Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Σελίδα 122 από 122 ΠρώτηΠρώτη ... 2272112120121122
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.211 έως 1.217 από 1217

Πολύ ωραίο blog.

Φυσικά σχετικά με τα σπίτια θα μπορούσαν να προστεθούν και πολλά ακόμη αν κρίνω από τις εμπειρίες αρκετών που τα γράφουν εδώ και από τις δικές μου.

Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν πολλά παλιά σπίτια πριν τον πόλεμο . Εγώ σε ένα σπίτι που είμαι από τότε που ήρθα πάντος έχει γείωση. Αυτή η περιγραφή που λέει μετά έκανα μπάνιο με μπετατιν μου θύμισε έναν γνωστό φιγουρατζή- εφετζή που όλα τα λέει με υπερβολές και δεν τον περνώ στα σοβαρά

Στην Γερμανία υπάρχουν πολλά σπίτια αρκετά παλία , η νομοθεσία όμως και η λογική του ruckanlage σιγουρεύει ότι ανακαινίζονται αρκετά συχνά και ότι είναι σε καλή κατάσταση.
    Φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις οπότε δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να του έτυχε κάτι τέτοια αλλά δεν μπορώ να δεχτώ ότι πήγε σε 5 σπίτια και ήταν όλα έτσι

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο milu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι απάτη!!

Η Engel & Völ*kers είναι Μεσίτες, σχετικά μια αξιόπιστη εταιρεία, αν είναι όντος αυτή γιατί υπήρξαν και υπάρχουν πολλές απάτες στο Immlbilienscout24 από οργανωμένα κυκλώματα.

Αν θέλετε στείλετε ένα pm μπορώ να ελέγξω αν όλα είναι αξιόπιστα
    αυτο το σπίτι παίζει ακόμα.. μου ήρθε πριν 3 μέρες σε mail.

Αναζήτηση κατοικίας στο Wiesbaden

Καλημέρα σας.
    Είμαι μεταπτυχιακή φοιτήτρια στο Πανεπιστήμιο του Μανχάιμ.
    Ψάχνω στέγη-δωμάτιο στην πόλη αυτή, για δύο μήνες, μέχρι το τέλος του 2018.
    Υπάρχει κανείς που γνωρίζει και μπορεί να με βοηθήσει?
    Ευχαριστώ.

Σελίδα 122 από 122 ΠρώτηΠρώτη ... 2272112120121122

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

1838, 610, aderfiakalosorisma, aeroporika, amvourgo, athens, augsburg, berlin, bonus, botheia, boηθεια, card, caricatures, deutschland, dusseldorf, ennoikiasi, fulltime, geia, gia, gleidingen, günstige, hostel, hotel, kai, karlsruhe, monaxo, pensionen, psaxno, sas, site, sonyericsson, spiti, sto, stuttgart, sugkatoikisw, und, wgs, world, zhtw, Αγαθαρχίδης, αδέρφια, Αμβουργο, Αμοιβή, Αναζήτηση, άνδρες, αντεχω, ΑΡΚΑΔΙΑ, Αρματωλοί, Αρχικά, Ατομική, Βερολινο, βοήθειά, ΒΟΝΝΗ, βρισκουμε, ΓΕΡΜΑΝΙΑ, Γερμανικά, για, ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑΣ, γυρω, δείτε, δεν, δήλωση, ΔΙΑΜΟΝΗ, Διδυμότειχο, ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ, δουλειά, ΔΡΟΜΟ, δυο, δύσκολους, δωμάτιο, Εγγραφή, εδω, Είμαστε, είναι, εισιτήρια, Εκπαίδευση, Ελληνας, Έλληνες, ενα, Ενοικια, Ενοικίαση, ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ, ενοικιάστρια, ΕΝΟΙΚΙΩΝ, εξοδα, επιδόσεις, ΕΥΡΕΣΗ, ΕΥΡΥΤΕΡΗ, ΖΗΤΕΙΤΑΙ, Ζωη, ηλειας, θεσεις, Ιεραπετριτών, Ίντερνετ, και, Καλησπερα, κανείς, καποιον, Καρτοκινητή, καρτοκινητού, κατοικίας, κατοικιδια, Κατσίκι, Κιελο, Κινητή, Κοινότητα, Κολονια, Κολωνια, ΛΕΕΙ, Λεξικό, με, μεινουμε, μεσα, ΜΕΤΑ, Μετανάστευση, Μεταξά, ΜΗΝΑ, μηνες, μηνιαια, ΜΗΝΙΑΙΟ, μοναχο, μου, Μυκηναική, να, Ναυτικοί, Νεολιθική, Νοίκια, ΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ, ΝΤΑΧΑΟΥ, ΝΥΝΕΜΒΕΡΓΗ, Νυρεμβεργη, Ξένο, ξερει, Οικογένεια, όλους, ΠΑΙΔΙΑ, ΠΑΝΣΙΟΝ, Πατριώτες, περιοχη, πετρελαιου, Πλάκα, πόλη, ΠΟΛΥ, ποστς, που, πραγμάτων, προβλημα, Προβλήματα, προστασίας, προσφορα, Προσωρινή, ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ, ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ, πρώτους, σε, ΣΗΜΑΤΑ, σκύλο, Σόμπα, ΣΟΣ, σου, Σπιτι, σπιτιού, Σπορ, στα, σταθερη, στη, στην, στι, στο, Στουτγάρδη, Στουτγκάρδη, Στουτγκαρδηsos, Συγκατοίκηση, συγκατοικος, Τάλως, τελετουργίες, τηλεφωνια, την, Τι, το, Τόπο, ΤΟΥΣ, τρόποι, τώρα, ΥΨΟΣ, ΦΕΥΓΕΙ, φθηνή, φιλακια, φιλοξενούμενου, Φορητότητα, Φραϊμπουργκ, ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ, ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ, χρειαζομαστε, ΧΡΟΝΙΑ, χωρις, ΨΑΧΝΩ,

Εμφάνιση Ομάδας Ετικετών

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like