Announcement

Collapse
No announcement yet.

Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Αθήνα

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Christine ακριβως οπως τα λες!!!Σαν να γνωριζομασταν απο παλια!!Τοσους μηνες μιλαμε βεβαια,ειδαμε και τις φατσουλες μας τωρα!!!Πραγματικα ωραια ατμοσφαιρα και νιωθω οτι δεθηκαμε περισσοτερο...
    Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα στην Αυστραλια!!

    Comment


      #47
      Originally posted by christine View Post
      Σήμερα έγινε και η συνάντηση για τα πατριοτακια στην Αθήνα.Παιδιά όσοι μένετε μακριά από Αθήνα και μπορείτε σας συνιστώ να κανονίσετε να συναντηθείτε στον τόπο σας.Εγώ και (πιστεύω και όλοι) πέρασα πάρα πολύ ωραία! Ενημέρωση, φιλικότητα, ωραία ατμόσφαιρα, γέλιο, συμπαράσταση... λες και γνωριζόμασταν από παλιά! Τελικά ο κοινός στόχος πόσο πολύ ενώνει τους ανθρώπους!
      Επιτυχημένη ιδέα...που μας βοήθησε με διάφορους τρόπους.Μπράβο jim! Α! Δεν κάνουμε και μια επιτροπή αποχαιρετισμού και εμψύχωσης στο αεροδρόμιο...για τα πατριωτάκια που φεύγουν?
      Καλή τύχη και δύναμη σε όλους και ειδικά στα παιδιά που φεύγουν πρώτα στις 7 Γενάρη...
      πραγματικα η σημερινη μερα ηταν υπεροχη!!!!ο κοινος στοχος ενωνει πολυ τους ανθρωπους και πολυ περισσοτερο η ξενητια!ευχομαι και ελπιζω ν'ανταμωσουμε αυστραλια με την ιδια καλη(και ακομα καλυτερη )διαθεση!!!!

      Comment


        #48
        Εγω ενα καταλαβα απο τη συναντηση :

        Υπαρχει κενο στην αγορα της Αυστραλιας για ενα εξειδικευμενο γραφειο συνοικεσιων..

        Jimathens βρηκα στο προσωπο σου ενα υποψηφιο συνεταιρο..

        Τι visa και subclass και apostil και .... και... και....

        Γραφειο συνοικεσιων "The Good Kangoroo". Εκει βρισκεται η λυση αγαπητοι για VISA.

        Και στο συμβολαιο θα υπαρχουν οροι οπως : 4 παιδια, (εως) 10 γατες και (εως) 3 σκυλοι. Και option για πολιτισμενο διαζυγιο (μη κατσικωματος) μετα την παρελευση 2ετιας..
        Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

        Comment


          #49
          Παιδιά, όντως, η συνάντηση ήταν πολύ καλή, ανταλλάξαμε ιδέες και κυρίως αισθανθήκαμε ότι βρήκαμε κάποιες αδελφές ψυχές, το χρειαζόμαστε αυτό τώρα που μπαίνουμε στα δύσκολα!
          Άντε να βρεθούμε και κάτω τώρα...

          Comment


            #50
            [QUOTE=christine;36568]Σήμερα έγινε και η συνάντηση για τα πατριοτακια στην Αθήνα.Παιδιά όσοι μένετε μακριά από Αθήνα και μπορείτε σας συνιστώ να κανονίσετε να συναντηθείτε στον τόπο σας.Εγώ και (πιστεύω και όλοι) πέρασα πάρα πολύ ωραία! Ενημέρωση, φιλικότητα, ωραία ατμόσφαιρα, γέλιο, συμπαράσταση... λες και γνωριζόμασταν από παλιά! Τελικά ο κοινός στόχος πόσο πολύ ενώνει τους ανθρώπους!
            Επιτυχημένη ιδέα...που μας βοήθησε με διάφορους τρόπους.Μπράβο jim!

