Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 156

Θέμα: ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΣΟΥΗΔΙΑ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΣΟΥΗΔΙΑ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

Σε αυτο το λινκ υπαρχουν πληροφοριες για τις σπουδες στην σουηδια ,τα πανεπιστημια ,προπτυχιακες και μεταπτυχιακες σπουδες, το εκπαιδευτικο συστημα της σουηδιας.

Γενικές Πληροφορίες για σπουδές στη Σουηδία

Και μιάς και μιλάμε για εκπαίδευση γενικότερα.

Για όσους ξέρουν Αγγλικά.

Το καλύτερο σύστημα εκμάθησης Σουηδικών, απ' ευθείας απο τις σχολές για Μετανάστες της Σουηδίας.

Για όσους μπορούν να κατεβάσουν Torrents

https://thepiratebay.org/torrent/658...nd_Expanded%29

Έχει και ανάγνωση και προφορά. Πολύ καλό.

Σπύρος

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ευανθια Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτο το λινκ υπαρχουν πληροφοριες για τις σπουδες στην σουηδια ,τα πανεπιστημια ,προπτυχιακες και μεταπτυχιακες σπουδες, το εκπαιδευτικο συστημα της σουηδιας.

Γενικές Πληροφορίες για σπουδές στη Σουηδία
    Ευανθια το δικο σου παιδι κανει καθολου ελληνικα μαθηματα? Εγω θα ηθελα να κανει περισσοτερα μαθηματα απο μια φορα που εχουν το Σαββατιανο οπως το αποκαλουν Υπαρχει τετοια δυνατοτητα?

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sisilia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευανθια το δικο σου παιδι κανει καθολου ελληνικα μαθηματα? Εγω θα ηθελα να κανει περισσοτερα μαθηματα απο μια φορα που εχουν το Σαββατιανο οπως το αποκαλουν Υπαρχει τετοια δυνατοτητα?
    Εγω εχω δωσει μεγαλη βαρυτητα στα σουηδικα ! Και ο γιος μου πλεον ειναι στην κανονικη του ταξη με τα σουηδακια.
    Ερχεται δασκαλος ελληνας μια φορα την εβδομαδα και τον βοηθαει οπου χρειαζεται. Να σου πω την αληθεια δεν ηθελα να ταλαιπωρησω τον γιο μου να τον τρεχω .... εχω παρει ελληνικα βιβλια και τον διαβαζω εγω.
    Για μενα πιο σημαντικο ειναι να ενσωματωθει πολυ καλα στα σουηδικα και τα παει τελεια !

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο skonto Εμφάνιση μηνυμάτων

Το καλύτερο σύστημα εκμάθησης Σουηδικών, απ' ευθείας απο τις σχολές για Μετανάστες της Σουηδίας.

Σπύρος
    Λεει οτι ο διακομιστης δεν βρεθηκε.Μηπως μπορω να το βρω απο αλλο λινκ ή πως λεγεται το προγραμμα?

Λεει οτι ο διακομιστης δεν βρεθηκε.Μηπως μπορω να το βρω απο αλλο λινκ ή πως λεγεται το προγραμμα?
    Για να το κατεβάσεις, πρέπει πρώτα να κάνεις εγκατάσταση αυτό: ?Torrent - a (very) tiny BitTorrent client

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο skonto Εμφάνιση μηνυμάτων

Σπύρος
    Καλημερα
    και ευχαριστω για την πληροφορια! Θα το κατεβασω..
    μπηκα ηδη....Εμεις δουλευουμε rosetta stone και αυτη κατεβασμενη απο καπου ειναι ,το πηραμε ομως ετοιμο, .Η rosetta σου κανει τοσες επαναληψεις που στο τελος θες δεν θες θα τα μαθεις. Επισης αν προχωρησεις 2-3 μηνες στα σουηδικα βοηθουν και οι ταινιες με σουηδικους υποτιτλους, κυριως για την προφορα.

Ελενη

Σεσιλια κοιτα και αυτο το λινκ με το ελληνικο σχολειο της στοκχολμης.
    Σχολείο Ελλήνων μαθητών Στοκχόλμης

Παιδια ευχαριστω για τις πληροφοριες:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΣΟΥΗΔΙΑ . ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ SITE ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ Η ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΗΣ ΣΟΥΗΔΙΑΣ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΦΙΛΙΚΗ . ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ( ΓΙΑ ΑΓΓΛΟΦΩΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) .
    ΑΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ .

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. εκπαιδευτικό σύστημα και καθηγητές
    Από Φιλόλογος σε κρίση in forum Εκπαίδευση και Σπουδές
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26.01.2015, 14:00
  2. Σπουδές στην Σουηδία κτλ.
    Από JohnTehGreek in forum Εκπαίδευση και Σπουδές
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25.07.2014, 02:07
  3. Σπουδες στη σουηδια
    Από markot in forum Εκπαίδευση και Σπουδές
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 07.03.2014, 18:57
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 29.12.2011, 08:17

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like