Announcement

Collapse
No announcement yet.

Γιατί στην ελλάδα δεν φθάνει ο μισθός και έξω φτάνει και περισσεύει!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Εχω φαει μουτζες απο 100 ατομα,
    οπως...τα ψωνια ειναι 50% φθηνοτερα στην Γερμανια
    οπως...πηγαινετε και θα παρετε μισθους 1600 ευρω
    οπως...δουλειες υπαρχουν
    οπως...τα παιδακια παιζουν εξω στα παρκα μες το κρυο
    οπως...τα κατεψυγμενα τυροπιτακια εχουν στην Ελλαδα 6 ευρω
    οπως...τοσα αλλα.....

    Comment


      #17
      fendy...Εχω φαει μουτζες απο 100 ατομα...

      οπως...τοσα αλλα..... ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΣ...Κ....
      ΟΠΩΣ...ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ...
      Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

      Comment


        #18
        Υπενθύμιση: Απλά και μόνο τα δευτερόλεπτα που σπαταλάτε να γράφετε ύβεις σε ένα Forum, θα μπορούσατε να τα αξιοποιείτε στέλνοντας βιογραφικά (εάν είστε άνεργοι) ή γράφοντας πληροφορίες που θα μπορούσαν να βοηθήσουν τον οποιονδήποτε (εάν μένετε έξω/έχετε ζήσει έξω). Εάν, πάλι, βαριέστε και βρίζετε για την πλάκα σας, σας συμβουλεύω να βρείτε κάτι πιο χρήσιμο και ευχάριστο να κάνετε. Αξίζει τον κόπο.

        Comment


          #19
          Originally posted by bettle View Post
          Υπενθύμιση: Απλά και μόνο τα δευτερόλεπτα που σπαταλάτε να γράφετε ύβεις σε ένα Forum,
          AN έχεις καθρέφτη σπίτι σου... όταν τα λες αυτά να κοιτάζεσαι μήπως κ τα καταλάβεις πρώτα εσύ....
          Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

          Comment


            #20
            Κατ αρχας σπυρο(fendy)χρονια πολλα.


            Θα παρακαλουσα και εσενα και την bettle να κοιταξετε λιγο Εδω... και Εδω... και φυσικα Εδω.. και Εδω.. και Εδω . και Εδω ,οπως και ολοι οι αλλοι φυσικα....και μετα συνεχιστε την αναζητηση της καλυτερης ελλαδας..............

            Comment


              #21
              Originally posted by antogeor View Post
              Κατ αρχας σπυρο(fendy)χρονια πολλα.


              Θα παρακαλουσα και εσενα και την bettle να κοιταξετε λιγο Εδω... και Εδω... και φυσικα Εδω.. και Εδω.. και Εδω . και Εδω ,οπως και ολοι οι αλλοι φυσικα....και μετα συνεχιστε την αναζητηση της καλυτερης ελλαδας..............

              Αν και αμφιβαλω οτι θα τα διαβασουν.Οι ανθρωποι με παρωπιδες δυσκολα βγαινουν απο τον μικροκοσμο τους

              Comment


                #22
                antogeor, δεν μου λες κάτι καινούριο, στην Αθήνα μένω και στην Αθήνα γεννήθηκα...

                Κι εγώ μπορώ να κάνω paste διάφορα πρόσφατα αρνητικά link για Γερμανία, Σουηδία, Αυστραλία κ.α. που βρίσκω στο internet, αλλά θα παρεξηγηθώ αν το κάνω (είδα τι έγινε όταν το έκανα και κατάλαβα πολλά).

                Το θέμα είναι να προετοιμάσουμε ανθρώπους που σκέφτονται να φύγουν έξω λέγοντάς τους και τα αρνητικά της ζωής έξω, όχι τα αρνητικά της Ελλάδας τα οποία και ξέρουν. Δεν έμεναν στο φεγγάρι τόσα χρόνια.

                Το να προσπαθούν διάφοροι να "αλλάξουν γνώμη για την Ελλάδα" σε εμένα, τον fendy, τη sal22 και άλλους είναι χάσιμο χρόνου και παιδιάστικο ("εγώ έχω δίκιο, εσύ έχεις άδικο, κερδίζω μια καραμέλα, δοξάστε με"). Ο καθένας έχει διαφορετικές εμπειρίες και διαφορετικό τρόπο ζωής. Δεν ανταποκρίνονται όλα σε όλους.