            Ευχαριστώ christine... κ εμένα μου άρεσε που σας γνώρισα όλους από κοντά...
            κ'γώ πέρασα πολύ ωραία αλλά η ιδέα ήταν της gogita απλά εγώ προσπάθησα μαζί σας κ την πραγματοποιήσαμε...
            Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

            Comment


              #51
              ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ !
              ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ..
              ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΤΗΝ PHOTO ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ..!

              Comment


                #52
                Originally posted by antonis25 View Post
                ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ !
                ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ..
                ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΤΗΝ PHOTO ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ..!
                Kαι εγω το ιδιο,ψαχνω να βρω τον τροπο για ν'ανεβασω την foto.....για να δουμε τι θα καταφερουμε!!!

                Comment


                  #53
                  Για να δουμε τι θα δουμε....

                  Comment


                    #54
                    μπραβο μπραβο μπραβο!!! και ωραίες φωτογραφίες άντε και η επομενη down under στο opera house εεεε!
                    ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

                    Comment


                      #55
                      φυσικα και ηταν πολυ καλη ιδεα...!ειμαστε μια παρεα φιλοι σαν γνωστοι απο παλια!Σαν να ειμαστε φιλαρακια χρονια!Το κοινο οραμα και οι ιδιες ανησυχιες ενωνουν και κανουν παρεες τοσο απαιχτες σαν και την σημερινη!Καλη ανταμωση patriotakia...!

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by kikirikoy View Post
                        μπραβο μπραβο μπραβο!!! και ωραίες φωτογραφίες άντε και η επομενη down under στο opera house εεεε!
                        !!!!!!!!

                        Comment


                          #57
                          Originally posted by ektoras View Post
                          φυσικα και ηταν πολυ καλη ιδεα...!ειμαστε μια παρεα φιλοι σαν γνωστοι απο παλια!Σαν να ειμαστε φιλαρακια χρονια!Το κοινο οραμα και οι ιδιες ανησυχιες ενωνουν και κανουν παρεες τοσο απαιχτες σαν και την σημερινη!Καλη ανταμωση patriotakia...!
                          :!!!!!

                          Comment


                            #58
                            Originally posted by christine View Post
                            Σήμερα έγινε και η συνάντηση για τα πατριοτακια στην Αθήνα.Παιδιά όσοι μένετε μακριά από Αθήνα και μπορείτε σας συνιστώ να κανονίσετε να συναντηθείτε στον τόπο σας.Εγώ και (πιστεύω και όλοι) πέρασα πάρα πολύ ωραία! Ενημέρωση, φιλικότητα, ωραία ατμόσφαιρα, γέλιο, συμπαράσταση... λες και γνωριζόμασταν από παλιά! Τελικά ο κοινός στόχος πόσο πολύ ενώνει τους ανθρώπους!
                            Επιτυχημένη ιδέα...που μας βοήθησε με διάφορους τρόπους.Μπράβο jim! Α! Δεν κάνουμε και μια επιτροπή αποχαιρετισμού και εμψύχωσης στο αεροδρόμιο...για τα πατριωτάκια που φεύγουν?
                            Καλή τύχη και δύναμη σε όλους και ειδικά στα παιδιά που φεύγουν πρώτα στις 7 Γενάρη...
                            έτσι είναι christine! είναι σπουδαίο πράγμα να συναντιεσαι με τόσους αγνωστους και να τους αισθάνεσαι τόσο κοντά σου........

                            Comment


                              #59
                              Originally posted by jini View Post
                              έτσι είναι christine! είναι σπουδαίο πράγμα να συναντιεσαι με τόσους αγνωστους και να τους αισθάνεσαι τόσο κοντά σου........
                              Χαρικα πολυ που σας γνωρισα κι ευχομαι για ολους να πανε καλα τα πραγματα.Η κριση τελικα θα μας δυναμωσει και θα μας βγαλει απ'την εσωστρεφια.

                              Comment


                                #60
                                και εγώ χάρηκα παιδιά που σας γνώρισα!!! όλοι σας είστε ενα μέρος της οικογένειάς μου αφού μοιράζομαι μαζί σας όλες τις ανησυχίες και τους προβληματισμούς μου!! Σας ευχαριστώ που υπάρχετε!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X