Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση από την Αυστραλία- Leyteris77

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by leyteris77 View Post
    Επιτέλους βρήκα ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!


    congrats!!! Μπραβο Λευτερη!
    ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

    Comment


      Originally posted by leyteris77 View Post
      Επιτέλους βρήκα ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
      από εδώ και πέρα ...... συνέχεια θα ανεβαίνεις
      ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

      Comment


        Μπράβο ρε φίλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Ο επιμένων νικά!
        Αυτή είναι success story, όχι σαν την success story του Αντώνη του Σα(χλ)αμαρά.
        Μπράβο μπράβο και πάλι μπράβο!!!!

        Comment


          Εύγε Λευτέρη! Έσπασες το ρόδι... G' on ya mate!!

          Comment


            Μπραβο Λευτερη
            Παντα τετοια να εχουμε ολοι.
            Αν δεν φτάσει ο Άνθρωπος στην άκρη του γκρεμού, Δεν βγάνει η ράχη του φτερούγες να πετάξει.

            Comment


              Συγχαρητηρια Λευτερη, Ποσο καιρο ψαχνεις?
              Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

              Comment


                ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!
                Χάρηκα πάρα πολύ Λευτέρη!!!!! Πάρα πολύ όμως!!!!!! Λες & βρήκα εγώ....!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά....Περιμένουμε με αγωνία λεπτομέρειες, μόλις μπορέσεις....

                Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

                Comment


                  πολλα πολλα συγχαρητηρια! αντε και παμε παρακατω τωρα!
                  i don't do drugs, i am drugs!

                  Comment


                    Παιδιά σας ευχαριστώ όλους θερμά! Patousis ψάχνω πολύύύύύύύ καιρό! Billy, μόλις μπορέσω θα γράψω μερικές λεπτομέρειες.
                    Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                    Comment


                      Λευτερη το νεο σου δινει κουραγιο σε ολα τα πατριωτακια!Συγχαρητηρια σου ευχομαι και καλη σταδιοδρομια!Προχωρα μονο εμπρος με την ασφαλεια που σου δινει η επαγγελματικη σου αποκατασταση!Εχω καιρο να μπω στην ανταποκριση σου οποτε καθυστερημενα δεξου τα συλλυπητηρια μου για τη γιαγια σου...Δυστυχως στη ζωη ολα ειναι για μας τους ανθρωπου και τα καλα και τα κακα...

                      Comment


                        Originally posted by karmen1314 View Post
                        Λευτερη το νεο σου δινει κουραγιο σε ολα τα πατριωτακια!Συγχαρητηρια σου ευχομαι και καλη σταδιοδρομια!Προχωρα μονο εμπρος με την ασφαλεια που σου δινει η επαγγελματικη σου αποκατασταση!Εχω καιρο να μπω στην ανταποκριση σου οποτε καθυστερημενα δεξου τα συλλυπητηρια μου για τη γιαγια σου...Δυστυχως στη ζωη ολα ειναι για μας τους ανθρωπου και τα καλα και τα κακα...
                        Σ' ευχαριστώ Karmen, η ζωή έχει τα καλά και τα κακά της. Τα κακά τα αφήνουμε πίσω και με τα καλά ελπίζουμε για το μέλλον.

                        Καλή τύχη και σε σένα σε ότι κάνεις.
                        Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                        Comment


                          Βρε Λευτερη, με τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα....σκιαχτηκα !!

                          Αγχωθηκα παλι..
                          Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

                          Comment


                            Originally posted by patousis View Post
                            Βρε Λευτερη, με τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα....σκιαχτηκα !!

                            Αγχωθηκα παλι..
                            Patousis η περίπτωση μου δεν είναι αντιπροσωπευτική. Μόλις βρω ευκαιρεία θα γράψω λεπτομέρειες αλλά εν συντομία εγώ είχα πρόβλημα γιατί η εμπειρία μου στην πατρίδα ήταν σκορπισμένη σε διάφορα πεδία και αρμοδιότητες που εδώ είναι αρμοδιότητες ενός experienced technician. Το πρόβλημα ξεκινάει από το γεγονός οτι στο δικό μου το επάγγελμα, αν δεν είσαι αναγνωρισμένος ως τεχνίτης και φυσικά δεν έχεις ηλεκτρολογική άδεια όχι μόνο δεν μπορείς να "πιάσεις κατσαβίδι" δεν μπορείς να δουλέψεις ούτε καν σαν supervisor.

                            Επίσης δεν ήμουν διατεθιμένος να κάνω οποιαδήποτε δουλειά εκτός ειδικότητας, επομένως οι στόχοι μου ήταν συγκεκριμένοι και πολύ περιορισμένοι. Ελπίζω να σε ξε-άγχωσα!!!
                            Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                            Comment


                              ΜΠΡΑΒΟ ΛΕΥΤΕΡΗ......!!
                              ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ.
                              ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΔΕΙΑ. ΑΦΟΥ ΣΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝ ΣΑΝ PROFESSIONAL ENGINEER ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙΣ?

                              Comment


                                Ενημέρωσα την πρώτη σελίδα με την όλη διαδικασία που ακολουθήσαμε για τη βίζα. Ήταν κάτι που το χρωστούσα από καιρό.

                                Παντελή θα σου απαντήσω λίαν συντόμως...
                                Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

                                Comment

                                Working...
                                X