Close
Login to Your Account
patriotaki.net
Σελίδα 9 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 78910 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 90 από 99
    Senior Member Το avatar του χρήστη kikirikoy
    Περιοχή
    melbourne
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο christine Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλήθεια είναι!! χαχαχαχα
    Patriotakia στο Darling Harbour!!!
    συγχαρητήρια παιδιά!!! ήταν να μην γίνει η αρχή τώρα είμαι σίγουρος ότι θα ακολουθήσουν και άλλες!!!
    Χριστίνα
    ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο australian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα μεγάλο μπράβο στην Christine που πήρε την πρωτοβουλία και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ πραγματοποιήθηκε η συνάντηση,γιατί αλλιώς μάλλον
    στην επόμενη μετανάστευση θα γινόταν, κάπου το 2060!(κατά μέσω όρο μιά φορά στα 50 χρόνια οι έλληνες αποχωρούν μαζικά απο την ψωροκωστούλα..)
    Thanks Australian! Ισως ήταν και θέμα timing...Η ισχύς εν τη ενώσει! Ηταν επιτυχημένη γιατί υπήρξε ανταπόκριση από αρκετά μέλη!
    Και εύχομαι το patriotaki να παραμείνει σημείο αναφοράς για τέτοιες συγκεντρώσεις και εκδηλώσεις και στο μέλλον!

ΥΓ Στην επόμενη να στείλετε και αντιπροσωπεία από την Μελβούρνη!!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kikirikoy Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγχαρητήρια παιδιά!!! ήταν να μην γίνει η αρχή τώρα είμαι σίγουρος ότι θα ακολουθήσουν και άλλες!!!
    Χριστίνα
    Ευχαριστούμε kikirikou! Ελπίζω να είναι το ίδιο επιτυχημένες και οι επόμενες!
    Να σαι πάντα καλά! Και...αισιόδοξος!!

Καλημέρα επιτέλους απο Sydney!!!!!
    Είμαι ο Γιώργος και μόλις ήλθα με την γυναίκα μου Βιολέτα,σήμερα κλείνουμε μήνα εδώ και θα θέλαμε και μείς με την σειρά μας να γνωρίσουμε τους Έλληνες του Sydney(όσους ποιο πολούς μπορούμε τουλάχιστον). Θα χαρούμε πολύ να δυκτιωθούμε και να μηλίσουμε σωστά Ελληνικά( τα έχουμε φρέσκα ακόμα) όπως όπως έχει αναφερθεί και παλαιότερα.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george lucas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα επιτέλους απο Sydney!!!!!
    Είμαι ο Γιώργος και μόλις ήλθα με την γυναίκα μου Βιολέτα,σήμερα κλείνουμε μήνα εδώ και θα θέλαμε και μείς με την σειρά μας να γνωρίσουμε τους Έλληνες του Sydney(όσους ποιο πολούς μπορούμε τουλάχιστον). Θα χαρούμε πολύ να δυκτιωθούμε και να μηλίσουμε σωστά Ελληνικά( τα έχουμε φρέσκα ακόμα) όπως όπως έχει αναφερθεί και παλαιότερα.
    Welcome George!

Mπράβο παιδιά ψιλό αργήσατε αλλα τα καταφέρατε christine συνέχισε έτσι δυνατά.

George Welcome Mate to Australia

Το ξερω παρααργησαμε θα ελεγα αλλα οκ καλιο αργα παρα ποτε...
    Υπαρχουν και εκτενεις αναφορες για τις πακετερες που φαγαμε στην αντσποκριση μας.. Ευχαριστουμε πολυ παιδια καλως βρηκαμε!!!

Καλημέρα ( 2 το μεσημέρι) από Σύδνευ.....Φτάσαμε χθές το απόγευμα με etihad με τη γυναίκα μου Τζένη και 2 αγοράκια 8 και 4,5 ετών. Διαθέσιμοι και εμείς για συνάντηση με άλλα μέλη του Πατριωτάκι στο Σύδνευ....

Καλησπέρα σε όλους τους νεοφερμένους
    Καλώς ορίσατε στην Αυστραλία παιδιά
    Σας εύχομαι πάνω από όλα υγεία κ καλή τύχη σε όλα...!!!
    Ενημερωτικά:
    1. Όποιος θέλει να διαβάσει πολλές πληροφορίες για την ζωή στην Αυστραλία: Εδώ...!!!
    2. Η Μετανάστευση μοιάζει σαν το Αγγούρι κ τρώγεται αναλόγως σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας: Εδώ...!!!

Κανόνας:
    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

Καλησπέρα Saki . Πολύ φρέσκιοι !!! Καλώς ήρθατε...Kαι εμείς σχετικά φρέσκοι στο Σύδνευ και συγκεκριμένα στο Rockdale. Έχουμε και εμείς δύο αγοράκια 3.5 και 1.5 ετών.
    Θα χαρούμε πάρα πολύ να συνανηθούμε μαζί σας. Εύχομαι καλή αρχή !!!

Σελίδα 9 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 78910 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Adelaide
    Από panos1966 in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 16.12.2015, 03:38
  2. Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Melbourne
    Από Poltergeist in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 332
    Τελευταίο Μήνυμα: 16.11.2014, 09:25
  3. Δικτύωση / Συνάντηση Patriotaki - Αθήνα
    Από australian in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 94
    Τελευταίο Μήνυμα: 03.09.2012, 20:40
  4. 2η Συνάντηση μελών του patriotaki 03-03-2012 - Αθήνα
    Από jimathens in forum Δικτύωση - Συναντήσεις ανα περιοχές
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 04.03.2012, 14:43

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like