                Άν νομίζετε ότι γράφουν αρνητικά μόνο οι Έλληνες για άλλες χώρες κάνετε λάθος. Μια αναζήτηση στα αγγλικά θα σας το αποδείξει αυτό. Το να κάνετε τόσο μεγάλο θέμα 2-3 άτομα με αντίθετη άποψη, τι να πω, δεν εκφράζεται αυτή η κατάσταση.

                Comment


                  #23
                  Bettle κανεις ενα λαθος εδω
                  Το θεμα ξεκινησε γιατι ο Σπυρος προσπαθει να αλλαξει γνωμη σε εμας για την Ελλαδα
                  Πολλοι μπηκαν κ ειπαν οτι ειναι χαλια εδω κ ψαχνουμε να φυγουμε εξω
                  Αυτος το εχει παρει τοσο προσωπικα που αρχισε να υπερτονιζει τα καλα της Ελλαδας κ να κατηγορει τα εξω,χωρις στοιχεια τις περισσοτερες φορες.
                  Αρχισε να γραφει τα καλα της Ελλαδας ξανα κ ξανα κατηγορωντας ολους εμας που πιστευαμε το αντιθετο.Του λεγαμε οτι υπαρχουν ανθρωποι που δυσκολευονται πολλοι αυτος το βιολι τους μας εβγαζε χαζους
                  Και καπου εκει αρχισε το πανυγυρι
                  Το τραγελαφικο ειναι πως εχει μεταναστευσει εξω!
                  Εγω προσωπικα δεν μπορω να παρω στα σοβαρα εναν τετοιο ανθρωπο
                  Ναι θελω να ακουσω τα στραβα του εξω.Απο εναν ανθρωπο ομως χωρις παρωπιδες.Που ωριμα εχει παρει μια αποφαση και χωρις προσβολες μας λεει τι του αρεσε εξω και τι οχι.Οχι εναν ανθρωπο που ειναι εξω και τρελαινεται επειδη εμας δεν μας αρεσει εδω!
                  Αν διαβασεις ολα τα μην.του θα δεις οτι εχει επιτεθει πολλες φορες σε ατομα εδω μεσα.Δεν ξυπνησαν ολοι ενα πρωι και αρχισαν να τον κατηγορουν.Ακομα και ατομα που δεν επαιρναν μερος πλεον εχουν αγανακτησει και μιλανε κ αυτα.Αυτο δεν σε παραξενευει?
                  Λες ολοι να παλαβωσαν?Κοιτα τη συμπεριφορα του απο την αρχη μεχρι το τελος και θα καταλαβεις,

                  Comment


                    #24
                    Ποιοι ολοι?

                    ....φευγω για δουλεια,δουλευω νυχτα,θα τα δω αυριο....τετοιο καλαμπουρι,ουτε ο Λαζοπουλος!!!

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by vaso31 View Post
                      Bettle κανεις ενα λαθος εδω
                      Το θεμα ξεκινησε γιατι ο Σπυρος προσπαθει να αλλαξει γνωμη σε εμας για την Ελλαδα
                      Πολλοι μπηκαν κ ειπαν οτι ειναι χαλια εδω κ ψαχνουμε να φυγουμε εξω
                      Αυτος το εχει παρει τοσο προσωπικα που αρχισε να υπερτονιζει τα καλα της Ελλαδας κ να κατηγορει τα εξω,χωρις στοιχεια τις περισσοτερες φορες.
                      Αρχισε να γραφει τα καλα της Ελλαδας ξανα κ ξανα κατηγορωντας ολους εμας που πιστευαμε το αντιθετο.Του λεγαμε οτι υπαρχουν ανθρωποι που δυσκολευονται πολλοι αυτος το βιολι τους μας εβγαζε χαζους
                      Και καπου εκει αρχισε το πανυγυρι
                      Το τραγελαφικο ειναι πως εχει μεταναστευσει εξω!
                      Εγω προσωπικα δεν μπορω να παρω στα σοβαρα εναν τετοιο ανθρωπο
                      Ναι θελω να ακουσω τα στραβα του εξω.Απο εναν ανθρωπο ομως χωρις παρωπιδες.Που ωριμα εχει παρει μια αποφαση και χωρις προσβολες μας λεει τι του αρεσε εξω και τι οχι.Οχι εναν ανθρωπο που ειναι εξω και τρελαινεται επειδη εμας δεν μας αρεσει εδω!
                      Αν διαβασεις ολα τα μην.του θα δεις οτι εχει επιτεθει πολλες φορες σε ατομα εδω μεσα.Δεν ξυπνησαν ολοι ενα πρωι και αρχισαν να τον κατηγορουν.Ακομα και ατομα που δεν επαιρναν μερος πλεον εχουν αγανακτησει και μιλανε κ αυτα.Αυτο δεν σε παραξενευει?
                      Λες ολοι να παλαβωσαν?Κοιτα τη συμπεριφορα του απο την αρχη μεχρι το τελος και θα καταλαβεις,
                      Ωραία, να βγάλω έξω τον fendy τότε.

