Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναντηση στη Θεσ/νικη

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Οκ, μεσα και εγω ισως μαζι με τη συζυγο

    Νεομεταναστρια +1
    Orpheus +1?

    Comment


      #17
      Μπορούμε να το κάνουμε λίγο νωρίτερα; Κατά τις 11.30; Αν ναι τότε θα έρθουμε και οι δύο ή μόνο ο ένας και ο άλλος θα μείνει με τα μικρά. Αν όχι θα πιεστούμε λίγο χρονικά αλλά θα προσπαθήσουμε.

      Comment


        #18
        Originally posted by hrisnan View Post
        Μπορούμε να το κάνουμε λίγο νωρίτερα; Κατά τις 11.30; Αν ναι τότε θα έρθουμε και οι δύο ή μόνο ο ένας και ο άλλος θα μείνει με τα μικρά. Αν όχι θα πιεστούμε λίγο χρονικά αλλά θα προσπαθήσουμε.
        Να πάρετε κ τα μικρά μαζί σας να τα γνωρίσουμε!

        Comment


          #19
          Ενταξει απο μενα.

          Comment


            #20
            Εγω δυστυχώς δεν ξέρω ακόμη αν θα μπορέσω λόγω δουλειάς! Μόλις μάθω θα ενημερώσω!

            Comment


              #21
              Originally posted by Olga Bbl View Post
              γιατί? που μένεις?
              Δυτική Νησιωτική Ελλάδα... κομματάκι μακρυά...

              (συγγνώμη για το off-topic)

              Comment


                #22
                συναντηση

                εγω ενταξει για Κυριακη 11:30 , να υποθεσω οτι η Καμαρα βολευει ολους?

                Comment


                  #23
                  Ευοσμο μενω αλλα μπορω να ερθω. Ειναι οκ απο εμενα.

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by Olga Bbl View Post
                    Να πάρετε κ τα μικρά μαζί σας να τα γνωρίσουμε!
                    Καλά θα ήταν αλλά δεν γίνεται. Δε θα μας αφήσουν να μιλήσουμε πρώτα από όλα.
                    Εχω μία άλλη ιδέα δεν ξέρω όμως αν συμφωνείτε. Επειδή είναι δύσκολο για εμάς να λείπουμε και οι δύο λόγω των παιδιών, θα πρέπει ο ένας μας να έρθει. Εκτος κι αν θέλετε να έρθετε σπίτι μας, να είμαστε με την ησυχία μας στο κομπιούτερ μπροστά και να τα πούμε όλα , να ψάξουμε κλπ κλπ. Πώς σας φαίνεται; Γιατί σκέφτομαι ότι και σε καφετέρια δύσκολα θα είναι για να μιλάμε με τη βαβούρα .... Και τα παιδιά θα είναι στο δωμάτιό τους και θα είμαστε και πιό άνετα!

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by hrisnan View Post
                      Καλά θα ήταν αλλά δεν γίνεται. Δε θα μας αφήσουν να μιλήσουμε πρώτα από όλα.
                      Εχω μία άλλη ιδέα δεν ξέρω όμως αν συμφωνείτε. Επειδή είναι δύσκολο για εμάς να λείπουμε και οι δύο λόγω των παιδιών, θα πρέπει ο ένας μας να έρθει. Εκτος κι αν θέλετε να έρθετε σπίτι μας, να είμαστε με την ησυχία μας στο κομπιούτερ μπροστά και να τα πούμε όλα , να ψάξουμε κλπ κλπ. Πώς σας φαίνεται; Γιατί σκέφτομαι ότι και σε καφετέρια δύσκολα θα είναι για να μιλάμε με τη βαβούρα .... Και τα παιδιά θα είναι στο δωμάτιό τους και θα είμαστε και πιό άνετα!
                      Το κεντρο προταθηκε γενικα για να μοιρασουμε την αποσταση, μπορει να ερθει ενας απο τους 2 σας και να τα μεταφερει στον αλλο , προσωπικα δεν εχω προβλημα να ερθω και σπιτι σας, αλλα ας συμφωνησουμε σε μερα και ωρα..
                      Επισης μπορουμε να βρεθουμε και 2-2 ή 3-3 αν δεν βολευουν οι ωρες..

