Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Αθήνα

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    [QUOTE=ektoras;36372]
    Originally posted by kelly View Post
    jim, επειδή βλέπω οτι μαζευόμαστε αρκετοί, όταν συγκεντρωθούμε έξω απο την πρεσβεία, μήπως είναι καλύτερο να μπούμε και μέσα να μας βγάλουν μια group visa???[/


    μας βλεπω για group fapa και οχι group visa με το υπεροχο ονομα που εχουμε κανει στο εξωτερικο....

    μωρέ φάπα ας είναι, εγώ φοβάμαι μην έχουμε και καμιά πατούσα στα οπίσθιά μας!!!

    Comment


      #32
      kelly...μωρέ φάπα ας είναι, εγώ φοβάμαι μην έχουμε και καμιά πατούσα στα οπίσθιά μας!!!


      .... θα έχω κ το πριόνι κ το τσεκούρι μαζί.... όποιος... θέλει ας έρθει...
      [ΓΑΠ]... κακό του κεφαλιού του...!!!
      Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

      Comment


        #33

        o σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι δεν κωλώνει...!!!

        Comment


          #34
          Μια γυαλαδα στο ματι παντως θα την εχουμε ολοι!!χα,χα,χα!

          Comment


            #35
            Originally posted by mikael View Post
            δεν θα ερθω..φοβαμαι μην μ απαγαγεται για να παρετε τα πτυχια μου
            μα καλα....για τετοιους μας εχεις?
            Αν εχεις πολλα πτυχια παντως εγω σε παντρευομαι να ενωσουμε να πτυχια μας μπας και βρουμε σπονσορα ή βγαλουμε βιζα πιο γρηγορα.

            Comment


              #36
              Originally posted by gogita View Post
              μα καλα....για τετοιους μας εχεις?
              Αν εχεις πολλα πτυχια παντως εγω σε παντρευομαι να ενωσουμε να πτυχια μας μπας και βρουμε σπονσορα ή βγαλουμε βιζα πιο γρηγορα.
              mmmm

              στειλε πριβε, φωτο του πτυχιου σου σκαναρισμενο...

              Comment


                #37
                Originally posted by mikael View Post
                δεν θα ερθω..φοβαμαι μην μ απαγαγεται για να παρετε τα πτυχια μου
                Αν δεν ειναι επισημα μετεφρασμενα και δεν εχουν την ΑΠΟΣΤΙΛ, τι να τα καν ουμε?
                Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

                Comment


                  #38
                  Καταραμένε... ΓΑΠ.

                  gogita... μα καλα....για τετοιους μας εχεις?
                  Αν εχεις πολλα πτυχια παντως εγω σε παντρευομαι να ενωσουμε να πτυχια μας μπας και βρουμε σπονσορα ή βγαλουμε βιζα πιο γρηγορα.
                  παιδί σίγουρα θα έχει βγεί πιο γρήγορα μέχρι να πάρετε την βίζα.....

                  mikael...mmmm
                  στειλε πριβε, φωτο του πτυχιου σου σκαναρισμενο...
                  κ'συ βρε παιδί μου φωτογραφία του πτυχίου της θέλεις? αντί την δικιά της...?... [ καταραμένε ΓΑΠ. ]
                  Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                  Comment


                    #39
                    [QUOTE=ektoras;36372]
                    Originally posted by kelly View Post
                    jim, επειδή βλέπω οτι μαζευόμαστε αρκετοί, όταν συγκεντρωθούμε έξω απο την πρεσβεία, μήπως είναι καλύτερο να μπούμε και μέσα να μας βγάλουν μια group visa???[/


                    μας βλεπω για group fapa και οχι group visa με το υπεροχο ονομα που εχουμε κανει στο εξωτερικο....
                    Ό,τι κι αν είναι θα το αντιμετώπισουμε όλοι μαζί ενωμένοι τουλάχιστον... Σαν Έλληνες (λέμε τώρα...)!

                    Comment


                      #40
                      Originally posted by jimathens View Post

                      mikael...mmmm
                      στειλε πριβε, φωτο του πτυχιου σου σκαναρισμενο...
                      κ'συ βρε παιδί μου φωτογραφία του πτυχίου της θέλεις? αντί την δικιά της...?... [ καταραμένε ΓΑΠ. ]
                      Που ξερεις....μπορει να δει τον βαθμο του πτυχιου μου και την ειδικοτητα μου που ειναι σε μεγαλη ζητηση!!! και να με ερωτευτει κατευθειαν!!!!!

                      Comment


                        #41
                        εγώ κουμπάρος...

                        Originally posted by gogita View Post
                        Που ξερεις....μπορει να δει τον βαθμο του πτυχιου μου και την ειδικοτητα μου που ειναι σε μεγαλη ζητηση!!! και να με ερωτευτει κατευθειαν!!!!!
                        Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                        Comment


                          #42
                          jimathens, μιας και που το οργανωσες, δεν βαζεις εδω μια λιστα απο αυτους που ειπαν οτι θα ερθουν?
                          Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

                          Comment


                            #43
                            να βαλουμε και κανα τηλ μην χαθουμε...γιατι αν αρχισει να βρεχει οπως σημερα (στα νοτια τουλαχιστον) να βρεθουμε κατευθειαν σε καφε(starbucks η οπου αλλου)
                            ανακοινωση με πμ σε οσους θελουν να ρθουν

                            Comment


                              #44
                              Ραντεβού για καφέ...

                              .......Το ραντεβού για καφέ 17-12-2011 στην αθήνα έγινε κ ήρθαν αρκετά μέλη [15-16]...
                              ....ελπίζω αν γίνει κ άλλο να έρθουν πιο πολλοί αν είναι δυνατόν...

                              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                              Comment


                                #45
                                Συνάντηση Αθήνας

                                Σήμερα έγινε και η συνάντηση για τα πατριοτακια στην Αθήνα.Παιδιά όσοι μένετε μακριά από Αθήνα και μπορείτε σας συνιστώ να κανονίσετε να συναντηθείτε στον τόπο σας.Εγώ και (πιστεύω και όλοι) πέρασα πάρα πολύ ωραία! Ενημέρωση, φιλικότητα, ωραία ατμόσφαιρα, γέλιο, συμπαράσταση... λες και γνωριζόμασταν από παλιά! Τελικά ο κοινός στόχος πόσο πολύ ενώνει τους ανθρώπους!
                                Επιτυχημένη ιδέα...που μας βοήθησε με διάφορους τρόπους.Μπράβο jim! Α! Δεν κάνουμε και μια επιτροπή αποχαιρετισμού και εμψύχωσης στο αεροδρόμιο...για τα πατριωτάκια που φεύγουν?
                                Καλή τύχη και δύναμη σε όλους και ειδικά στα παιδιά που φεύγουν πρώτα στις 7 Γενάρη...

                                Comment

                                Working...
                                X