Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τριγωνικό (Κοζάνης) / Trigoniko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Τριγωνικό (Κοζάνης) / Trigoniko

    Το Τριγωνικό στο διαδίκτυο:
    http://www.trigoniko.gr

    Φωτογραφίες και βίντεο από το Τριγωνικό Κοζάνης και της γύρω περιοχής


    "ΝΑ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ! ΝΑ ΛΕΣ: ΕΓΩ ΜΟΝΑΧΟΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΧΡΕΟΣ ΝΑ ΣΩΣΩ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ! ΑΝ ΔΕΝ ΣΩΘΕΙ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ!" Νικος Καζαντζάκης

    #2
    Αφού έκαναν σεληνιακό τοπίο την παλιά Λαβανίτσα,
    αφού κατέστρεψαν το Προσήλιο,
    ήρθε τώρα και η σειρά του χωριού μας.


    Οι εργολάβοι, αφού πήραν το κάρβουνο από το Προσήλιο προχωρούν τώρα και
    προς το χωριό μας.

    ΌΧΙ στο λιγνιτωρυχείο !

    http://www.gopetition.com/online/26666.html

    download power point pps

    Comment


      #3
      :mad:Έτσι πού καταντήσαμε.. ΜΑΖΙ σας Θανάση όλοι είμαστε,πες μας άν θέλεις να κάνουμε κάτι άλλο !!

      Comment


        #4
        Θανάση εκτός της υπογραφής θα βοηθήσω και μέσω της serrestv.gr . Πρόκειται για Σερραίκή δυαδικτυακή τηλεόραση με καθημερινή ενημέρωση,η οποία αρχίζει τις εργασίες της σε λίγες μέρες.Το περιεχόμενο της serrestv.gr σχετίζεται με θέματα που αφορούν τον νομό Σερρών,παρόλα αυτά φιλοξενούμε και θέματα απο άλλους νομούς όταν κρίνουμε οτι είναι σημαντικά.Για να βοηθήσω όμως πρέπει να μου στείλεις υλικό (βίντεο) με πλάνα απο την περιοχή που αναφέρεις καταγγελίες συγχωριανών σου (βίντεο) όσο περισσότερα τοσο το καλύτερο,τα ανεβάζεις στο youtube σε όσο το δυνατόν καλύτερη ποιότητα,μου λες το όνομα που τα ανέβασες και αφού τα πάρω και μονταριστούν θα τα ανεβάσω στο serrestv.gr . Πραγματικά ελπίζω και εύχομαι να βοήθησει.
        Βασίλης.

        Comment


          #5
          Αγαπητέ Βασίλη,
          με συγκίνηση διάβασα το μήνυμα σου.

          Ο σκοπός μου είναι να μάθει ο κόσμος για το ζήτημα και να υπάρχει συμπαράσταση στον ανισότιμο αγώνα μας.

          Οι πολιτικοί μας πουλάνε και μας κοροϊδεύουνε !

          Σήμερα το Τριγωνικό, αύριο ;
          Δεν υπολογίζουν τίποτα,
          Η Ελλάδα κατάντησε λαϊκή αγορά. Τα ξεπουλάμε όλα.

          Πήγαν να κάνουν πέρα τα γεροντάκια,να το κουκουλώσουν το θέμα.
          Κοζάνη, Θεσσαλονίκη, Αθηνα, Γερμανία, Ελβετία, Αυστραλία όπου και να βρίσκετε χωριανός θα συμπαρασταθεί στον αγώνα.

          Ο αγώνας συντονίζεται από την επιτροπή του χωριου, εγώ προσπαθώ να βοηθήσω μέσο internet.
          Θα στείλω email στον Τάκη Παπαθανασίου http://www.delino.gr για να σου στείλει υλικό.

          Ευχαριστώ, σου εύχομαι καλή αρχή για το serrestv.gr

          Comment


            #6
            serrestv.gr

            Θανάση καλημέρα.
            Θέλω να ξέρεις ότι δεν έχω ξεχάσει την έκκληση σου για βοήθεια στο θέμα της ΔΕΗ και του χωριού σου.
            Σου είχα υποσχεθεί ότι θα πρόβαλα το θέμα μέσα από το www.serrestv.gr με στόχο την υπογραφή κι άλλων ανθρώπων.Παρόλα αυτά θέλω να ξέρεις ότι ουδέποτε έλαβα υλικό video ή οτιδήποτε άλλο υλικό από τον κύριο Τάκη Παπαθανασίου που είπες ότι θα μου αποστείλει.Ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά.
            Βασίλης Καντίδης

            Comment

            Working...
            X