nikos Mech Eng View Post
            Και για όσους δεν το πήραν απόφαση..... έχω κάτι για να τους βοηθήσει ......follow the link....

            http://www.patriotaki.com/album.php?...7&pictureid=36
            THE BEST!!!!!!!!!!!!!!

            Comment

            Working...
            X