                      Comment


                        #26
                        Και εγω δεν εχω προβλημα για το σπιτι αλλα θεωρω οτι μια τετοια συναντηση καλο ειναι λιγο πιο αναλαφρη , σε μια καφετερια ησυχη με wifi αν γινεται για μια πρωτη γνωριμια με αναταλλαγη πληροφοριων με προτασεις και συμβουλες. Οποτε συμφωνω με την Ελενη. Και εμεις εχουμε προβλημα με το που θα αφησουμε τον μικρο και αν τελικα δε μπορεσουμε θα ερθω μονος

                        Comment


                          #27
                          Οπως θέλετε! Αν θέλετε σπίτι κανένα πρόβλημα από εμάς, μαζί με τα παιδιά σας κιόλας για να παίξουν με τα δικά μας, αν θέλετε έξω μάλλον θα έρθει ο ένας από τους δύο. Οπως θέλετε! Αυτή την Κυριακή σίγουρα θα είναι στις 11.30. Τώρα μιλήστε με προσωπικά μηνύματα μεταξύ σας και αν αποφασίστε να έρθετε σπίτι θα σας στείλω με μήνυμα τη δ/νση. Αλλιώς Καμάρα.

                          Comment


                            #28
                            Λοιπον αυτη η συναντηση ειναι η πρωτη και δε θα ειναι και η τελευταια οποτε θα βρεθουμε αρχικως για ενα χαλαρο θεσσαλονικιωτικο καφεδακι σε μια χαλαρη καφετερια για μια χαλαρη γνωριμια. Καποια αλλη στιγμη αφου θα εχουμε γνωριστει πλεον μπορουμε να κανονισουμε και μια επισκεψη σε σπιτι να γνωριστουνε και τα παιδια μας μαζι με εμας.
                            Οποτε η συναντηση θα γινει την Κυριακη στις 11:30 στην Καμαρα. Θα χαρω ειλικρινα να γνωριστω με οσους επιθυμουν να ερθουν.

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by orpheus View Post
                              Λοιπον αυτη η συναντηση ειναι η πρωτη και δε θα ειναι και η τελευταια οποτε θα βρεθουμε αρχικως για ενα χαλαρο θεσσαλονικιωτικο καφεδακι σε μια χαλαρη καφετερια για μια χαλαρη γνωριμια. Καποια αλλη στιγμη αφου θα εχουμε γνωριστει πλεον μπορουμε να κανονισουμε και μια επισκεψη σε σπιτι να γνωριστουνε και τα παιδια μας μαζι με εμας.
                              Οποτε η συναντηση θα γινει την Κυριακη στις 11:30 στην Καμαρα. Θα χαρω ειλικρινα να γνωριστω με οσους επιθυμουν να ερθουν.
                              ....μεσα, θα φερω και τον συζυγο....

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by orpheus View Post
                                Λοιπον αυτη η συναντηση ειναι η πρωτη και δε θα ειναι και η τελευταια οποτε θα βρεθουμε αρχικως για ενα χαλαρο θεσσαλονικιωτικο καφεδακι σε μια χαλαρη καφετερια για μια χαλαρη γνωριμια. Καποια αλλη στιγμη αφου θα εχουμε γνωριστει πλεον μπορουμε να κανονισουμε και μια επισκεψη σε σπιτι να γνωριστουνε και τα παιδια μας μαζι με εμας.
                                Οποτε η συναντηση θα γινει την Κυριακη στις 11:30 στην Καμαρα. Θα χαρω ειλικρινα να γνωριστω με οσους επιθυμουν να ερθουν.
                                Καλησπέρα Σάββατο θα είμαι Κατερίνη οπότε μπορώ να μείνω πάνω και να έρθω και εγώ στη συνάντηση σας αν με θέλετε στην παρέα σας
                                Βασίλης

                                Comment

                                Working...
                                X