                      Εγώ γιατί δέχτηκα επίθεση στο thread της Σουηδίας "με το καλημέρα" από συγκεκριμένα άτομα, τότε; Γιατί κατηγορήθηκα ότι παραπλανώ τον κόσμό και λέω ψέμματα; Δεν είχα πει κάτι για την Ελλάδα, δεν είμαι εδώ καιρό, δεν με γνωρίζει κανείς, γιατί? Με ρώτησε κανείς για τα θετικά; Πρόλαβα, καν, να τα γράψω; Όχι, απλά κρίθηκα από 1-2 post και αυτό ήταν.

                      Η sal22 γιατί? Επειδή έκανε προσπάθεια με τον άντρα της και απέτυχε και έλεγε τους λόγους που προτίμησαν να μείνουν Ελλάδα σε δικό της, μάλιστα, topic? Τόσο κακό ήταν αυτό που έγραψε η κοπέλα?

                      Άν ήταν μόνο ο fendy θα μπορούσα να σου πω ότι έχεις δίκιο, αλλά δεν είναι έτσι...

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by bettle View Post
                        Ωραία, να βγάλω έξω τον fendy τότε.

                        Εγώ γιατί δέχτηκα επίθεση στο thread της Σουηδίας "με το καλημέρα" από συγκεκριμένα άτομα, τότε; Γιατί κατηγορήθηκα ότι παραπλανώ τον κόσμό και λέω ψέμματα; Δεν είχα πει κάτι για την Ελλάδα, δεν είμαι εδώ καιρό, δεν με γνωρίζει κανείς, γιατί? Με ρώτησε κανείς για τα θετικά; Πρόλαβα, καν, να τα γράψω; Όχι, απλά κρίθηκα από 1-2 post και αυτό ήταν.

                        Η sal22 γιατί? Επειδή έκανε προσπάθεια με τον άντρα της και απέτυχε και έλεγε τους λόγους που προτίμησαν να μείνουν Ελλάδα σε δικό της, μάλιστα, topic? Τόσο κακό ήταν αυτό που έγραψε η κοπέλα?

                        Άν ήταν μόνο ο fendy θα μπορούσα να σου πω ότι έχεις δίκιο, αλλά δεν είναι έτσι...
                        Για εσενα δεν μπορω να πω γιατι δεν θυμαμαι καν τι ειχε γινει και σου μιλησαν ασχημα
                        Για τη Σαλ ναι καποια πραγματα που ειπωθηκαν δεν ηταν σωστα και αν ανατρεξεις θα δεις εμενα να γραφω οτι δεν ειναι σωστο να της μιλανε ετσι.Για καποιο συγκεκριμενο θεμα ομως.
                        Απο εκει κ μετα αρχισε κ αυτη να μιλαει ασχημα και χαθηκε η μπαλα
                        Η Σαλ ομως δεν εχει ζησει ποτε εξω.Αρχισε λοιπον και αυτη της κατηγοριες για τις χωρες εξω και προσβαλε με τον τροπο της ατομα που την ειχαν βοηθησει παρα πολυ αρχικα
                        Μονος καβγας δεν γινεται

