Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Προς Ο Λ Ο Υ Σ τους Ελληνες patriotakia στην Αυστραλία!!!!!!!!

    Παιδιά και πάλι καλημέρα από Αίγιο,

    Θέλω να στείλω ένα μήνυμα σε εσάς τα patriotakia της Αυστραλίας από Αίγιο...
    Είμαι ακόμα εδώ...αν χρειαστείτε κάποια βοήθεια, κάποια εξυπ/ση να σας δώσω εδώ από Αίγιο.....

    Πείτε το και έγινε !!!!!
    Εσεις κάνετε τόσα για εμάς,

    θα κάνω και εγώ λίγα, γιά εσάς, ότι μπορώ ....!!!

    ΜΑΙΡΗ.

    Comment


      Originally posted by Sakis230 View Post
      Δεν έχω πρόβλημα για το που θα γίνει η συνάντηση γιατί δεν μπορώ να παραβρεθώ έτσι και αλλιώς.
      Με την τοποθέτηση μου είπα να διευκρινίσω για το που εννοούμε και όχι απλά ένα parking στο πάρκο, εκτός και αν σας αρέσει το πικ-νικ. Κανένα πρόβλημα........................
      Thanks Sakis, you are always welcome!

      Comment


        Να θυμησω σε ολη την παρεα οτι την Κυριακη 1 Ιουλιου και ωρα 12.30 θα πραγματοποιηθει η 5η Συναντηση Patriotaki Μελβουρνη στο Westerfolds Park στο Templestowe..Θα ειμαστε ολοι εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


          Originally posted by jojos71 View Post
          Να θυμησω σε ολη την παρεα οτι την Κυριακη 1 Ιουλιου και ωρα 12.30 θα πραγματοποιηθει η 5η Συναντηση Patriotaki Μελβουρνη στο Westerfolds Park στο Templestowe..Θα ειμαστε ολοι εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          παρτε και καμια σοδα για μετα!!!!!

          Comment


            Αυτή η συνάντηση γίνεται κάθε χρόνο; Μπήκα στο google map και είδα το μέρος. Πρέπει να είναι πολύ ωραία.Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε και εμείς. Φιλάκια και χαιρετίσματα από Ελλάδα.
            Αν δεν με ξέρεις μην με κρίνεις...Αν με ξέρεις κρύβε λόγια...

            Comment


              Originally posted by dimhal View Post
              Αυτή η συνάντηση γίνεται κάθε χρόνο; Μπήκα στο google map και είδα το μέρος. Πρέπει να είναι πολύ ωραία.Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε και εμείς. Φιλάκια και χαιρετίσματα από Ελλάδα.
              Αυτη η Συναντηση γινεται καθε 40-50 μερες..και η επιλογη του Σημειου γινεται μετα απο προτασεις που εχω απο ολα τα Patriotakia..το Westerfolds Park ειναι απιθανο...

              Comment


                Επίσης θα ήθελα να κάνω και μία πρόταση για τη συνάντηση της Κυριακής. Νομίζω ότι είναι μια καλή ευκαιρία για όσους έχουν μεγάλα παιδιά πχ 16, 17, 18, 19 χρονών να τα φέρουν μαζί για να αρχίσουν να δημιουργούνται patriotaki παρεούλες νεανικές.

                Comment


                  Originally posted by jojos71 View Post
                  Επίσης θα ήθελα να κάνω και μία πρόταση για τη συνάντηση της Κυριακής. Νομίζω ότι είναι μια καλή ευκαιρία για όσους έχουν μεγάλα παιδιά πχ 16, 17, 18, 19 χρονών να τα φέρουν μαζί για να αρχίσουν να δημιουργούνται patriotaki παρεούλες νεανικές.
                  Great idea jojos!
                  patriotaki junior is on the way....

                  Comment


                    Αυριο Κυριακη η "καρδια" του Patriotaki χτυπαει στο Westerfolds Park στο Templestowe..και ωρα 12.30..γιατιιιιιιι????...."Δεν κανει κρυο στην Ελλαδα....ελα αποψε για να νιωσεις οτι δεν ενιωσες ποτε"

                    Comment


                      Originally posted by jojos71 View Post
                      Αυριο Κυριακη η "καρδια" του Patriotaki χτυπαει στο Westerfolds Park στο Templestowe..και ωρα 12.30..γιατιιιιιιι????...."Δεν κανει κρυο στην Ελλαδα....ελα αποψε για να νιωσεις οτι δεν ενιωσες ποτε"

                      Comment


                        παρτε και καμια ομπρελα μαζι γιατι...........ισως και να χιονισει κιολας ποιοςξερει!!!!!
                        εδω ειναι Μελβουρνη

                        Comment


                          Australia

                          Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                          παρτε και καμια ομπρελα μαζι γιατι...........ισως και να χιονισει κιολας ποιοςξερει!!!!!
                          εδω ειναι Μελβουρνη
                          Κωστα μου εδω ειναι Μελβουρνη...εκει θα ειναι ΕΛΛΑΔΑ!!!!

                          Comment


                            It was nice to meet you guys!!
                            See you next time.

                            Comment


                              χάρηκα που σας γνώρισα παιδιά!!!
                              ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                              Comment


                                Όμορφες εντυπώσεις....
                                Χρήσιμα αποτελέσματα...
                                Till next time....take care all!!

                                Comment

                                Working...
                                X