Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναντηση στη Θεσ/νικη

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Θα χαρουμε να σε γνωρισουμε Βασιλη.

    Comment


      #32
      Originally posted by bill66 View Post
      Καλησπέρα Σάββατο θα είμαι Κατερίνη οπότε μπορώ να μείνω πάνω και να έρθω και εγώ στη συνάντηση σας αν με θέλετε στην παρέα σας
      Βασίλης
      Βασιλη
      ολοι οι καλοι , και οι κακοι , χωρανε ....
      Θα χαρουμε να σε γνωρισουμε!
      Αυτη λοιπον την Κυριακη στην Καμαρα στην Θεσσαλονικη στις 11:30
      φωναζουμε ο ενας τον αλλο πατριωτη και θα βρεθουμε ,που θα παει δεν ειναι και μεγαλη η Καμαρα... πλακα κανω
      Ελενη

      Comment


        #33
        καλημερα πολυ θα ηθελα να παρευρεθω ως καποια που ηδη εχει κανει την κινηση μια φορα (2008)και εκανε το εγκληματικο λαθος να επιστρεψει μετα απο πολυ επιπολαιη αποφαση,και τωρα φυσικα σκεφτεται να ξανακανει μια αποπειρα για μια και τελευταια φορα-αν βοηθησει ο θεος-,αλλα δυστυχως λογω παιδιων και επειδη ειμαι κ μονη μαλλον δεν θα τα καταφερω.θα ηθελα ομως να με κρατησετε ενημερη για την πρωτη σας αυτη συναντηση και ποτε θα γινει η επομενη καθως με νυχια κ δοντια θα προσπαθησω να βρεθω.ευχομαι σε ολους μας υπομονη και καλες αποφασεις να περασετε καλα και περιμενω νεα σας.

        Comment


          #34
          Εντάξει λοιπόν. Απλά στέλνω ένα μήνυμα σε έναν από όλους να ανταλλάξουμε κινητά, γιατί πρέπει να τα έχουμε. Αν αργήσει κάποιος να μην περιμένουν οι υπόλοιποι με τις ώρες μέσα στο κρύο, αλλά να πάνε στην καφετέρια και να έρθει εκεί να τους βρει ο όποιος. Ε; τι λέτε; Ανταλλάξτε λοιπόν τηλέφωνα μεταξύ σας με προσωπικά μηνύματα βεβαίως.

          Comment


            #35
            οκ κ απο μένα!

            Comment


              #36
              Θα ήθελα πολύ να είχε γίνει αυτή η συνάντηση πριν φύγω για να ήμουν εκεί αλλά να ξέρετε ότι είμαι μαζί σας!

              Η Σουηδία θέλει ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

              Comment


                #37
                Καλημερα! Δυστυχώς αύριο δε θα μπορέσουμε να έρθουμε. Ευτυχώς όμως έγινε κάτι ανέλπιστα καλό και έχουμε πολλές ετοιμασίες. Εύχομαι αύριο να πάνε όλα καλά, να βρείτε φίλους και να ανταλλάξετε πολλές πληροφορίες. Και κάθε φορά που σας χτυπά την πόρτα σας η ευκαιρία είτε πρόκειται για δουλειά , είτε μία φιλική προσφορά για οτιδήποτε φροντίστε να της ανοίξετε και να μην την αφήνετε να χαθεί.

                Comment


                  #38
                  Originally posted by hrisnan View Post
                  Καλημερα! Δυστυχώς αύριο δε θα μπορέσουμε να έρθουμε. Ευτυχώς όμως έγινε κάτι ανέλπιστα καλό και έχουμε πολλές ετοιμασίες. Εύχομαι αύριο να πάνε όλα καλά, να βρείτε φίλους και να ανταλλάξετε πολλές πληροφορίες. Και κάθε φορά που σας χτυπά την πόρτα σας η ευκαιρία είτε πρόκειται για δουλειά , είτε μία φιλική προσφορά για οτιδήποτε φροντίστε να της ανοίξετε και να μην την αφήνετε να χαθεί.
                  Καλη σου μερα hrisnan
                  πιθονολογω οτι θα γινουν και αλλες συναντησεις, απο καποιους θα υπαρξει ενδιαφερον φανταζομαι....
                  Ο λογος αυτης της πρωτης συναντησης, οπως ειπε και ο orfeus που δημιουργησε αυτο το θεμα, ειναι η ανταλλαγη πληροφοριων και ιδεων γιατι μπορει κατι να μην το εχουμε υπολογισει και τοσο σωστα και για να δουμε τα πραγματα και απο μια αλλη οπτικη γωνια...
                  Δεν νομιζω οτι γινεται για να δημιουργησουμε νεους φιλους, αλλο το βοηθαω καποιον ανιδειοτελως επειδη εχω τον χρονο να το κανω και ετυχε να εχουμε ενα κοινο στοχο και αλλο κανω καποιον φιλο μου.....
                  βεβαια μπορει να προκυψουν φιλιες απο κατι τετοιο αλλα δεν ειναι και σιγουρο.
                  Το βεβαιο ειναι ο,τι ανεξαρτητως φιλιας ειμαστε εδω για να ανταλλασουμε αποψεις και εμπειριες και με αυτον τον τροπο να βοηθησουμε ο ενας τον αλλο....

                  Ελενη

                  Comment


                    #39
                    Originally posted by Νεομετανάστρια View Post


                    Καλη σου μερα hrisnan
                    πιθονολογω οτι θα γινουν και αλλες συναντησεις, απο καποιους θα υπαρξει ενδιαφερον φανταζομαι........
                    Ελενιτσα παιρνω το αεροπλανο και ερχομαι κιεγω
                    Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                    Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                    Comment


                      #40
                      καινούργια στο φόρουμ!!!
                      Αν μπορέσω θα έρθω και εγώ παιδιά!

                      Comment


                        #41
                        συναντηση στην Στοκχολμη?

                        Originally posted by ευανθια View Post
                        Ελενιτσα παιρνω το αεροπλανο και ερχομαι κιεγω
                        κατσε εκει που καθεσαι!!!!
                        θα κανουμε θεμα συναντηση στην Στοκχολμη και εκει θα εισαι μεσα!!

                        Comment


                          #42
                          Originally posted by MariaP View Post
                          καινούργια στο φόρουμ!!!
                          Αν μπορέσω θα έρθω και εγώ παιδιά!
                          Καλως ηρθες στην παρεα!
                          Ωρα και μερος τα γνωριζεις , αν μπορεσεις ελα..
                          θα περιμενουμε πιθανοτατα και ενα ακαδημαικο τεταρτο για καποιον που καθυστερησε..

                          Comment


                            #43
                            Originally posted by Νεομετανάστρια View Post
                            κατσε εκει που καθεσαι!!!!
                            θα κανουμε θεμα συναντηση στην Στοκχολμη και εκει θα εισαι μεσα!!
                            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
                            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

                            Comment


                              #44
                              Προσφορα....

                              ...και απο ενα Kanelbulle, για τον πρωινη σας συναντηση,ετσι για να συνιθιζετε....

                              Comment


                                #45
                                Originally posted by antogeor View Post
                                ...και απο ενα Kanelbulle, για τον πρωινη σας συναντηση,ετσι για να συνιθιζετε....
                                Καλημερα και
                                Ευχαριστουμε πολυ για αυτο το Kanelbulle!

                                Ελενη

                                Comment

                                Working...
                                X