Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΕΗ!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by mariocuzco View Post
    Λοιπον γεια σας και απο μενα.
    Με λενε Μαριο και οπως οι περισσοτεροι εδω μεσα σκεφτομαι να παρω την οικογενεια και να την κανω απο εδω.
    Θα ηθελα πρωτα να κανω μια ερωτηση:
    Επειδη λιγο πολυ ολοι χρωσταμε κατι καπου, θα ηθελα να ρωτησω αν εχεις χρεη σε τραπεζες στην Ελλαδα μπορει να μεταφερθουν στην Γερμανια;
    Μη με παρεξηγησετε δεν χρωσταω τα εκατομυρια απλα ειναι καποιες δοσεις που αδυνατουμε να πληρωσουμε ετσι οπως μας καταντησαν...
    φιλαρακο μην μασας,φιλαρακι μου με χρεος 190.000..ευρω δουλευει κοντα 2 χρονια στη γερμανια και δεν εχει συμβει τιποτα.....τωρα αμα εισαι τοσο γκαντεμης,, και εισαι εσυ ο πρωτος,τι να σουπω....μακαρι να σου πανε ολα καλα!!!!

    Comment


      #32
      εγω να ρωτισω κατι? synefaki δουλευεις σε τραπεζα στην γερμανια ??

      Comment


        #33
        Originally posted by mariocuzco View Post
        Λοιπον γεια σας και απο μενα.
        Με λενε Μαριο και οπως οι περισσοτεροι εδω μεσα σκεφτομαι να παρω την οικογενεια και να την κανω απο εδω.
        Θα ηθελα πρωτα να κανω μια ερωτηση:
        Επειδη λιγο πολυ ολοι χρωσταμε κατι καπου, θα ηθελα να ρωτησω αν εχεις χρεη σε τραπεζες στην Ελλαδα μπορει να μεταφερθουν στην Γερμανια;
        Μη με παρεξηγησετε δεν χρωσταω τα εκατομυρια απλα ειναι καποιες δοσεις που αδυνατουμε να πληρωσουμε ετσι οπως μας καταντησαν...
        φιλαρακι μην μασας πανε πανω και μην φοβασε τιποτα ενας φιλος μου αρχαιος ελεγε .....ουκ αν λαβεις παρα του μη εχοντως ....κανε μια αιτιση πτωχευσης και τελιωσε το θεμα πολυ σε αγχωνει και δεν λεει...

        Comment


          #34
          ΡΥΘΜΙΣΗ ΤΩΝ ΟΦΕΙΛΩΝ ΥΠΕΡΧΡΕΩΜΕΝΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ Ν. 3869/2010

          Όσοι έχετε χρέη σε τράπεζες δείτε εδώ: http://www.ende.gr/deltia.asp?id=21
          Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

          Comment


            #35
            Originally posted by jimathens View Post
            ΡΥΘΜΙΣΗ ΤΩΝ ΟΦΕΙΛΩΝ ΥΠΕΡΧΡΕΩΜΕΝΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ Ν. 3869/2010

            Όσοι έχετε χρέη σε τράπεζες δείτε εδώ: http://www.ende.gr/deltia.asp?id=21
            ποτε ειναι αυτο???γιατι λεει 07/03/2012....

            Comment


              #36
              Originally posted by alkat View Post
              ποτε ειναι αυτο???γιατι λεει 07/03/2012....
              Έχει τηλ. για ΕΚΠΟΙΖΩ πάρτε να μάθετε πληροφορίες για το τι χαρτιά θέλουν.
              Είναι δωρεάν κ μπορεί να γλυτώσετε πολλά από τα χρέη ή κ όλα, έτσι λένε.
              Το έκανε η αδερφή μου κ θα το κάνω κ'γω πριν φύγω.
              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

              Comment


                #37

                αν ειναι ετσι λεει...θα καλεσω κι εγω να δω.....

                Comment


                  #38
                  συνεφακι επαθες ντελιριο.....ελεος....αυτο που ηθελαν καποιοι να κανουν το καταφεραν...να σκοτωνομαστε μεταξυ μας....χρωστουν σε τραπεζες και δημοσιο 5 εκατομυρια ελληνες...ειναι ολοι λαμογια....αν εσυ δεν χρωστας δεν χριζεις αυτοματα τους αλλους εσκεμενα μη συνεπης....

                  Comment


                    #39
                    να πας και να καταθεσεις αιτηση στην εκποιζω....

                    Comment


                      #40
                      Μπηκα απο περιεργεια στο θεμα που ανοιξε πριν απο χρονια και μου πεσανε τα μαλλια......
                      Ο καθε ασχετος οχι μονο αποθαρυνει και απογοητευει κοσμο που ψαχνει μια αχτιδα ελπιδας και διεξοδου, αλλα δινει και συμβουλες για αποπληρωμη χρεων.
                      ***
                      λοιπον για πολλους που ρωτανε και θελουν να προγραμματισουν το μελλον τους :
                      Τα χρεη στην Ελλαδα δεν παιζουν κανενα μα κανενα ρολο στην Γερμανια. Οποιο και αν ειναι το ποσο και οπου και αν χρωστατε.
                      Ερχεσαι εδω πιανεις δουλεια, και επειτα απο μερικους μηνες πας με τα τελευταια 3 εκκαθαριστικα μηνιαιων πληρωμων απο την εργασια και παιρνεις και δανειο κανονικα και με τον νομο και καλυπτεις και αρκετα απο τα εξοδα των πρωτων μηνων που ειναι δυσκολοι.
                      ****
                      Το οτι δεν γραφω συχνα δεν σημαινει οτι δεν διαβαζω και συχνα.
                      ***

                      Comment


                        #41
                        Καλησπέρα ζω στην γερμανια κοντα στα 2 χρονια,εργαζομαι κανονικα,σκεφτομαι να παρω δανειο απο εδω να σταματήσω την δουλεια κ να δηλωσω πτώχευση κ ας μην ξανα πατησω το ποδι μου εδω ουτε για διακοπες’’ μπορει να γινει στραβη αν δν ξεπληρώσεις τα χρηματα γνωριζει κανεις ;

                        Comment


                          #42
                          Καλησπέρα ζω στην γερμανια κοντα στα 2 χρονια,εργαζομαι κανονικα,σκεφτομαι να παρω δανειο απο εδω να σταματήσω την δουλεια κ να δηλωσω πτώχευση κ ας μην ξανα πατησω το ποδι μου εδω ουτε για διακοπες’’ μπορει να γινει στραβη αν δν ξεπληρώσεις τα χρηματα γνωριζει κανεις ; zz0.xmbebixtzekzz

                          Comment

                          Working...
                          X