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by vaso31 View Post
                          Για εσενα δεν μπορω να πω γιατι δεν θυμαμαι καν τι ειχε γινει και σου μιλησαν ασχημα
                          Για τη Σαλ ναι καποια πραγματα που ειπωθηκαν δεν ηταν σωστα και αν ανατρεξεις θα δεις εμενα να γραφω οτι δεν ειναι σωστο να της μιλανε ετσι.Για καποιο συγκεκριμενο θεμα ομως.
                          Απο εκει κ μετα αρχισε κ αυτη να μιλαει ασχημα και χαθηκε η μπαλα
                          Η Σαλ ομως δεν εχει ζησει ποτε εξω.Αρχισε λοιπον και αυτη της κατηγοριες για τις χωρες εξω και προσβαλε με τον τροπο της ατομα που την ειχαν βοηθησει παρα πολυ αρχικα
                          Μονος καβγας δεν γινεται
                          Να σου θυμησω εγω Βασω . κοπιαρα ενα μηνυμα της για να δεις πως απανταει και πως γραφει. διαβαστε ολα τα σχετικα περιπου σελιδα 113 και λιγο πριν για να θυμηθειτε .

                          Αρχικό μήνυμα απο bettle
                          Πλάκα έχεις. Χωρίς παρεξήγηση.

                          Ο συγγενής μου πήγε για μεταπτυχιακό, όπου του ζητούσαν λογαριασμό για να αποδείξει πως έχει συγκεκριμένο αριθμό χρημάτων, και εφόσον δεν είχε ελληνικό με τα χρήματα που ζητούσαν πήγε να ανοίξει σουηδικό και να βάλει τα χρήματα εκεί.

                          Το προσωρινό personnumer του το έδωσε η εφορία και όχι το πανεπιστήμιο το ίδιο. Η εφορία του έδωσε personnumer ΛΟΓΩ του πανεπιστημίου (είμαστε okay, τώρα, το κατάλαβες; ). Φυσικά και δεν είχε σουηδική ταυτότητα, για μεταπτυχιακό πήγε.

                          Παραπληροφόρηση; Ήρθα εδώ για να πω ψέμματα για τη Σουηδία; Για ποιό λόγο; Για πρόσεχε τι λες από δω και πέρα, γιατί μπαίνει κι άλλος κόσμος που έχει ζήσει εκεί, διαβάζει και καταλαβαίνει τι συμβαίνει. Κάνεις κακό σε κόσμο χωρίς να το καταλαβαίνεις κι αυτό είναι το χειρότερο απ'όλα. Δε με νοιάζει τι μου γράφεις, με νοιάζει το ότι μπαίνουν νέοι που δεν έχουν πάει ποτέ εκεί, διαβάζουν τα κείμενά σου και νομίζουν ότι θα βρεθούν σε μια τέλεια χώρα. Το ότι δεν υπάρχουν άλλοι σαν κι εμένα εδώ δε συμβαίνει επειδή όλοι συμφωνούν μαζί σου, αλλά επειδή τους έχεις διώξει.

                          Άν θέλετε κάντε με ban, δε με νοιάζει, δεν μπαίνω εδώ για τον εαυτό μου, για να ενημερώσω το κάνω. Δεν επιτέθηκα σε κανέναν και ούτε βγάζω πράγματα από το κεφάλι μου. Άν σας ενοχλεί η αλήθεια, διώξτε με.
                          Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                          Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by ευανθια View Post
                            Να σου θυμησω εγω Βασω . κοπιαρα ενα μηνυμα της για να δεις πως απανταει και πως γραφει. διαβαστε ολα τα σχετικα περιπου σελιδα 113 και λιγο πριν για να θυμηθειτε .

                            Αρχικό μήνυμα απο bettle
                            Πλάκα έχεις. Χωρίς παρεξήγηση.

                            Ο συγγενής μου πήγε για μεταπτυχιακό, όπου του ζητούσαν λογαριασμό για να αποδείξει πως έχει συγκεκριμένο αριθμό χρημάτων, και εφόσον δεν είχε ελληνικό με τα χρήματα που ζητούσαν πήγε να ανοίξει σουηδικό και να βάλει τα χρήματα εκεί.

