Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    οκ μεσα με τις οικογενειες φυσικα?

    Comment


      #17
      εννοείται, όποιος θέλει έρχεται και φέρνει όποιον θέλει.

      Comment


        #18
        όλοι οκ για αύριο ελπιζω
        μην πάω και είμαι μόνος μου, θα σας στείλω ιντερνετικές κατάρες

        Comment


          #19
          Originally posted by Poltergeist View Post
          όλοι οκ για αύριο ελπιζω
          μην πάω και είμαι μόνος μου, θα σας στείλω ιντερνετικές κατάρες
          riverside και southgate aven ekei einai to σημειο?

          Comment


            #20
            Ναι στο ποτάμι πάνω ακριβώς απέναντι απ'το σταθμό του τρένου (Flinders Street Station)
            Αν χαθεί κανείς πάρτε τηλ
            0407 879287

            Σου απαντησα και με πμ αλλά κάτι έχεις ρυθμίσει να μην λαμβάνεις μηνύματα

            Comment


              #21
              Originally posted by Poltergeist View Post
              Ναι στο ποτάμι πάνω ακριβώς απέναντι απ'το σταθμό του τρένου (Flinders Street Station)
              Αν χαθεί κανείς πάρτε τηλ
              0407 879287

              Σου απαντησα και με πμ αλλά κάτι έχεις ρυθμίσει να μην λαμβάνεις μηνύματα
              ok!το πηρα τα λεμε μετα

              Comment


                #22
                τοσο πολυ σας αρεσε η συναντηση που δεν το σχολιαζει ΚΑΝΕΝΑΣ???

                Comment


                  #23
                  Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                  τοσο πολυ σας αρεσε η συναντηση που δεν το σχολιαζει ΚΑΝΕΝΑΣ???
                  Τελικά πως περάσατε δεν μας είπατε?

                  Comment


                    #24
                    Σόρι παιδιά πλάκωσε δουλειά και έμπλεξα...

                    Ήταν πιστεύω πολύ πετυχημένη συνάντηση, μαζευτήκαμε καμμιά δεκαριά πατριωτάκια, έγιναν γνωριμίες και ανταλλάχτηκαν εντυπώσεις από το νέο κόσμο και πολύτιμες πληροφορίες. Ο καιρός άλλαζε συνέχεια αλλά αυτό δε μας εμπόδισε να κάτσουμε έξω σε μία καφετέρια στη μέση του ποταμού, και σύμφωνα με την ελληνική παράδοση να ξεκινήσουμε με καφέδες και να τελειώσουμε με μπύρες, καθώς και να είμαστε μακράν η πιό θορυβώδης παρέα του μαγαζιού

                    Προσωπικά το ευχαριστήθηκα, είχα και καιρό να βγώ έτσι για μένα χωρίς τα παιδιά, μίλησα ελληνικά με την ψυχή μου και γενικώς γύρισα σπίτι με χαμόγελο.

                    Πιστεύω τώρα που ανοίγει ο καιρός να ξαναβρεθούμε σύντομα!

                    Comment


                      #25
                      australia

                      Originally posted by Poltergeist View Post
                      Σόρι παιδιά πλάκωσε δουλειά και έμπλεξα...

                      Ήταν πιστεύω πολύ πετυχημένη συνάντηση, μαζευτήκαμε καμμιά δεκαριά πατριωτάκια, έγιναν γνωριμίες και ανταλλάχτηκαν εντυπώσεις από το νέο κόσμο και πολύτιμες πληροφορίες. Ο καιρός άλλαζε συνέχεια αλλά αυτό δε μας εμπόδισε να κάτσουμε έξω σε μία καφετέρια στη μέση του ποταμού, και σύμφωνα με την ελληνική παράδοση να ξεκινήσουμε με καφέδες και να τελειώσουμε με μπύρες, καθώς και να είμαστε μακράν η πιό θορυβώδης παρέα του μαγαζιού

                      Προσωπικά το ευχαριστήθηκα, είχα και καιρό να βγώ έτσι για μένα χωρίς τα παιδιά, μίλησα ελληνικά με την ψυχή μου και γενικώς γύρισα σπίτι με χαμόγελο.

                      Πιστεύω τώρα που ανοίγει ο καιρός να ξαναβρεθούμε σύντομα!
                      organoseto ki ego eimai mesa...alla na erthi ki o MAESTRO afti ti fora.............

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by Poltergeist View Post
                        Καλή φάση, μαζευόμαστε
                        Θα το αφήσω καναδυό μέρες να μαζευτούμε κι άλλοι και μετά αποφασίζουμε ακριβώς πού και τί θέλουμε να κάνουμε.
                        Περιμένετε βρε παιδιά να κατεβώ και γω σε μερικές μερες που να μην τα ξαναλέτε απο την αρχή!!Φτάνω Μελβούρνη στις 2 του Γενάρη!!!

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by dagni View Post
                          Περιμένετε βρε παιδιά να κατεβώ και γω σε μερικές μερες που να μην τα ξαναλέτε απο την αρχή!!Φτάνω Μελβούρνη στις 2 του Γενάρη!!!

                          Comment


                            #28
                            ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και συγχαρητηρια σε ολουσ για την προσπαθεια που κανετε.. Καμια αλλη σιναντιση?Ειμαι φρεσκοσ στη Μελβουρνη.Ειμαι για 3 μηνεσ και το σκεφτομαι και για μονιμα.Στην επομενη σιναντιση ειμαι μεσα μαζι με τα ξαδερφια μου.

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by Severin Gargalianoi View Post
                              ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και συγχαρητηρια σε ολουσ για την προσπαθεια που κανετε.. Καμια αλλη σιναντιση?Ειμαι φρεσκοσ στη Μελβουρνη.Ειμαι για 3 μηνεσ και το σκεφτομαι και για μονιμα.Στην επομενη σιναντιση ειμαι μεσα μαζι με τα ξαδερφια μου.
                              Welcome Severin
                              αν θές μπορείς κι εσύ να στέλνεις την ανταποκρισή σου σχετικά με τη ζωή εκεί,συμβουλές κ.λ.π.που θα φανούν χρήσιμα σε άλλους που ετοιμάζονται για το μεγάλο βήμα

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by Severin Gargalianoi View Post
                                ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και συγχαρητηρια σε ολουσ για την προσπαθεια που κανετε.. Καμια αλλη σιναντιση?Ειμαι φρεσκοσ στη Μελβουρνη.Ειμαι για 3 μηνεσ και το σκεφτομαι και για μονιμα.Στην επομενη σιναντιση ειμαι μεσα μαζι με τα ξαδερφια μου.
                                που εισαι ρε πατριοτι????

                                Comment

                                Working...
                                X