Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - Κώστας Γαργαλιάνοι

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by VOURIS View Post
    Καλησπερα απο θεσσαλονικη τον γεναρη του καινουριου ετους ερχομαι και γω αυστραλια-μελβουρνη.Δυστυχως θα ερθω χωρις να εχω κατι σιγουρο αλλα ελιπζω ολα να πανε καλα και να βρω την ακρη.Δεν αντεχεται αλλο πια η Ελλαδα :(
    welcome vouris to the club!!

    Comment


      #17
      σημερα ειχα ραντεβου στο ελλην.προξενειο 10,30 10,35 με δεχτηκαν 10,55 ειχα τελειωσει.γιατι οι ελληνες στο εξωτερικο γινομαστε σωστοι και στην φουκαριαρα την πατριδα μαςειμαστε Μ..........ς??????μετα πηγα vic road και πηρα ραντεβου για 9/12 αυριο παω για γιατρους την γυναικα μου για την visa

      Comment


        #18
        Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
        σημερα ειχα ραντεβου στο ελλην.προξενειο 10,30 10,35 με δεχτηκαν 10,55 ειχα τελειωσει.γιατι οι ελληνες στο εξωτερικο γινομαστε σωστοι και στην φουκαριαρα την πατριδα μαςειμαστε Μ..........ς??????μετα πηγα vic road και πηρα ραντεβου για 9/12 αυριο παω για γιατρους την γυναικα μου για την visa
        ξεχασα να πω 3 επικηρωσεις εγραφων 32δολαρια

        Comment


          #19
          Ο χρήστης $user[username] έχει επιλέξει να μη λαμβάνει προσωπικά μηνύματα ή δεν του επιτρέπεται να λαμβάνει προσωπικά μηνύματα. Για αυτό δε μπορείτε να του/της αποστείλετε μήνυμα.

          Comment


            #20
            jimathens

            Εύχωμαι να έχετε πάνω απ'όλα υγεία κ να σας πάνε όλα καλά....

            Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

            Comment


              #21
              σημερα πηγα γιατρους για γυναικα και εσκασα 317ντολαρς παρακαλω!

              Comment


                #22
                Καλησπέρα κωστας γαργαλιανοι εύχομαι όλα να πάνε καλά εκεί στην Αυστραλία...έιχα να μπώ καιρό στο patriotaki και βλέποντας το nickname σου θέλησα να σου ευχηθώ γιατι κ εγώ αν και κατοικό Αθήνα κατάγωμαι απο Φιλιατρά...έτσι συμπατριώτη εύχομαι ότι καλύτερο στο νέο σας ξεκίνημα!

                Comment


                  #23
                  Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                    σημερα πηγα γιατρους για γυναικα και εσκασα 317ντολαρς παρακαλω!


                    OUCH.....

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                      σημερα πηγα γιατρους για γυναικα και εσκασα 317ντολαρς παρακαλω!
                      Πράγματι όλοι τα ίδια πληρώσαμε και εγώ με τον άντρα μου για την visa και τις ιατρικές εξετάσεις περίπου ίδιο ποσό. Δυστυχώς αυτά δεν τα γλιτώνεις και δεν καλύπτονται ούτε από ιδιωτική ασφάλεια.

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by billfil View Post
                        Καλησπέρα κωστας γαργαλιανοι εύχομαι όλα να πάνε καλά εκεί στην Αυστραλία...έιχα να μπώ καιρό στο patriotaki και βλέποντας το nickname σου θέλησα να σου ευχηθώ γιατι κ εγώ αν και κατοικό Αθήνα κατάγωμαι απο Φιλιατρά...έτσι συμπατριώτη εύχομαι ότι καλύτερο στο νέο σας ξεκίνημα!
                        ευχαριστω

                        Comment


                          #27
                          Καλή αρχή φίλε μου!!!

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by mkmgt View Post
                            Καλή αρχή φίλε μου!!!
                            νασαι καλα

                            Comment


                              #29
                              Σημερα αρωστησε η κορη μου την πηρα απο το σχολειο 15,20 περνω τηλ.το γιατρο και κλεινω ραντεβου16,45 .16,35 ειμαι στο γιατρο το παιδι παιζει με τα παιχνιδια 16,50 μας φωναζουν και 17,05 εχουμε τελειωσει διχνουμε την προσορινη καρτα μεντικερ και δατς ιτ!!!νο μανι τιποτε like greece και με ελληνα γιατρο παρακαλω!!

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                                Σημερα αρωστησε η κορη μου την πηρα απο το σχολειο 15,20 περνω τηλ.το γιατρο και κλεινω ραντεβου16,45 .16,35 ειμαι στο γιατρο το παιδι παιζει με τα παιχνιδια 16,50 μας φωναζουν και 17,05 εχουμε τελειωσει διχνουμε την προσορινη καρτα μεντικερ και δατς ιτ!!!νο μανι τιποτε like greece και με ελληνα γιατρο παρακαλω!!
                                Σεναριο επιστημονικης φαντασιας για greek reality show...Περαστικα στην μικρη Κωστα και...σε ολους εμας που ειμαστε ακομα πισω...

                                Comment

                                Working...
                                X