                            Το προσωρινό personnumer του το έδωσε η εφορία και όχι το πανεπιστήμιο το ίδιο. Η εφορία του έδωσε personnumer ΛΟΓΩ του πανεπιστημίου (είμαστε okay, τώρα, το κατάλαβες; ). Φυσικά και δεν είχε σουηδική ταυτότητα, για μεταπτυχιακό πήγε.

                            Παραπληροφόρηση; Ήρθα εδώ για να πω ψέμματα για τη Σουηδία; Για ποιό λόγο; Για πρόσεχε τι λες από δω και πέρα, γιατί μπαίνει κι άλλος κόσμος που έχει ζήσει εκεί, διαβάζει και καταλαβαίνει τι συμβαίνει. Κάνεις κακό σε κόσμο χωρίς να το καταλαβαίνεις κι αυτό είναι το χειρότερο απ'όλα. Δε με νοιάζει τι μου γράφεις, με νοιάζει το ότι μπαίνουν νέοι που δεν έχουν πάει ποτέ εκεί, διαβάζουν τα κείμενά σου και νομίζουν ότι θα βρεθούν σε μια τέλεια χώρα. Το ότι δεν υπάρχουν άλλοι σαν κι εμένα εδώ δε συμβαίνει επειδή όλοι συμφωνούν μαζί σου, αλλά επειδή τους έχεις διώξει.

                            Άν θέλετε κάντε με ban, δε με νοιάζει, δεν μπαίνω εδώ για τον εαυτό μου, για να ενημερώσω το κάνω. Δεν επιτέθηκα σε κανέναν και ούτε βγάζω πράγματα από το κεφάλι μου. Άν σας ενοχλεί η αλήθεια, διώξτε με.
                            Ξεχασα να γραψω οτι αυτο απευθυνεται στο προσωπο μου ...
                            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by ευανθια View Post
                              Να σου θυμησω εγω Βασω . κοπιαρα ενα μηνυμα της για να δεις πως απανταει και πως γραφει. διαβαστε ολα τα σχετικα περιπου σελιδα 113 και λιγο πριν για να θυμηθειτε .

                              Αρχικό μήνυμα απο bettle
                              Πλάκα έχεις. Χωρίς παρεξήγηση.

                              Ο συγγενής μου πήγε για μεταπτυχιακό, όπου του ζητούσαν λογαριασμό για να αποδείξει πως έχει συγκεκριμένο αριθμό χρημάτων, και εφόσον δεν είχε ελληνικό με τα χρήματα που ζητούσαν πήγε να ανοίξει σουηδικό και να βάλει τα χρήματα εκεί.

                              Το προσωρινό personnumer του το έδωσε η εφορία και όχι το πανεπιστήμιο το ίδιο. Η εφορία του έδωσε personnumer ΛΟΓΩ του πανεπιστημίου (είμαστε okay, τώρα, το κατάλαβες; ). Φυσικά και δεν είχε σουηδική ταυτότητα, για μεταπτυχιακό πήγε.

                              Παραπληροφόρηση; Ήρθα εδώ για να πω ψέμματα για τη Σουηδία; Για ποιό λόγο; Για πρόσεχε τι λες από δω και πέρα, γιατί μπαίνει κι άλλος κόσμος που έχει ζήσει εκεί, διαβάζει και καταλαβαίνει τι συμβαίνει. Κάνεις κακό σε κόσμο χωρίς να το καταλαβαίνεις κι αυτό είναι το χειρότερο απ'όλα. Δε με νοιάζει τι μου γράφεις, με νοιάζει το ότι μπαίνουν νέοι που δεν έχουν πάει ποτέ εκεί, διαβάζουν τα κείμενά σου και νομίζουν ότι θα βρεθούν σε μια τέλεια χώρα. Το ότι δεν υπάρχουν άλλοι σαν κι εμένα εδώ δε συμβαίνει επειδή όλοι συμφωνούν μαζί σου, αλλά επειδή τους έχεις διώξει.

                              Άν θέλετε κάντε με ban, δε με νοιάζει, δεν μπαίνω εδώ για τον εαυτό μου, για να ενημερώσω το κάνω. Δεν επιτέθηκα σε κανέναν και ούτε βγάζω πράγματα από το κεφάλι μου. Άν σας ενοχλεί η αλήθεια, διώξτε με.
                              Ε με συγχωρεις ρε bettle αλλα και ο τροπος σου δεν ειναι ο καλυτερος
                              Και πιο ειναι οτι θεμα που η ευανθια βλεπει θετικα τα πραγματα?Πως κανει κακο στον κοσμο ετσι?
                              Ειναι δυνατον?Τοσες ωρες εχει αφιερωσει εδω μεσα να δινει πληροφοριες.Εχει πει τις δυσκολιες πολλες φορες.Δεν εχει πει γαι τα σπιτια πχ ποσο δυσκολο ειναι να βρεις?Αλλα παντα δινει νοτα αισιοδοξιας!Γιατι ναι τιποτα δεν ειναι ακατορθωτο!Που ειναι το κακο?
                              .Αν εσυ βλεπεις σωστα τη συμπεριφορα σου τι να πω

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by vaso31 View Post
                                Για εσενα δεν μπορω να πω γιατι δεν θυμαμαι καν τι ειχε γινει και σου μιλησαν ασχημα
                                Για τη Σαλ ναι καποια πραγματα που ειπωθηκαν δεν ηταν σωστα και αν ανατρεξεις θα δεις εμενα να γραφω οτι δεν ειναι σωστο να της μιλανε ετσι.Για καποιο συγκεκριμενο θεμα ομως.
                                Απο εκει κ μετα αρχισε κ αυτη να μιλαει ασχημα και χαθηκε η μπαλα
                                Η Σαλ ομως δεν εχει ζησει ποτε εξω.Αρχισε λοιπον και αυτη της κατηγοριες για τις χωρες εξω και προσβαλε με τον τροπο της ατομα που την ειχαν βοηθησει παρα πολυ αρχικα
                                Μονος καβγας δεν γινεται
                                Ο κοινός παράγοντας σε όσους τους έχουν πάρει... παραμάζομα εδώ, ανεξάρτητα από τις υποκειμενικές καταστάσεις και τα παραδείγματα του καθενός ή τον τρόπο γραφής του, είναι η άποψη "δεν είναι και ΤΟΣΟ καλύτερα έξω". Από ένα σημείο και μετά υπάρχουν οι υπερβολές και οι παρεξηγήσεις και τώρα το Forum έφτασε στο σημείο του διαχωρισμού "εμείς και οι άλλοι".

                                Αν προσέξεις θα δεις ότι όσοι έχουν τολμήσει να πουν κάτι άσχημο για έξω έχουν αντιμετωπιστεί με εκφράσεις "στην Ελλάδα είναι χειρότερα επειδή 1,2,3,4" και "δεν ξέρεις τι λες". Γιατί είναι τόσο κακό, άνθρωποι που έχουν ζήσει έξω ή έχουν σύντροφο που έχει ζήσει έξω κι έχει κάνει μια προσπάθεια που δεν έπιασε, να πουν τα αρνητικά; Γιατί είναι σωστό να λέμε τα αρνητικά της Ελλάδας, αλλά να αγνοούμε τα αρνητικά του εξωτερικού; Η αναφορά σε αρνητικές καταστάσεις δεν είναι ο κανόνας ούτε για την Ελλάδα, ούτε για το εξωτερικό, όπως και οι θετικές.

                                Όταν κατηγορούμαι ότι "χάνω λάδια" και άλλες τέτοιες προσβολές, επειδή αναφέρω πραγματικά γεγονότα, για ποιό λόγο να συνεχίσω να γράφω εδώ; Αυτό συμβαίνει σε πολλά παιδιά εδώ μέσα αλλά δεν γίνεται αντιληπτό ή αγνοείται, ενώ άτομα με εμπειρία από το εξωτερικό είναι πάρα πολύ χρήσιμα εδώ γιατί προσφέρουν και μια αντίθετη γνώμη.


                                Υ.Γ. Δεν τα γράφω αυτά μόνο σε σένα, γενικώς τα λέω.

                                Comment

                                Working...
                                X